Насіння селекційної конопель не є забороненими до обороту товарами на території України і багатьох інших країн СНД і не входять в державні списки "заборонених до обігу речовин та їх прекурсорів".

Насіннєвий матеріал може використовуватися в медичних, дослідницьких, косметичних і кулінарних цілях. Насіння конопель застосовуються заводчиками як корми для тварин, а також любителями рибного лову в якості наживки і підгодовування. У багатьох цивілізованих країнах існує традиція дарувати фірмову упаковку насіння в якості сувеніра і оберега. Їх зберігання не може розглядатися як порушення антинаркотичного законодавства.

Законодавець України не забороняє застосування насіння конопель в побутових потребах. Їх зберігання, поширення за допомогою продажів і транспортування не провокують приводу для адміністративного чи кримінального переслідування. У відповідно до окремих положень норм права, обробіток культури є проступком, який може спричинити адміністративну і кримінальну відповідальність в залежності від кількості культивованих рослин.

GanjaSeeds не продає свої товари для вирощування конопель. Основною метою інтернет-магазину є збереження рідкісних лендрейсов канабісу та унікальних стрейнів для майбутніх поколінь. Клієнти можуть використовувати їх в будь-яких цілях, за винятком вирощування.

Якщо покупець вирішить проростити насіння конопель, то повинен усвідомлювати, що з моменту замочування насіння його дії можна кваліфікувати як "підготовку до порушення норм Закону", а при висадці в грунт як "вирощування". Магазин GanjaSeeds не несе ніякої відповідальності за подальші дії покупців з набутими насінням.

Культивація (обробіток, висадка) Cannabis в Україні без відповідного дозволу - протизаконна! Відповідальність за культивацію передбачена в кримінальному та адміністративному кодексі:

- Згідно статті 106-2 КУпАП за незаконну брудерацію, культивацію або висадку канабісу в кількості, що не перевищує 10 (десять) сходів (саджанців, кущів) особа може бути піддана штрафу в розмірі від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів. Рослини підлягають конфіскації. 

- Відповідно до статті 310 КК України, незаконне вирощування, а також посів cannabis в кількості від 10 до 50-ти паростків (кущів, сходів, живців) можуть спричинити штрафні санкції в розмірі від 1700 до 8500 гривень (від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів), а також арешт до півроку або обмеження волі на строк до трьох років.