Світлодіодні фітолампи для марихуани

  ←  →
  ←  →
  • Фітолампа Green Grow 21 Вт
   Купити фітолампу зі світлодіодами на 21 Вт рекомендується при культивації марихуани в приміщенні або в теплиці. Її використовують і як основне джерело світла, і як додаткове.
    Out of stock
   1 140 грн.
  • Фітолампа LED Green Line 3 Вт
   Якщо ви культивуєте марихуану в домашніх умовах, то слід подбати про освітлення, так як сонце в цьому випадку не допоможе. Для цих цілей можна купити фітолампу зі світлодіодами на 3 Вт. Вона має повний світловий спектр.
    Out of stock
   144 грн.
  • Фітолампа Green Line 5 Вт
   ​Фітолампа на 5 Ватт з лінійки GREEN LINE - це простий і дешевий спосіб підсвічування канабісу при культивуванні в домашніх умовах або в теплиці.
    Out of stock
   168 грн.
  • Фітолампа Green Line 10 Вт
   При культивації марихуани в закритому приміщенні важливо купити фітолампу, яка відповідає всім критеріям: повний спектр, ефективність, низьке енергоспоживання, тривалий термін служби і інші.
    Out of stock
   204 грн.
  • Фітолампа біколор Green Line 15 Вт
   Купити фітолампи біколор можна для використання при культивації марихуани в закритому просторі в якості основного або додаткового освітлення або все одночасно.
    Out of stock
   888 грн.
  • Фітолампи LED Green Line 15 Вт
   При покупці фітолампи на 15 Вт ви отримуєте відмінного помічника в культивуванні марихуани. Її можна застосовувати при вирощуванні канабісу в домашніх умовах в якості основного і / або додаткового джерела світла.
    Out of stock
   236 грн.
  • Фітолампа Green Line 20 Вт x3
   Якщо вашим рослинам не вистачає світлової енергії в період цвітіння або на стадії вегетації, то слід замінити джерело світла або просто додати додаткове освітлення.
    Out of stock
   300 грн.
  • Фітолампа LED Green Line 20 Вт x2
   Купити фітолампу на світлодіодах - відмінне рішення при культивації канабісу в домашніх або тепличних умовах. Її можна використовувати як в якості основного джерела світла, так і в якості додаткового.
    Out of stock
   300 грн.
  • Фітолампа Green Line 21 Вт
   При культивації конопель в домашніх умовах немає можливості насичувати її сонячним світлом, а звичайна лампа розжарювання через нагрівання сушить повітря і може навіть обпекти канабіс.
    Out of stock
   1 140 грн.
  • Фітолампа Green Line 25 Вт
   Ціна фітолампи змушує засумніватися в якості, однак все в порядку. При культивації марихуани в приміщенні або теплиці ця річ просто необхідна.
    Out of stock
   360 грн.
  • Фітолампа Nano Space 16 Вт
   Для стабільного і повноцінного освітлення марихуани в домашніх або тепличних умовах можна купити фітолампу на світлодіодах, яка і електроенергію заощадить, і прослужить довго.
    Out of stock
   708 грн.
  • Фітолампа Nano Space 45 Вт
   ​Першими цю технологію випробували представники американського космічного агентства NASA. На Міжнародній космічній станції в невагомості виростили овочі, які спробували троє астронавтів.
    Out of stock
   1 584 грн.
  • Фітолампа Green Grow 15 Вт
   ​Основне або додаткове освітлення стане в нагоді багатьом гроверам, які вирощують канабіс в домашніх умовах або теплиці.
    Out of stock
   376 грн.
  • Фітолампа Green Grow 10 Вт
   Її вистачає на 50 000 годин безперервного світіння. Враховуйте, що світло у вас не буде працювати цілодобово, адже марихуані потрібно відпочивати, так що просто перевести годинник на добу недостатньо, лампа пропрацює довше.
    Out of stock
   360 грн.
  Светодиодные фитолампы

  Всем известно, что растения не могут нормально развиваться без света. Если на улице они целый день насыщаются световой энергией от солнца, то в помещении о таком обилии света можно даже не мечтать, тем более в темное время суток. Еще недавно коноплеводы подсвечивали свои растишки лампами дневного света или лампами накаливания, газоразрядными светильниками. Это было дорого при условии, что лампочки накаливания быстро портились, а ДНаТ расходовали много электроэнергии.

  На смену им пришли дешевые фитолампы на светодиодах, которые потребляют намного меньше электричества и имеют длительный срок службы. Многие лампы имеют прочный водонепроницаемый корпус, полный спектр света с пиками красного и синего и служат по 50 000 часов при непрерывной работе. Помимо этого, светодиоды практически не нагреваются, чего нельзя сказать об их «коллегах». Воздух не будет вечно горячим, сама марихуана не получит ожоги и стрессовую нагрузку, а также такие устройства можно будет разместить на небольшом расстоянии от куста, что очень важно при ограниченном свободном пространстве. Если нужно освещение, купите светодиодные фитолампы.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду