gallery_80620_663_182546 Selekciya novih sortiv konopel. Nasinnya marihyani Бренд GanjaSeeds.org банк семян

GanjaSeeds – один з найстаріших і популярних магазинів продажу якісного насіння канабісу, заснованого у 2008 році. За цей час нам вдалося завоювати довіру і підтвердити репутацію сумлінного і надійного продавця. Якість наших товарів у сукупності зі зручним і зрозумілим інтерфейсом онлайн-магазину, за підтримки бездоганного сервісу обслуговування, відповідає високим європейським вимогам і стандартам. В асортименті магазину, що постійно поповнюється, садівники знайдуть насіння, що відповідає їхнім потребам і побажанням. Крім того, завдяки невтомній роботі наших брідерів, GanjaSeeds займається не тільки селекцією, виробництвом власного насіння канабісу, а й ексклюзивно співпрацює зі світовими сідбанками та провідними селекціонерами. У нашому асортименті ви завжди зможете знайти якісний насіннєвий матеріал як легендарних, класичних і рідкісних сортів, так і бестселерів сучасної кана-індустрії. Довіряючи нам, ви обираєте продавця, здатного задовольнити запити найвибагливіших та вимогливих клієнтів.

GanjaSeeds – це не тільки команда кваліфікованих експертів і брідерів, які протягом багатьох років займаються вдосконаленням і збереженням унікальної спадщини попередників, а й розробкою нових унікальних стрейнів канабісу. Крім того, GanjaSeeds – це ще мережевий онлайн-маркетплейс продажу насіння канабісу у багатьох країнах світу. Окрім індічних і сатівних гібридів, в асортименті сідшопу ви можете знайти сорти з присутністю генетики африканських, непальських, азійських, тибетських, індійських, ямайських, в'єтнамських, північноамериканських і східноєвропейських лендрейсів.

Основне завдання GanjaSeeds – організація максимально простого та комфортного сервісу, що дозволяє купити насіння канабісу за доступною ціною. GanjaSeeds є спонсором багатьох конкурсів, кубків, а також ексклюзивний партнер низки тематичних форумів, присвячених культурі канабісу. Ми активно популяризуємо інформацію не тільки про методи та підходи до культивації канабісу, а й беремо активну участь у русі, спрямованому на руйнування стереотипів про шкоду канабісу, що склалися протягом багатьох десятиліть.

Кожен опис сорту – достовірний і перевірений досвідом. Ми намагаємося дати максимум правдивої інформації про кожен товар, аби покупець був на сто відсотків впевнений, що він купує саме те, що йому потрібно. Відгуки задоволених гроверів – ось наша справжня цінність. Тільки репутація, підтверджена подяками, дозволила нам пройти довгий шлях, невпинно покращуючи якість послуг.

Наш асортимент

У розмаїтті колекції GanjaSeeds медичні, аутдорні, індорні, фемінізовані, автоквітучі і регулярні сорти.

Регулярні сорти. Статистика покупок підтверджує, що все більше гроверів вибирають саме регулярні насіння конопель, яке відкриває можливості отримання власного насіння для наступного сезону. Такі сорті можуть давати як жіночі, так і чоловічі рослини. У відповідному розділі сайту ми зібрали найвідоміші регулярні стрейни від світових селекціонерів і знаменитих приватних брідерів. (Докладніше)

Фемінізовані сорти. До даної лінійки входить тільки відібране фемінізоване насіння конопель. З них гровер отримує виключно жіночі рослини, що дозволить істотно заощадити на електроенергії і використовуваному для культивації просторі. Для отримання таких сортів задіюється більше ресурсів і часу, відповідно їх ціна трохи вище. (Докладніше)

Автоквітучі регулярні сорти. Автоквітучі регулярні сорти – це насіння конопель, які можуть дати як чоловічі, так і жіночі рослини з вірогідністю, приблизно, 50/50%. Це означає, що в регулярних сортів є шанс на наявність чоловічих рослин, які не приносять значного врожаю суцвіть, але важливі для збереження генетичного різноманіття та розмноження. Автоцвітіння дає їм можливість зацвітати коли прийде час, закладений безпосередньо у генетиці. В середньому, автоквітучі сорті починають цвісти приблизно через 2 неділі після формування першого справжнього листя. (Докладніше)

Автоквітучі фемінізовані сорти. Наша гордість. Вирощуючи автоквітучі фемінізовані штами, гровер не зіткнеться з проблемою появи чоловічих особин, здатних опилити кущі сенсімільї. Автоквітучі ознаки скоротять витрати на електроенергію, а якість врожаю не поступиться автоквітучим регулярним штамам. Єдиний мінус – невисокий показник врожайності, що з лишком окупається коротким життєвим періодом куща і можливістю за один сезон знімати до трьох врожаїв. (Докладніше)

Медичні сорти. Мільйони людей з усього світу використовують канабіс для полегшення болю, нудоти, поліпшення апетиту внаслідок ряду захворювань. Він не виліковує хвороби, проте полегшує їх симптоми. Використання екстрактів і сухих суцвіть допомагає зменшити необхідність прийому інших ліків і послабити їх побічну дію. Для культивації та застосування лікарського канабісу необхідно підбирати сорти з необхідним вмістом КБД і ТГК. На сторінках нашого сайту можна купити медичні насіння конопель, що дозволяють отримати сенсімілью, чиї властивості мають терапевтичний потенціал і підходять для виготовлення цілющих екстрактів. (Докладніше)

Сорти Чемпіони. У нашому "Залі слави" вас чекають світові чемпіони, володарі кубків і переможці конкурсів, присвячених канабіс культурі. Щорічно, в багатьох країнах світу, де легалізували канабіс, проводяться цікаві чемпіонати, на яких брідери представляють нові сорти. Судді відбирають кращих представників і нагороджують призами. На конкурсах сорти можуть бути номіновані в різних категоріях: "Різноманітність сезону", "Краща Індіка", "Ідеальна сатіва", "Кращий Гашиш" і т.д. (Докладніше)

Для початківців. Ми не відпустимо з порожніми руками навіть початківця конопляра, який тільки став на захоплюючий шлях домашнього грова! У розділі “Для початківців” "юні ботаніки" зможуть відшукати невибагливі стрейни улюбленої рослини, що володіють стійким імунітетом до захворювань і вибачають багато помилок. Забезпечивши їм мінімальні умови: світло, полив і поживний грунт, навіть людина яка ніколи раніше не культивувала канабіс, буде винагороджена шикарним врожаєм ароматних бутонів. (Докладніше)

Про всі етапи культивації можна познайомитися на форумі нашого партнера GanjaLive. Сотні репортів, шпаргалки для початківців і досвід бувалих коноплярів допоможуть без проблем пройти захоплюючий шлях перший грову і насолодитися прекрасним урожаєм.

Якість

Якість запропонованого насіння не вимагає гучних промов і реклами. З 2008 року ми є довіреним партнером для тисяч гроверів по всій планеті. В асортименті магазину присутнє тільки перевірене насіння конопель від іменитих сідбанків Європи, Канади, Іспанії та США. Насіннєвий матеріал проходить багаторівневий контроль і має високий відсоток схожості (до 99%). Насіння від приватних брідерів і нових сідбанків, які недавно вийшли на арену світової торгівлі, в обов'язковому порядку тестуються сотнями гроверів, перш ніж стати доступними широкому колу.

Своєчасне належне обслуговування – наша пріоритетна політика. Оператори завжди готові відповісти на будь-які питання, дати необхідну консультацію та допомогти визначитися, вибраті з великого різноманіття товарів саме той, який принесе задоволення в вирощуванні, та насолодитися врожаем.

Насіння конопель ми зберігаємо в ізольованому приміщенні в спеціальних скляних контейнерах. Показники оптимальної температурі і вологості постійно контролюються. У приміщенні організована належна вентиляція, що підтримує повітря сухим.

Тільки F1. Ми не пропонуємо другосортні гібриди другого і третього покоління. Все насіння конопель, представлені на сайті - 100% F1 гібриди. Насіннєвий матеріал не модифікований генетично і не оброблявся фунгіцидами. Селекція лендрейсів та виведення новинок відбуваються виключно у тепличних умовах і закритих приміщеннях, що виключає можливість попадання чоловічого пилку ззовні. Таким чином, ми гарантуємо високу якість насіннєвого матеріалу.

Унікальна колекція

З перших днів роботи і самостійної селекції ми відібрали знамениті сідбанкі і зібрали неповторну колекцію стрейнів. У нас можна знайти чисту індику, сатіву, а також виведені на їх основі стрейни. Наша скарбниця відкрита для кожного!

Систематичне оновлення

Ми оновлюємо асортимент і прагнемо поповнювати його невибагливими штамами з підвищеним вмістом КБД і ТГК - найбільш значущими характеристиками для споживачів рекреаційного канабісу. Оскільки більшість відвідувачів магазину є гровери, що культивують канабіс в скромній домашній оранжереї. Ми приділяємо особливу увагу автоквітучим стрейнам, що володіють стійким імунітетом, стійкістю до заражень і максимальним потенціалом врожайності. Вибагливі і досвідчені коноплярі зможуть відшукати чудові штами з райськими смакоароматичними інтонаціями і неповторним та унікальним єффектом.

Безпека – понад усе!

Ще один важливий і безпринципний пріоритет для команди – стовідсоткова безпека кожного. Компанія гарантує максимальний рівень недоступності і конфіденційності даних. Для здійснення покупки досить надати мінімальну кількість інформації, що необхідна для відправки замовлення. Особисті дані зареєстрованих користувачів ми зберігаємо на захищених і надійних серверах, і ні за яких умов не передаємо їх третім особам. За запитом ми зобов'язуємося відразу видаляємо всі наявні у нас дані, залишивши особистий кабінет порожнім, а історію чистою. Крім збереження персональної інформації ми також скрупульозно підходимо до надійної і непримітною упаковки. Всі товари відправляються в орігінальній надійній упаковці, що гарантує збереження під час транспортування. За погодженням ми можемо відправити покупку в "стелс-упаковці", що забезпечує конфіденційність вмісту, наприклад в іграшці, одязі або сувенірі.

Доставка і оплата

Наша компанія гарантує своєчасність відправки покупок. Сформоване і оплачене замовлення ми намагаємося відправити в той же день. Різноманітність варіантів оплати задовольнить навіть самих вибагливих і обережних клієнтів. Якщо ви не зустрінете в переліку способів оплати підходящий варіант, то не впадайте у відчай – ми завжди йдемо назустріч. Зв'яжіться з онлайн-оператором магазину, він обов'язково підбере зручний для вас метод переказу коштів, допоможе погодити терміни доставки і проконсультує з будь-якого іншого питання. Ми постійно на зв'язку.

Бонуси та знижки

Для відвідувачів ми розробили реферальную та бонусну програми, які приємно здивують. Також діє система накопичення, з кожної покупки можна отримати бали, та використати їх при наступному замовленні. Ми дуже любимо своїх клієнтів та намагаємося проводити цікаві акції та розіграші, щоб не тільки порадувати їх знижками, а й підняти настрій від шопінгу. Дякуємо всім, хто на протязі всього існування GanjaSeeds залишається з нами, а також новим покупцям за те, що обрали саме нас!

Ganja Seeds не просто магазин

Ми не просто торгова площадка магазин. Компанія постійно в пошуках ексклюзивних лендрейсів канабісу по всьому світу і зберігає їх для майбутніх поколінь. Ми співпрацюємо з банком "Ganja Seeds", чиї кваліфіковані брідери багато років постачають нам унікальні штами, виведені на основі чистої генетики канабісу з гір Тибету, Афганістану і Пакистану, Африки і Таїланду. У нас є справжня непальська, африканська, тибетська, азіатська, ямайська, індійська, в'єтнамська і українська коноплі. Ми дбайливо зберігаємо і вирощуємо лендрейси для справжніх гурманів.

Тут можна не тільки купити насіння конопель, а й стати частиною команди професіоналів і непогано заробити. Для відвідувачів ми розробили реферальную програму, беручи участь в якій можна не тільки заробити знижку на покупку, але і отримати на рахунок круглу суму за залучених клієнтів.

1 Selekciya novih sortiv konopel. Nasinnya marihyani Бренд GanjaSeeds.org банк семян

Умови використання матеріалів сайту Ganja Seeds