Orissa спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Сubensis Orissa - легенда родом з Індії. У природніх умовах гриб росте на стежках, по яких лежить шлях слонів. Orissa зростає прямо на слонових «коржиках». Стрейн утворює величезного розміру плодові тіла, які мають великий капелюшок і довгу ніжку. Вважається найбільшим з усього виду Кубенсісів.

  Штам був дбайливо перевезений з природних місць свого проживання в Європу Джоном Алленом, відомим етномікологом, що спеціалізуються на пошуку рідкісних видів грибів.

  Орісса відрізняється високим імунітетом і має виняткову для кубенсісів особливість протистояти багатьом бактеріям. Культура не відрізняється високою швидкістю колонізації, але стійкість до заражень з лишком перекриває цей недолік.

  Відмінною особливістю штаму є «проблемна перша хвиля». Грибниця утворює грандіозну кількість грибних тіл і «абортів» - грибів, які припинили розвиток на ранній стадії.

  Опис зовнішнього вигляду Orissa

  Psilocybe Сubensis Orissa утворює капелюшки від 8 до 18-ти сантиметрів в діаметрі в залежності від умов вирощування. Парасольки мають карамельний відтінок і повністю загортаються вверх до кінця циклу, випускаючи спори. Ніжки великі і м'ясисті, в основному перлового кольору з легким срібним відливом. До кінця зростання покриваються «волохатістю». Початківці гровери лякаються цього явища, приймаючи «пух» на стовбурі за цвіль.

  Походження Стрейна Orissa

  Родючі ґрунти слонових стежок штату Орісса в Індії дозволили нам познайомитися з чарівним стрейном.

  Субстрат для міцелію Orissa

  Orissa з легкістю освоює будь-який субстрат, але кращих результатів досягають лише на гною, адже в природньому середовищі він виростає на посліді.

  Сьогодні дістати якісний кінський гній складно і для культивації використовують солому, ячмінь, пшеницю, а також перлову і гречану крупу.

  Зерно для міцелію обов'язково замочують у воді на 12 год. З додаванням антибіотика або перекису водню, а потім варять 30-45 хвилин. Така процедура дозволяє субстрату насититися водою, а також вбиває всю зайву «живність» і патогенні бактерії.

  Вихід готового продукту Orissa

  Створивши необхідні умови, міколог зможе зібрати 300 грам сирих плодових тіл з літра міцелію, а якщо захоче вирощувати в комерційних цілях або «про запас», то може ознайомитися з технікою культивації в «монотубі». Вона дозволяє отримати до 1000 г. з 3 літрів міцелію.

  Великі врожаї дозволять етноботаніку самостійно виготовити спорові відбитки галюциногенних грибів.

  Температура колонізації і плодоношення Orissa

  Штам колонізує зерно при температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Міцелій краще розвивається в повній темряві, тому банки ставлять в темне тепле місце. Перепади температури під час обростання субстрату можуть уповільнити процес або зовсім зупинити, тому багато гроверів використовують спеціальні килимки-грілки, які підтримують задану t °.

  Довідка! Міцелій повинен повністю охопити зерно протягом 8-17 днів. Якщо в банках з'явилися міцеліарні спалахи, але більше 50% субстрату залишається неохопленими, то слід гарненько потрясти банки.

  Плодоносить культура при + 22-25 С.

  Ефект Orissa

  Кожен «псилоцибіновий» по-своєму унікальний. Орісса містить багато псилоцибіна і рекомендований для вживання досвідченим «психонавтам». Щоб уникнути непередбачених ситуацій початквіцю слід починати з дозування в 1,5-2 г. сухих грибів.

  Вживання 3-4 грамової порції викликає плавне занурення в абстрактні образи і кольорові візерунки, що витають в кожному міліметрі простору. Через півгодини відзначається підвищене колірне і звукове сприйняття, а також легкий нудотний ефект, який проходить через 10-20 хвилин.

  Той, що вживає в перший раз Орісса з подивом виявить, що кордон «Я» і «Все» настільки ілюзорний, що тримається лише на переконаннях і прийнятих догматах. Гриби плавно знімуть пелену і затягнуть у вир «Все під Всім». На «тріпових Шляхах» мандрівникові зустрінеться голос, образи і уроки минулого. Чи не піддавшись спокусі заглянути в бездонну бочку бажань, психонавт доторкнеться до одвічних істин Природи, Космосу, Себе.

  Неймовірне відчуття знаходження усередині замкнутого купола Всесвіту дозволить виявити циклічність і рух невидимих оку енергій, а також «побачити звуки» і навіть спробувати їх на смак.

  Якщо подорож намічається в «гордій» самоті, то вживати відвар краще на природі у вечірній час за 1,5-2 години до заходу сонця.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe cubensis Orissa
  Вирощування:відрізняється високим імунітетом і має виняткову для кубенсісов особливістю протистояти багатьом бактеріям
  Ефект:легка ейфорія
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1409
Buy Orissa спори галюциногенних грибів
Orissa з легкістю освоює будь-субстрат, але кращих результатів досягають лише на гною, адже в природньому середовищі він виростає на посліді.
Артикул:GS01409
 В наявності  Україна
599,60 грн.

5 reviews for Orissa спори галюциногенних грибів

5
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 10 лютого 2022 19:39
Orissa

Cпасибо за шикарный стелс и быструю доставку, Вы номер 1. Заказывал споры грибочков и любимые семена Satori Feminised, которые не так то просто достать! Из 14ти семян одно не проросло, но ничего, такое бывает :) споры выглядят отлично, в качестве уверен. Еще раз спасибо всей команде!

 • 08 лютого 2022 22:05
покупец :D

Отпечаток хороший, в дальнейшем хотелось быть видеть их на фольге, так более удобнее)я начинающий гровер так что писать умные отзывы про кучу грибов пока рано).......................................................................................................................................................

 • 18 червня 2019 21:27
Orissa

Я когда первый раз брал то мне понравилось.В общем рекомендую

 • 08 травня 2019 14:00
интернет-магазин

Мы пьем чагу вместе с гарициусом {ежовиком гребенчатым}. Эта композиция лечит тяжелые нервные расстройства

 • 29 січня 2018 18:10
огромные грибочи

Потрясный вид-стрейн грибов! огромные плодовые тела растут! идет первая волна плодоношения а они просто геганты!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду