Lizard King спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Lizard King або «Король Ящірок» - ще одна перлина нашої колекції. Штам був випадково знайдений дослідником мікології Анандом. Історія знахідки, як і більшості представників сімейства кубенсіс, оповита ланцюжком «щасливих випадковостей». У той час як рука етноботаніка тягнулася за мексиканським грибом, він випадково виявив раніше не бачений екземпляр.

  Культура виростала на суміші розкладеного дерева і кінського гною. Деревина не є поширеним субстратом для розвитку кубенсісов, але цей стрейн спокійно може охопити суміш з деревної тирси.

  Опис зовнішнього вигляду Psilocybe Сubensis Lizard King

  Естетично складений Lizard King вразить красою кожного |Шрумера|. Початківець ботанік зможе споглядати, як коричневі примордії перетворюються на очах і змінюють своє забарвлення. Перлинна біла ніжка, виблискує срібними відтінками, виростає до 15 сантиметрів.

  Вуаль повністю спадає до моменту дозрівання і із зябер сиплються пурпурно-коричневі суперечки. М'якоть біла, але буквально через кілька секунд починає набувати голубувато-зеленого забарвлення. Ніжки рівні і лише зрідка закручуються в «змійку».

  Капелюшок має колоколообразний вид в дитинстві і поступово перетворюється в півсферу до моменту дозрівання. Колір парасольки мінливий. У ранньому віці має темно коричнево-кремове забарвлення, а до моменту випуску спори набуває більш світлі тони. Розмір коливається від 25 до 60 мм.

  «Королівська ящірка» відрізняється рясним «викидом» спори, тому підприємливий етноботанік зможе зробити спорові відбитки псилоцибінових грибів.

  Походження стрейна Psilocybe Сubensis Lizard King

  Штам був знайдений поблизу кордону Мексики. Дуже часто кубенсіси називають на честь містечка, в якому вони знайдені. По всій видимості, поруч з місцем зростання Psilocybe cubensis Lizard King дослідник Ананд побачив велику ящірку.

  Субстрат для міцелію Psilocybe Сubensis Lizard King

  Стрейн прекрасно освоює зерно. В якості поживної основи використовують пшеницю, овес, жито, гречку, рисові коржі, а також канарки. Більш досвідчені мікологи отримають чудовий результат, вирощуючи культуру на соломі або гною травоїдних тварин.

  Вихід готового продукту Psilocybe Сubensis Lizard King

  Заповзятливий гровер може розраховувати на 250-300 г. сирих грибних тіл з літра міцелію. Залежно від умов культивації, а також від субстрату, результати можуть бути вище. Багато етноботаників готують спеціальні живильні суміші на основі кави, вермикуліту, рисової муки, кокосового волокна і соломи. У них міститься багато поживних речовин і гриби в буквальному сенсі ростуть як на дріжджах.

  Температура колонізації і плодоношення Psilocybe Сubensis Lizard King

  Міцелій повністю охоплює зерно за 8-16 днів при температурі + 28-30 градусів за Цельсієм. Невелике відхилення до +25 не зупинить колонізацію, але при + 15-17 градусів за Цельсієм грибниця може уповільнити розвиток або зовсім припинити його.

  Для вирішення «температурної проблеми» багато етноботанків використовують спеціальний термо-килимок. Плодоносить стрейн при + 23-26.

  Ефект Psilocybe Сubensis Lizard King

  «Я творю життя в таких формах, про які ти і помислити не можеш» (Слова і Знаки Творця. Знак Любові до всього живого)»

  Psilocybe Cubensis Lizard King представник мексиканських ентеогенов, а значить мандрівника чекає подорож по нескінченним Мирам Всесвіту. Психонавт може зустріти різні форми життя за межами сприйняття, а також почути як «говорить Всесвіт».

  Шукачі духовного зможуть знайти гідних вчителів, які розкриють їм Таємниці Всесвіту, повідають про неймовірні можливості свідомості і відчинять двері в світ Духа.

  Ефекти Psilocybe Cubensis Lizard King наступають плавно, але впевнено. Після прийому відвару загострюються всі почуття сприйняття. Світло стає більш насиченим, а звуки затягуються в тривале відлуння. Від дотиків до предметів виникає «бачення наскрізь», а жар внизу живота починає розливатися по всьому тілу вогнем життєвої сили. Тріп яскравий і насичений. Час втрачає свій сенс, як і простір.

  Мандрівник, який шукає відповідей в площині матеріального, знайде підказки і усуне всі перешкоди на шляху до бажаної мети. Тріп триває 4 години. Як правило, вихід відбувається поступово і м'яко.

  У нашому магазині можна купити спорові відбитки псилоцибінових грибів найпоширеніших і високопсіхоактивних стрейнів.

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe cubensis Lizard King
  Вирощування:воліє суміші розкладається дерева і кінського гною
  Ефект:високодуховні переживання, яскрава візуалізація веде до екстазу
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1408
Buy Lizard King спори галюциногенних грибів
"Естетично складений Lizard King вразить красою кожного |Шрумера|. Початківець ботанік зможе споглядати, як коричневі примордії перетворюються на очах і змінюють своє забарвлення."
Артикул:GS01408
 В наявності  Україна
599,60 грн.

6 reviews for Lizard King спори галюциногенних грибів

6
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 01 червня 2023 13:01
Настоящий Король Ящериц

Какой- же он красивый и мощный одновременно! Восторг от путешествия 7 гр. чаем. Всем срочно в грибы- пока не поздно :)

 • 15 січня 2023 12:28
Первый опыт

Отличный стрейн, доставка выполнена сразу после оплаты , учитывая что это был первый опыт не думал что что-то получиться .Но все выросло без проблем . Споры стерильные чистые . Также при заказе меня проконсультировали что очень упростило процес .

 • 23 вересня 2021 09:11
Заказывал уже 4-5 раз все супер

Супер сайт достойный уважееия

 • 09 грудня 2020 17:17
Lizard King

Отличный стрейн. Урожая дает норм. первые две волны самые жирные, потом слабее, но в итоге нехило грибов получается

 • 18 червня 2019 19:05
мрао

Если вы друг своему здоровью, пытаетесь не на вредить значит вам нужно именно вот этот гриб Lizard King.

 • 08 травня 2019 15:31
Lizard King

Да как-то знаком был уже с системой много-много раз и тут в очередной раз попал на обновки по грибочкам.всё просто супер.

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду