Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути

Strain Hunters Seeds

Трохи історії Strain Hunters Seed Bank

The Strain Hunters Seed Bank виник в 2013 році під чуйним керівництвом творця Green House Seed Company. Арджан і його друзі Саймон і Франко - пропащі "мисливці", об'їздили весь світ у пошуках рідкісних і дивовижних сортів канабісу. Вони побували в Індії, Ямайці, Таїланді, Колумбії та на острові Святого Вінсента. Команда знімала на камеру усі подорожі, створивши серію захоплюючих документальних фільмів.

Селекціонери-філософи

У творців банку тверда світоглядна філософія і особливе ставлення до рослини "cannabis". Їх робота спрямована на винищення нав'язаного суспільству спотвореного уявлення про коноплі, а також декриміналізація і легалізація продуктів на основі марихуани для медичних та рекреаційних цілей.

Однією з основних завдань команди є збереження рідкісних Лендрейсов для майбутніх поколінь. Вони переконані, що планета Земля є притулком для сотень тисяч видів тварин і рослин зі своїм середовищем проживання, і кожен з них має своє призначення в скоєному дизайні природи. За словами Арджан, "Мисливці за Стрейна" вважають за обов'язок зберегти якомога більше місцевих сортів канабісу та об'єднати їх в інші, ще не вивчені лікарські штами, для наукових досліджень і відкриттів у галузі медичного застосування.

З чого все почалося

Одного разу Арджан зустрів мудрого старця, він вклав у його руку жменю насіння і промовив: "У цих рослинах є потенціал такої сили, яка може знищити тиранію і зробити світ набагато краще". Ці слова перевернули життя молодого гровера і наповнили її змістом, а головне - великою метою.

Скринька коштовностей

За роки мандрівок друзі зібрали унікальну скарбницю штамів і вивели на їх основі безліч гібридів, які неодноразово займали призові місця на чемпіонатах і фестивалях присвячених канабіс культурі. Насіння конопель від The Strain Hunters Seed Bank отримані завдяки схрещуванню найчистішого генетичного матеріалу дикорослих Лендрейсов з найвіддаленіших місць землі.

Сьогодні в магазині Ganja Seeds можна купити оригінальні насіння конопель від банку The Strain Hunters Seed. Початківцям садівникам ми пропонуємо розглянути наступні перлини "Мисливців за сортами":

 • Money Maker feminised - чудовий високоврожайний гібрид, що поєднує в своїй генетиці легендарний Skunk і Hindu Kush. Повністю відцвітає за 8 тижнів і може принести до 1000 грам сухих суцвіть з м2 квадратного. Має чарівний горіховий аромат з пряними нотками. 70% Індіка і 30% сатіва.
 • White Lemon feminised - ароматний гібрид з невибагливим характером і високою врожайністю. Насіннєвий матеріал отриманий завдяки схрещуванню Super Lemon Haze і Ель Ніньо. Цвітіння триває 9 тижнів. Бутони, які виділяють смолу, наповнять приміщення цитрусовою композицією, обрамленої горіхами і прянощами. При курінні сухих суцвіть дим залишає лимонний післясмак. Урожай: 900 г з м2 при SCROG.


 • Afgooey feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  Afgooey feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03673
  0
  Індічний стрейн Afgooey feminised добре росте в будь-яких умовах. Бутони грушоподібні, компактні, щільні, з середньою і великою чашкою. Невибагливість дозволяє впевнено розвиваться в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі.
  0
 • Big Tooth feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  Big Tooth feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03676
  0
  Рослина Big Tooth feminised розвивається швидко і енергійно. Ніжні паростки перетворюються в густі кущі, рясно вкриті довгими широкими листям, на пагонах яких формуються міжвузля середнього розміру.
  0
 • Caboose feminised Strain Hunters Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  Caboose feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03679
  0
  Рослині необхідна додаткова опора для гілок, які ближче до харвесту стають об'ємними і масивними. Для цих цілей краще підійде прогресивний метод Sea of Green або система Scrog.
  0
 • Damnesia feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  Damnesia feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03682
  Для 100% збереження врожаю Damnesia feminised рекомендується в другій фазі цвітіння забезпечити гілкам додаткову опору. Незалежно від способу культивації, кущ радує хорошим урожаєм.
 • Auto Damnesia feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Auto Damnesia feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03683
  0
  Завдяки невибагливості до умов вирощування, автоквітуча фемінізована «Дамнезія» давно стала своєрідним навчальним посібником для початківців гроверів.

  634 грн.

  Нет в наличии
  0
 • Flowerbomb Kush feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Україна:
  Нет в наличии
  Flowerbomb Kush feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03686
  0
  Рекомендується допомогти кущу Flowerbomb Kush feminised витримати вантаж шишок за допомогою підпірок і розтяжок. При вирощуванні в гідропоніці слід дотримуватися усереднений рівень EC.
  0
 • Money Maker feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  Money Maker feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03689
  0
  Штам Money Maker feminised однаково добре культивується в умовах закритого приміщення і на вулиці. Однак для здорового розвитку та високої врожайності необхідна щедре підживлення професійними добривами.
  0
 • White Lemon feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  White Lemon feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03692
  0
  Насіння канабісу White Lemon feminised володіють гарною схожістю, рослини прекрасно адаптуються у відкритому і закритому грунті. І це не єдина приваблива особливість культури. Добре збалансований гібрид легко клонується.
  0
 • White Strawberry Skunk feminised Strain Hunters Seeds
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Нет в наличии
  White Strawberry Skunk feminised Strain Hunters Seeds
  Код: GS03695
  0
  Вражаючі характеристики White Strawberry Skunk feminised доповнює швидкоплинність періоду цвітіння, причому, як в закритому, так і відкритому грунті.
  0