Відповіді на питання, які часто виникають

 • Чи можна оформити замовлення без реєстрації?

  Для оформлення замовлення в нашому магазині реєстрація не обов'язкова. Відвідувачі сайту можуть придбати товари в статусі "гостя". Реєстрація дозволяє полегшити процес покупки і знімає з клієнта тягар потреби спілкування з менеджерами і консультантами. Зареєстровані користувачі автоматично отримують особистий кабінет і мають можливість відслідковувати історію покупок, а також брати участь в безкоштовних бонусних роздачах і дисконтних програмах магазину.

 • Чи безпечно купувати?

  Ми піклуємося про особисту безпеку клієнтів і не передаємо особисту інформацію третім особам. Всі дані зберігаються в зашифрованому вигляді на добре захищених серверах недоступних для запитів офіційних осіб. Насіння конопель заборонені до обігу в деяких країнах, тому купувати їх в Ganjaseeds безпечно.

 • Обов'язково вказувати свої ПІБ?

  Так. Для здійснення покупки необхідно вказувати власні ПІБ і адресу доставки інакше Ви не зможете забрати лист у відділенні поштового зв'язку. Домашню адресу не обов'язково вказувати при виборі "Накладений платіж". В даному випадку достатньо зазначити номер відділення, в якому плануєте забрати посилку.

 • А якщо вказати ліві дані?

  В такому випадку Ви не заберете посилку. Якщо в поштовому вузлі зв'язку не вимагають паспорти і можуть прийняти накладений платіж без будь-яких документів, то немає проблем, однак по загальним правилам відправлення видають після пред'явлення документа, що посвідчує особу.

 • У Вас F1 насіння конопель?

  Ми з 2008 року є лідером українського ринку, що пропонує покупцям тільки якісний насіннєвий матеріал. Представлені товари, є 100% F1 гібридами без винятків. Вони зберігаються при дотриманні високих європейських і американських стандартів при оптимальній вологості в спеціально відведеному приміщенні з налагодженою циркуляцією повітря і освітленням.

 • Звідки ви привозите насіння конопель?

  За роки плідної роботи ми налагодили зв'язки і міцні відносини з більшістю світових сідбанков, а також з приватними селекціонерами. Посадковий матеріал безпосередньо постачають селекціонери Канади, Нідерландів, Америки, а також Німеччини та Іспанії. Найвідоміші сідбанки світу представлені на вітринах магазину.

 • Чи законно купувати насіння конопель?

  Насіннєвий матеріал не входить до переліків заборонених до обігу речовин. Його придбання, поширення та зберігання не тягне адміністративного або кримінального переслідування. У насінні не міститься психоактивних і наркотичних речовин. Їх використовують в побутових, дослідницьких, косметичних, кулінарних і медичних цілях.

 • Хочу в оригінальній упаковці

  Товари, представлені на вітринах - оригінальні F1 гібриди світових селекціонерів і відправляються покупцям у фірмовій упаковці виробника. Винятки становлять мікси і бонуси, що відправляються розсипом або поштучно.

 • Ви надійно упаковуєте насіння конопель? Їх видно через упаковку?

  Упаковці товарів ми приділяємо особливу увагу. Насіннєвий матеріал упаковується в спеціальний конверт з повітряною подушкою, що перешкоджає пошкодження під час транспортування. На просвіт вміст не видно. За бажанням ми відправимо лист із застосуванням опції "Шпигун" (в майці або м'якій іграшці).

 • Автоквітучі сорти конопель?

  Автоквітучі стрейни канабісу - гібриди, в генетичному коктейлі яких присутній Рудераліс - Сannabis бур'янистий. Завдяки його генам рослини починають зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. Вони стійкі до цвілі та інших захворювань. Життєвий цикл автоквітів від насіння до харвесту становить близько 60-80 днів в залежності від сорту. Автоквіти підходять для початківців гроверів і не зажадають зайвої уваги і турботи. Вони дають можливість знімати кілька врожаїв за один сезон.

 • Фемінізовані насіння конопель

  З цього насіння формуються тільки жіночі рослини каннабісу. Селекціонери використовують різні техніки фемінізації, але всі вони зводяться до того, що жіноча рослина піддається численним стресам, в результаті, вона починає формувати додаткові чоловічі ознаки. З них збирається пилок, яким запилюють інших дівчаток. Все насіння, отримане таким шляхом, згодом, будуть виробляти жіночі кущі. Фемінізовані насіння дозволяють економити час і електроенергію. Гроверу відкривається можливість купити стільки "горішків", скільки потрібно отримати кущів сенсімільі.

 • А що таке регулярні?

  Регулярними називають насіння, з яких формуються жіночі та чоловічі рослини. Як правило, співвідношення М \ Ж практично рівне. Іноді прокльовується 60 відсотків хлопчиків і 40% дівчаток або навпаки. Стимулюють появу дівчаток додаванням синього спектра світла.

 • КБД і ТГК - що за звірі?

  В смолі марихуани багато хімічних сполук, терпенів і ще не досліджених каннабіноідів і сполук. У сучасному світі вченими були виділені два основних елементи, за які канабіс цінується у споживачів - КБД (KBD) і ТГК (ТНС). Канабіноїди використовуються в медичних цілях. Вони дозволяють зцілювати і сприяти терапії багатьох захворювань, в тому числі дитячої епілепсії, раку, розсіяного склерозу і хвороби Паркінсона. ТНС - тетрагідроканнабінол - речовина, що надає п'янкий, трансцендентний і психоактивний ефект від вживання суцвіть. Його застосовують в психіатрії для терапії душевних розладів, а також в рекреаційних цілях.

 • Ви замінете неякісний товар?

  Ми гарантуємо якість насіннєвого матеріалу і 99% схожість за умови належного пророщування. Не пророслі "горіхи" необхідно сфотографувати і описати весь процес пророщування. Ми розглянемо звернення і при задовільному вирішенні надішлемо нові. Детальніше про умови - в розділі Гарантії

  Якщо горішки отримані з зовнішніми ушкодженнями (тріщинами), то просимо зробити фото і вислати нам.

 • Що таке статус замовлення, і які вони бувають?

  Замовленнями, в залежності від етапу проходження обробки, присвоюється певний статус:

  • Новий - його отримує замовлення після натискання кнопки "підтвердити".
  • В обробці - це значить, що вибрали в якості оплати "накладений платіж". Протягом доби менеджер відправить бандероль за вказаною адресою і присвоїть статус "Відправлений".
  • Очікування оплати - означає готовність до відправки, але оплата ще не надійшла.
  • Відкладений - на прохання клієнта відкласти товар на обумовлений час.
  • Скасований - значить, що час на перерахування грошових коштів минув або клієнт вказав невірні реквізити.
  • Доставлений і оплачений - менеджер користується програмою відстеження по трек-номеру. Як тільки він побачить, що посилка прибула за вказаною адресою, то присвоїть статус "Доставлений".
 • Як скоро я отримаю посилку?

  Ми робимо все залежне від нас - протягом доби пакуємо і відправляємо бандероль або лист. Подальший тягар доставки лягає на плечі перевізнику (поштовій службі). Найшвидшим варіантом пересилки по Україні сьогодні виступає Нова пошта. Лист приходить протягом 1-3 днів. Більш детальну інформацію дивіться у відповідному розділі, а про терміни - на офіційному сайті поштового зв'язку.

 • Як платити?

  Наш магазин йде на поступки і підбирає оптимальний і зручний вид розрахунків. Сьогодні ми приймаємо біткоіни, Ківі, Віза, Майстер Кард, банківські перекази. Доступна послуга післяплати з можливістю оплати за фактом отримання. Детальніше про способи можна ознайомитися у відповідному розділі.

 • Бувають акції і знижки?

  Завжди! У нас постійно діє дисконтна програма, надаються знижки по статусу клієнта і від суми замовлення. Щомісяця ми розігруємо подарунки і роздаємо бонуси. Детально в розділі "Акції та знижки".

 • Як можна з Вами зв'язатися?

  Зв'язатися з менеджером або адміністрацією можливо через форму зв'язку, або по телефону або через електронну пошту mail@ganjaseeds.org

 • Бонусне насіння конопель?

  Купуючи насіння, за кожні 500 грн у сумі замовлення, ми даруємо одну бонусну насінину. Подарункове насіння коноплі не передбачено на позиції, що беруть участь у знижках, або інших акційних програмах. Крім того, їхній подарунок не передбачений за придбання товарів в інших категоріях асортименту магазину (насіння кактусів, гроубокси, добриво тощо).

 • Що таке cтелс-пакування?

  Стелс-пакування – це використання внутрішніх порожнин предметів як місця для маскування і безпечного відправлення насіння конопель. Таким пакуванням можуть бути: комп'ютерна миша, ліхтарик, мультиметр тощо. Розмір стелс-пакування, як і його вартість, залежить від обсягу замовлення насіння і попередньо обговорюється з менеджером.