Дорогі покупці! Крім демократичних цін на елітне насіння конопель, в магазині постійно діють акції та знижки на певні товари. Ми часто влаштовуємо конкурси та безкоштовні роздачі, балуючи своїх клієнтів бонусними програмами та дисконтом.

Кому і Коли?

Сьогодні діє потрійна політика зниження ціни на насіння конопель і ми готові надати наступні знижки:

За статусом. Данная категория дисконтной программы подразумевает наличие у клиента определенного статуса:

  • Клієнт магазину - 3%. Таку постійну знижку отримує відвідувач, одного разу оформивши і сплативши замовлення;
  • Постійний покупець - 5% - видається після 3 покупок в магазині.
  • VIP - 7%. Звітний Platinum-статус, назавжди забезпечує клієнта семивідсотковою знижкою на насіння конопель. Щоб заробити цю знижку, потрібно сплатити 5 замовлень.

Щоб активувати статус, необхідно написати менеджеру або на пошту mail@ganjaseeds.org

  • За сумою замовлення. Чим більша сума кошика, тим більша знижка.
  • Бонуси - обов'язкові приємні подарунки. Це можуть бути автоквітучі фемінізовані насіння конопель або фотоперіодні. Частіше заходьте на сайт і дізнавайтеся про нові бонуси. Зареєстрованим користувачам ми пропонуємо своєчасну розсилку всіх новин поштою.

Запрошуємо в команду

Крім акцій, конкурсів і безкоштовних роздач, GanjaSeeds запрошує усіх бажаючих вступити в команду і заробити на реферальній програмі. Ви отримуєте персональне посилання і розміщуєте його в будь-якому перспективному місці (в соціальних мережах, на форумах, тематичних групах і т.д). Кожен відвідувач, який перейшов в магазин по посиланню і зробив покупку, автоматично приносить Вам гідний відсоток від суми замовлення. Зароблені гроші можна витратити на придбання товарів і не тільки.