Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути

Gribo4ek

Gribo4ek - споровий банк галюциногенних грибів. Коаліція незалежних професійних мікологів з усього світу зібрала в одному місці унікальну колекцію спорових відбитків псилоцибінових грибів. У банку підібрані найвідоміші стрейни з Мексики, Гаваїв, Таїланду, Ямайки, Бразилії, Колумбії, Індії та США. При складанні "скарбниці штамів" враховувалися особливості вирощування, врожайність і психоактивний ефект.

Спорові відбитки псилоцибінових грибів виготовлені в стерильних умовах і дозволяють навіть недосвідченому етноботаніку осягнути неймовірний світ "грибного царства" і виростити гідний урожай. Команда професіоналів займає активну позицію щодо поширення інформації про ентеогени, прагнучи зняти завісу "стереотипів" щодо таємничих містичних переживань під впливом рідкісних "магічних грибів", а також намагається просвітити кожного бажаючого в основи культури, закладеної Теренсом Кемпом Маккенна - філософом, містиком, дослідником і прихильником свідомого і відповідального вживання природних ентеогенів.

Основними напрямками діяльності компанії Gribo4ek є збереження унікальних і рідкісних стрейнів, а також їх селекція, поліпшення якостей і виведення нових гібридів. Кожен штам від спорового банку - це протестований сотнями мікологів стрейн з індивідуальними зовнішніми даними, а також психоактивними характеристиками. Перед тим як оформити замовлення, селекціонери рекомендують уважно прочитати опис, перейшовши по кнопці "Детальніше".

Початківцям "шрумерам" рекомендується відвідати форум http://gribo4ek.info і познайомитися з азами культивації.


 • Новинка!
  Mazatapec
  Mazatapec
  Код: GS06974
   

  533 грн.

 • Новинка!
  Thapalpa
  Thapalpa
  Код: GS02240
  0
  Tapalpa легко піддаються культивації і не викличуть труднощів у початківця мікології. Тіла утворюють на грунті «зріджений ліс» грибів, які організовані в окремі родини.

  333 грн.

  0
 • Burma
  Код: GS06092
  0
  Грибні тіла мають естетично прекрасний зовнішній вигляд і густо покривають весь субстратний блок. Вони однакові за розміром і формою. Штам відрізняється середнім рівнем психоактивних речовин, з яскравими візуалами.

  417 грн.

  0
 • Сambodian
  Код: GS0929
  0
  Грибниця плодоносить до 5 разів. Найбільш урожайними вважаються перші дві хвилі. Комерційні гровери рідко чекають третього припливу і утилізують субстрат. Початківцям любителям "магічного царства гриба" рекомендується простежити весь цикл.

  333 грн.

  0
 • Hawaii
  Код: GS0932
  0
  Стрейн утворює цілий килим чарівних грибів, не залишаючи вільного жодного шматочка грунту. Перша і друга хвиля є найбільш врожайними.

  333 грн.

  0
 • Huatla
  Код: GS0933
  0
  Грибні тіла дуже красиві і доставлять естетичне задоволення навіть найдосвідченішому мікологові. Гриби мають струнку ніжку перлинно-білого кольору з легким відливом срібла, а капелюшки чимось нагадують «молодих моховиків».

  333 грн.

  0
 • Thai
  Код: GS0937
  0
  Штам вважається ідеальним варіантом для початківця міколога. Чарівні грибниці здатні сформувати численні масивні грибні тіла, щільно зростаючі в кластерах по 4-7 штук.

  333 грн.

  0
 • Amazonian
  Код: GS01407
  0
  Спостерігати за ростом і розвитком грибних тіл - одне задоволення. Для першої хвилі характерні грибні тіла висотою 12-17 сантиметрів. Ніжки мають золотистий відтінок і гладку поверхню.

  333 грн.

  0
 • Orissa
  Код: GS01409
  0
  Orissa з легкістю освоює будь-субстрат, але кращих результатів досягають лише на гною, адже в природньому середовищі він виростає на посліді.

  333 грн.

  0
 • -19%
  Ecuador
  Ecuador
  Код: GS01411
  0
  Простота вирощування невибагливого штаму перетворює процес культивації в задоволення, якщо гровер віддасть перевагу придбати споровий відбиток для першого досвіду, то ніколи не пошкодує і буде приємно здивований отриманому результату.

  333 грн.

  267 грн.

  0
 • -19%
  Tasmanian
  Tasmanian
  Код: GS01413
  0
  Споровий відбиток псилоцибінових грібів Tasmanian - найкраща основа для отримання першого досвіду. Дивовижний, невибагливий і високоврожайній штам псилоцибінових грибів здатно здивує кількістю плодових тіл даже досвідченого "Шрумера".

  333 грн.

  267 грн.

  0
 • Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto
  Код: GS06975
  ​Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - гібридний суккулент роду Астрофітум. Незвичайний вид, що відрізняється від дикорослих рослин великими білими цятками, що нагадують шорсткі плями.

  333 грн.

 • Astrophytum senile var. ferox
  Код: GS06976
  Astrophytum senile var. ferox - одна з форм Астрофітума старечого. Повільнозростаючий, але невибагливий суккулент з Північної Америки, вирощується в оранжерейній культурі.

  333 грн.

 • Astrophytum senile viesca
  Код: GS06977
  Astrophytum senile viesca - варіація основного виду Астрофітум старечий з незначними відмінностями зовнішнього вигляду. Рослина має психоактивні властивості, в складі присутній потужний алкалоїд мескалін.

  333 грн.

 • Astrophytum senile
  Код: GS06978
  ​Astrophytum senile - різновид сорту Astrophytum capricorne, що відрізняється великими розмірами, великою кількістю колючок. Повільно зростаюча рослина, невимоглива в догляді і розведенні.

  333 грн.

 • Astrophytum senile hybrid thailand
  Код: GS06979
  Кактус відрізняється плоскими ребрами, рясними шерстистими ареолами. У складі стебел рослини присутній алкалоїд мескалін - сильна психоактивна речовина, з галюцинаторним ефектом.

  333 грн.

 • Astrophytum senile var. aureum P 289
  Код: GS06980
  Astrophytum senile var. aureum P 289 (Астрофітум старечий) - різновид Astrophytum capricorne, що відрізняється великими розмірами стебла і довгими колючками, що нагадують суху траву.

  333 грн.

 • Astrophytum senile var. aureum
  Код: GS06981
  Astrophytum senile var. aureum - варіація класичного Астрофітума старечого з невеликими змінами зовнішнього вигляду. Невибагливий у догляді, підійде для вирощування вдома початківцями ботаніками.

  333 грн.

 • -9%
  Astrophytum capricorne cv. Weise stachel
  Astrophytum capricorne cv. Weise stachel
  Код: GS06982
  ​Astrophytum capricorne cv. Weise stachel - культурний сорт Астрофітума Капрікорн. Це декоративний мініатюрний суккулент з довгими вигнутими колючками. Зростає повільно, але невибагливий в догляді.

  333 грн.

  300 грн.

 • Astrophytum capricorne tmavy trn
  Код: GS06983
  Astrophytum capricorne tmavy trn (Астрофітум Капрікорн, або козерогий) - мініатюрний сорт північноамериканського суккулента. У виду tmavy trn вони короткі, прямі, розташовані на верхівці стебла.

  333 грн.