Сучасний світ надає нам можливість не тільки віддалено замовити насіння конопель, а й стежити за переміщенням своєї покупки. Довгоочікуваний момент отримання заповітної бандеролі скрашує можливість її відстеження, не відходячи від комп'ютера, ноутбука, планшета або скориставшись смартфоном.

Механіка процесу

Оплачене замовлення направляється в вузол поштового зв'язку, де йому привласнюють спеціальний номер. Після того як посилка відправлена, наш менеджер повідомляє трек-номер покупцеві. Завдяки унікальній комбінації цифр, одержувач може точно визначити, в якому місці (поштовому відділенні або сортувальному центрі) знаходиться його товар і в разі затримки, трохи "поворушити" працівників поштового зв'язку телефонним дзвінком.

Недоліки

Єдиним мінусом системи відстеження посилок, вважається запізніла інформативність і швидкість передачі даних. Припустимо, сьогодні була відправлена бандероль і номер відправлення відомий, але в системі пошуку інформація з'явиться лише завтра. Дана проблема актуальна для Укрпошти і Пошти Росії. Нова пошта має швидкісний сервіс, як відстеження, так і доставки. У момент прийому посилки, інформація про неї стає доступна практично відразу.

Де дивитись?

Ми рекомендуємо покупцям користуватися відстежуванням системами поштового зв'язку на їх офіційному сайті. Для зручності пропонуємо скористатися "пошуковими системами" по наступним запитами:

  • Пошта Росії
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

Ganjaseeds.org гарантує покупцям відмінну якість посадкового матеріалу, але не несе відповідальності за процес доставки з моменту передачі замовлення представникам поштової служби. За всіма питаннями про місце розташування та терміни прибуття посилки можна звертатися за телефонами гарячої лінії.