«Ganja Seeds» — офіційний представник більшості відомих сідбанків світу. Ми гарантуємо клієнтам магазину якість, оригінальність і високий відсоток схожості насіння, при дотриманні стандартних правил пророщування. В окремих випадках не проклюнуті насіння конопель ми зобов'язуємося замінити, оскільки навіть недосвідчений садівник повинен отримати якісний врожай і осягнути всю красу життя в гроубоксі - маленькому домашньому оазисі. Це означає, що якщо Вами дотримані належні умови для вирощування, але горішки НЕ проклюнулися, то ми надішлемо нові.

Гарантії на насіння конопель

Належними умовами визнаються:

  • Пророщування у вологих ватяних дисках (тампони) в спеціальному герметичному контейнері або зіплокі при кімнатній температурі в темряві;
  • Помістити насіння з проклюнутим корінцем у вологу землю, торф'яну таблетку або кокосову стружку на глибину не більше 0,4-0,5 см з нейтральним показником кислотності ph 5,6-6,7;

Ми виконаємо зобов'язання по заміні горішків

Якщо по знімках не будуть проглядатися наступні помилки:

  • загнивання горіхів в результаті рясного поливу;
  • використання перекису водню;
  • механічного порізу кореневих ниток при пересадці.

Наші зобов'язання

Відшкодування посівного матеріалу

Обов'язковий візуальний огляд перед відправкою

Насіння каннабіса - живий продукт, на стан якого впливають різні чинники. Якщо частина генетичного матеріалу не показала ознак життя, адміністрація може відправити інші насіння після розгляду листа. Претензії можуть бути як до сид банку «Ganja Seeds» так і до іншої насіннєвої компанії представленої в каталозі магазина.

Обов'язковий візуальний огляд перед відправкою

Скарги до Ганджа Сідс. Незважаючи на схожість 99% нашого насіння, встановилася політика компенсації витрат на 1%, що не проріс. Все, що потрібно зробити - зв'язатися з відділом підтримки, вказавши номер замовлення. Якщо ви використовували правильну техніку, ми можемо попросити надати фотографії, щоб визначити, в чому була проблема. Якщо вона складається тільки із стандарту насіння від «Ганджа Сідс», ми надішлемо нові.


Форма претензії до сідбанків

інших виробників

Форма претензії до сідбанку

GanjaSeeds

Подарункові, акційні та бонусні насіння обміну і компенсації не підлягають.