Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути

Gribo4ek

Gribo4ek - споровий банк галюциногенних грибів. Коаліція незалежних професійних мікологів з усього світу зібрала в одному місці унікальну колекцію спорових відбитків псилоцибінових грибів. У банку підібрані найвідоміші стрейни з Мексики, Гаваїв, Таїланду, Ямайки, Бразилії, Колумбії, Індії та США. При складанні "скарбниці штамів" враховувалися особливості вирощування, врожайність і психоактивний ефект.

Спорові відбитки псилоцибінових грибів виготовлені в стерильних умовах і дозволяють навіть недосвідченому етноботаніку осягнути неймовірний світ "грибного царства" і виростити гідний урожай. Команда професіоналів займає активну позицію щодо поширення інформації про ентеогени, прагнучи зняти завісу "стереотипів" щодо таємничих містичних переживань під впливом рідкісних "магічних грибів", а також намагається просвітити кожного бажаючого в основи культури, закладеної Теренсом Кемпом Маккенна - філософом, містиком, дослідником і прихильником свідомого і відповідального вживання природних ентеогенів.

Основними напрямками діяльності компанії Gribo4ek є збереження унікальних і рідкісних стрейнів, а також їх селекція, поліпшення якостей і виведення нових гібридів. Кожен штам від спорового банку - це протестований сотнями мікологів стрейн з індивідуальними зовнішніми даними, а також психоактивними характеристиками. Перед тим як оформити замовлення, селекціонери рекомендують уважно прочитати опис, перейшовши по кнопці "Детальніше".

Початківцям "шрумерам" рекомендується відвідати форум http://gribo4ek.info і познайомитися з азами культивації.


 • -30%
  Burma
  Burma
  Код: GS06092
  0
  Грибні тіла мають естетично прекрасний зовнішній вигляд і густо покривають весь субстратний блок. Вони однакові за розміром і формою. Штам відрізняється середнім рівнем психоактивних речовин, з яскравими візуалами.

  400 грн.

  280 грн.

  0
 • -30%
  Lizard King
  Lizard King
  Код: GS01408
  0
  Естетично складений Lizard King вразить красою кожного "Шрумера". Початківець ботанік зможе споглядати, як коричневі примордії перетворюються на очах і змінюють своє забарвлення.

  333 грн.

  233 грн.

  0
 • -29%
  Mazatapec
  Mazatapec
  Код: GS06974
   

  533 грн.

  374 грн.

 • -29%
  Thapalpa
  Thapalpa
  Код: GS02240
  0
  Tapalpa легко піддаються культивації і не викличуть труднощів у початківця мікології. Тіла утворюють на грунті «зріджений ліс» грибів, які організовані в окремі родини.

  333 грн.

  234 грн.

  0
 • -29%
  Pink Buffalo
  Pink Buffalo
  Код: GS0936
  0
  Добре колонізує пшеницю і овес, а також рисові коржі і пастеризований гній з соломою

  333 грн.

  234 грн.

  0
 • Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto
  Код: GS06975
  ​Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - гібридний суккулент роду Астрофітум. Незвичайний вид, що відрізняється від дикорослих рослин великими білими цятками, що нагадують шорсткі плями.

  333 грн.

 • Astrophytum senile var. ferox
  Код: GS06976
  Astrophytum senile var. ferox - одна з форм Астрофітума старечого. Повільнозростаючий, але невибагливий суккулент з Північної Америки, вирощується в оранжерейній культурі.

  333 грн.

 • Astrophytum senile viesca
  Код: GS06977
  Astrophytum senile viesca - варіація основного виду Астрофітум старечий з незначними відмінностями зовнішнього вигляду. Рослина має психоактивні властивості, в складі присутній потужний алкалоїд мескалін.

  333 грн.

 • Astrophytum senile
  Код: GS06978
  ​Astrophytum senile - різновид сорту Astrophytum capricorne, що відрізняється великими розмірами, великою кількістю колючок. Повільно зростаюча рослина, невимоглива в догляді і розведенні.

  333 грн.

 • Astrophytum senile hybrid thailand
  Код: GS06979
  Кактус відрізняється плоскими ребрами, рясними шерстистими ареолами. У складі стебел рослини присутній алкалоїд мескалін - сильна психоактивна речовина, з галюцинаторним ефектом.

  333 грн.

 • Astrophytum senile var. aureum P 289
  Код: GS06980
  Astrophytum senile var. aureum P 289 (Астрофітум старечий) - різновид Astrophytum capricorne, що відрізняється великими розмірами стебла і довгими колючками, що нагадують суху траву.

  333 грн.

 • Astrophytum senile var. aureum
  Код: GS06981
  Astrophytum senile var. aureum - варіація класичного Астрофітума старечого з невеликими змінами зовнішнього вигляду. Невибагливий у догляді, підійде для вирощування вдома початківцями ботаніками.

  333 грн.

 • Astrophytum capricorne cv. Weise stachel
  Код: GS06982
  ​Astrophytum capricorne cv. Weise stachel - культурний сорт Астрофітума Капрікорн. Це декоративний мініатюрний суккулент з довгими вигнутими колючками. Зростає повільно, але невибагливий в догляді.

  333 грн.

 • Astrophytum capricorne tmavy trn
  Код: GS06983
  Astrophytum capricorne tmavy trn (Астрофітум Капрікорн, або козерогий) - мініатюрний сорт північноамериканського суккулента. У виду tmavy trn вони короткі, прямі, розташовані на верхівці стебла.

  333 грн.

 • Astrophytum capricorne
  Код: GS06984
  ​Astrophytum capricorne (Астрофітум козерогий) - пустельний суккулент, зустрічається в дикорослому вигляді в пустелях північних штатів Мексики.

  333 грн.

 • Astrophytum myriostigma cv. Onzuka
  Код: GS06985
  Astrophytum myriostigma cv. Onzuka (Астрофітум багаторильцевий, крапчастий) - суккулент правильної зірчастої форми з п'ятьма широкими ребрами. Його легко відрізнити за характерними видовими ознаками.

  333 грн.

 • Astrophytum myriostigma var. nudum
  Код: GS06986
  Astrophytum myriostigma var. nudum - оригінальна варіація роду Астрофітум з повністю гладкою поверхнею. Невимогливий до умов утримання, підійде для початківців.

  333 грн.

 • Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz
  Код: GS06987
  Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz - популярний сорт Астрофітума з оригінальним зовнішнім виглядом. Складний в культивуванні, може вирощувати додаткові ребра.

  333 грн.

 • Astrophytum ornatum
  Код: GS07027
  Astrophytum ornatum (Астрофітум Орнатум, прикрашений) - вид кактусів, що відрізняється від інших представників роду більшими розмірами і незвичайною шорсткою поверхнею з безліччю білих крапок.

  333 грн.

 • Astrophytum ornatum hybrid
  Код: GS07028
  ​Astrophytum ornatum hybrid - гібридна форма Астрофітума прикрашеного. Суккулент відрізняється від початкового дикорослого виду більш жорсткими колючками і формою ребер.

  333 грн.