GanjaSeeds пропонує покупцям скористатися зручністю нашого сервісу і купити насіння конопель післяплатою. Дана послуга дозволить упевнитися в чесності і бездоганній роботі магазину. Вона дає можливість покупцеві сплатити покупку за фактом отримання в поштовому відділенні.

Сьогодні встановлено ліміти, перевищивши які менеджер не зможе відправити товари післяплатою. Замовлення не повинні перевищувати за вартістю 5000 гривень.

Семена конопли, наложенный платеж

Що таке накладений платіж?

Це вид відправлення, при якому продавець (відправник) делегує представника зв'язку право прийняти від одержувача (клієнта) певну суму грошових коштів і передати її за вказаною адресою.

Переваги післяплати

Одним з найважливіших аспектів в купівлі насіння канабісу залишається безпека. Ми гарантуємо клієнтам повну конфіденційність, а також намагаємося доставити оплачений товар максимально інкогніто. Часто покупці сумніваються в надійності партнера і не хочуть наперед оплачувати своє замовлення, але "накладений платіж" черговий раз доводить відкритість GanjaSeeds перед клієнтами і дозволяє новим гостям швидко і надійно купити насіння конопель і оплатити їх за фактом.

Сьогодні цю послугу надають:

  • Укрпошта;
  • "Нова пошта "(Україна).

Недоліки або "У чому підступ"?

Отримуючи посилку, ви передаєте кошти магазину через посередника, яким є поштова служба. Як і будь-яка проведена грошова операція, послуга має комісію, яку одержувач оплачує перевізнику крім основного замовлення. Відсоткова ставка комісії може різнитися залежно від служби і в середньому становить:

  • Нова пошта - 2% від перекладу, але не менше 20 гривень;
  • Укрпошта - до 2000 грн. - 2%, але не менше 10 грн. Понад 2000 грн. - 1% + 8 грн.

Зберігання відправлення насіння конопель?

Якщо з яких-небудь причин не встигли забрати посилку в день повідомлення, то не варто засмучуватися. Забрати її можна протягом 30 днів. Зверніть увагу, що "Нова пошта" встановлює додаткову плату за зберігання посилки більше 10 днів.


* зазначені розцінки в статті можуть відрізнятися від реальних (точніше можете дізнатися це на офіційних сайтах служб доставки), але в будь-якому випадку послуга накладений платіж завжди трохи дорожче.