Бренди насіння марихуани

Ganja Seeds

Ganja Seeds - довірений постачальник і лідер українського ринку, що пропонує висококласне насіння конопель. Кваліфіковані селекціонери сид банку вивели безліч унікальних гібридів на основі рідкісних лендрейсів канабісу.

GanjaVIP

Ganja VIP - досвідчені і кваліфіковані брідери, що зібрали лінійку унікальних і невибагливих сортів канабісу. Кожен гібрид, подібно супергероям Marvel Comics, володіє своїми надздібностями: ексклюзивним ароматом, врожайністю і формою кущів.

Bang Seeds

Команда Bang Seeds пропонує всім бажаючим садівникам тільки фемінізоване насіння конопель, а також автоквітучі гібриди.

Gribo4ek

Gribo4ek - не просто банк, а справжня скарбниця рідкісних стрейнів галюциногенних грибів. За роки міжнародної співпраці з відомими селекціонерами мікології світу, команда зібрала унікальну колекцію спорових відбитків "чарівних грибів".

Dutch Passion Seeds

Сидбанк Dutch Passion Seeds пропонує великий вибір насіння конопель регулярних і фемінізованих, які, в свою чергу, діляться на автоквітучі і фотоперіодні. Безумовним лідером продажів вважається фемінізований Skunk # 11.

Green House Seeds

Green House Seed Company - один з перших світових банків селекційних насіннь конопель. Green House Seed є лідером за кількістю зібраних нагород на світових фестивалях, присвячених канабіс культурі. Один з найтитулованіших банків на даний момент.