Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути

СидБанк Bang Seeds

Bang Seeds - нова зірка на небосхилі ринку селекційних сортів канабісу. Команда досвідчених генетиків протягом 10 років займається виведенням нових сортів канабісу. Вони експериментують з класичними стрейнами, намагаючись зберегти напрацьований генофонд для майбутніх поколінь і зробити якісний посівний матеріал доступним кожному гроверу планети. Тільки недавно вони заявили про себе і широкою ходою увійшли на міжнародну арену. До цього вони пропонували елітне насіння конопель тільки на території Казахстану, але тепер звістка про їх неперевершені гібриди розлетілася далеко за межі країни. Стрейни компанії можна придбати у реселерів України, Росії, Грузії та Іспанії.

Скарбниця Штамів

Лінійка сидбанка - справжня галерея, Лувр, де представлені унікальні шедеври брідерскої майстерності. Для їх виведення задіяні не тільки добре зарекомендовувані стрейни канабісу, а й рідкісні ландрейси, добірні представники знаменитої на весь світ Чуйської долини, про міць яких складали пісні і легенди.

Команда Bang Seeds пропонує всім бажаючим садівникам тільки фемінізоване насіння конопель, а також автоквітучі гібриди. Казахські професіонали своєї справи обіцяли незабаром поповнити лінійку регулярними штамами, що дозволить садівникам отримати власний насіннєвий матеріал і поекспериментувати з виведенням власних новинок. У колекції амбітного колективу присутнє виключно насіння конопель F1 гібридів.

Якість понад усе

Насіннєвий матеріал, перед тим як потрапити на вітрини магазинів, пройшов неодноразове тестування, показав високий рівень схожості, а рослини продемонстрували невибагливість і прекрасні якості. Кожен стрейн володіє вишуканим ароматом, високим імунітетом і гідною врожайністю.

Багатий вибір сортів не залишить байдужим жодного конопляра. Найбільш топовими штамами Bang Seeds сьогодні вважають:

Baikonur feminised - дивовижна культура, здатна обдарувати гровера 600 грамами смолистих суцвіть всього за 7-9 тижнів цвітіння. Шишки виділяють чудовий аромат тропічних фруктів з нотками прянощів, а ефект характеризується приємним медитативним розслабленням.

Auto Beshbarmak feminised - ще одна перлина скарбниці досвідчених брідерів Казахстану. У пахощах пролікованих суцвіть виразно відчувається аромат стиглого манго, а вплив супроводжується сплесками ейфорії, плавно переходячи в приємний релакс.

Auto Adonis feminised - унікальна компактна культура, що досягає у висоту 60 сантиметрів. Карликовий розмір дозволить вирощувати її в невеликому гроурумі, а на вулиці плантацію можна легко замаскувати в густій траві. Концентрація тетрагідроканабінолу досягає 21%, а ефект характеризується приливами бадьорості і ейфорії.

На офіційному сайті компанії можна купити насіння конопель не тільки їх виробництва, а й зустріти "горіхи" кращих брендів США, Канади, Нідерландів та Іспанії. Команда позиціонує себе не тільки як сідбанк, але і як топовий інтернет-магазин. Будучи представниками світових китів канабіс-індустрії засновники змушені тримати "марку" і вони, безсумнівно, справляються з цим завданням. • Auto Zaisan feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Zaisan feminised Bang Seeds
  Код: GS06053
  0
  Перевагою автофем над фотоперіоднимі сортами канабісу є їх можливість зацвітати незалежно від тривалості світлового дня, і, крім того, фемінізовані насіння конопель гарантують гроверу, що з них зійдуть тільки жіночі рослини.

  44 грн.

  0
 • Auto Ungurtas feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Ungurtas feminised Bang Seeds
  Код: GS06052
  0
  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas, перед висадкою в грунт, рекомендується проростити. Проклюнуті "горіхи" акуратно (пінцетом) кладуть в стаканчики, наповнені кокосовим волокном на глибину не більше 0,5-0,7 см.

  44 грн.

  0
 • Auto Turgai feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Turgai feminised Bang Seeds
  Код: GS06051
  0
  Якщо недосвідчений садівник досі не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - це відмінний вибір. Він невибагливий у вирощуванні і потребує до себе мінімум турботи і уваги.

  44 грн.

  0
 • Auto Tobol feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Tobol feminised Bang Seeds
  Код: GS06050
  0
  Елітне насіння конопель автоквітучого фемінізованого стрейну Tobol, після висадки в грунт, гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Дана обставина дозволяє гроверу заздалегідь раціонально розпланувати наявний простір для посіву, а також передбачити врожайність всій плантації.

  44 грн.

  0
 • Auto Tengiz feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Tengiz feminised Bang Seeds
  Код: GS06049
  0
  Якщо початківець садівник все ще сумнівається, яке насіння конопель замовити для першого грова, то цей стрейн - кращий вибір. Повний життєвий цикл рослини (від розсади до харвесту) становить 10-12 тижнів.

  44 грн.

  0
 • Auto Talkan feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Talkan feminised Bang Seeds
  Код: GS06048
  0
  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейну Talkan були отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого і ароматного сорту Lavender з легендарним низькорослим штамом Lowryder # 2.

  44 грн.

  0
 • Auto Talgar feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Talgar feminised Bang Seeds
  Код: GS06047
  Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - ідеальний вибір. З «горіхів» гарантовано зійдуть жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально використовувати наявний простір і навіть спрогнозувати урожай.

  44 грн.

 • Auto Talas feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Talas feminised Bang Seeds
  Код: GS06046
  0
  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Talas - чудовий посадковий матеріал. З "горіхів" гарантовано проклюнуться тільки жіночі сходи. Цвітіння гібриду триває 10-12 тижнів і супроводжується сильним ароматом.

  44 грн.

  0
 • Auto Shalkar feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Shalkar feminised Bang Seeds
  Код: GS06045
  0
  Елітне насіння конопель auto Shalkar feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Фахівці схрестили знаменитий солодкуватий штам Sweet Tooth з незворушним Рудералісом. Концентрація ТГК в смолі отриманого гібрида досягає 16%.

  44 грн.

  0
 • Auto Medeo feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Medeo feminised Bang Seeds
  Код: GS06044
  0
  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Medeo були отримані шляхом схрещування добірних представників "світу індика" з рудералісом, який наділив стрейн здатністю зацвітати незалежно від тривалості світлового дня.

  44 грн.

  0
 • Auto Manti feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Manti feminised Bang Seeds
  Код: GS06043
  0
  Фемінізовані насіння конопель з приставкою "auto" гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин, які самостійно перейдуть в фазис кольору незалежно від тривалості світлового дня та режиму освітлення (в гроурумі).

  44 грн.

  0
 • Auto Kuyrdak feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Kuyrdak feminised Bang Seeds
  Код: GS06042
  0
  Елітне насіння конопель auto Kuyrdak feminised були отримані генетиками шляхом схрещування знаменитого на весь світ сортів Santa Maria і Lowryder. Одержаний гібрид ввібрав в себе тільки позитивні сторони батьківських ліній.

  44 грн.

  0
 • Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds
  Код: GS06041
  0
  Культура проста в гровінгі, і не викличе труднощів навіть у початківців ботаніків, тому купити врожайні насіння конопель цього стрейна рекомендується для першого грова.

  44 грн.

  0
 • Auto Karatal feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Karatal feminised Bang Seeds
  Код: GS06040
  0
  Елітне насіння конопель auto Karatal feminised - результат кропіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид був отриманий шляхом схрещування індіки з Афганістану, бразильської сатіви і Рудераліса, який наділив сорт унікальною невибагливістю і піддатливістю.

  44 грн.

  0
 • Auto Kaindy feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Kaindy feminised Bang Seeds
  Код: GS06039
  0
  Цей автоквітучий сорт конопель, як і всі автоквіти, переходить в фазис цвітіння незалежно від світлового режиму. Температуру повітря в гроубоксі (Indoor) рекомендується підтримувати в рамках + 20-28 0 С, а вологість не повинна перевищувати більше 50%.

  44 грн.

  0
 • Auto Jasybay feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Jasybay feminised Bang Seeds
  Код: GS06038
  0
  Елітне насіння конопель auto Jasybay feminised були отримані генетиками BangSeeds шляхом схрещування добірних сортів мексиканської сатіви з легендарним психоактивним Афгані.

  44 грн.

  0
 • Auto Issyk feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Issyk feminised Bang Seeds
  Код: GS06037
  0
  Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - кращий вибір. Рослини самостійно перейдуть в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня і не зажадають до себе зайвої уваги і турботи.

  44 грн.

  0
 • Auto Irtysh feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Irtysh feminised Bang Seeds
  Код: GS06036
  0
  Насіння конопель цього сорту, перед висадкою в грунт, замочують і пророщують. Дана процедура дозволяє домогтися стовідсоткової схожості "горіхів". Цей сорт канабісу однаково добре підходить для вирощування у відкритому грунті і в умовах домашньої оранжереї.

  44 грн.

  0
 • Auto Irimshik feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Auto Irimshik feminised Bang Seeds
  Код: GS06035
  0
  Фемінізовані насіння конопель auto Irimshik - результат кропіткої роботи генетиків сідбанка BangSeeds. Щоб отримати гібрид, брідери схрестили чудовий штам Original Cheese з легендарним Critical +.

  44 грн.

  0
 • Auto Irgiz feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Auto Irgiz feminised Bang Seeds
  Код: GS06034
  0
  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого сорту Irgiz - результат тривалої і копіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Щоб вивести гібрид, брідери схрестили унікальний штам Mango з легендарним автоквітучим Big Bang.

  44 грн.

  0