Panaeolus Goliath спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Штам Panaeolus Goliath, наданий експертами Gribo4ek, має особливий попит серед шанувальників етноботаніки. Причин тому декілька. Приміром, спорові відбитки цікавлять знавців, які прийняли рішення випробувати щось нове, неординарне. Шрумерам, які опанували культивацію Psilocybe Cubensis, такий крок стане новою віхою в історії їхньої «персональної мікології». Спорові відбитки псилоцибінових грибів стрейну Panaeolus Goliath – топова позиція не тільки у виробника, а й у нашому інтернет-магазині.

  Важливо! Шрумери, які на достатньому рівні не володіють певним досвідом, можуть зазнати певних труднощів у культивуванні Panaeolus Cyanescens Goliath.

  Опис зовнішнього вигляду грибів Panaeolus Goliath

  Синьо-сірий блідий капелюшок до піку зрілості зростає до максимального діаметра п'яти сантиметрів, довжина стовбура – 120 міліметрів, а товщина майже вдвічі менша, ніж зазвичай у кубенсисів. Цікаво, що стовбур також сіріє, але має більш розмитий, неконцентрований відтінок. Зябра змінюють забарвлення від бежевого до блідо-чорного.

  Вирощування грибів Panaeolus Goliath

  Магічні гриби, вперше виявлені у вологих лісах Таїланду американцем Джоном Алленом, цілком природно люблять тепло. Відтак підтримання стабільних 25 °C є вкрай важливим для цієї грибної культури. Підбір субстрату для шрумера не є принциповим питанням: злаки або гній, як основа. Другий варіант є більш прийнятним задля підвищення врожайності у першій хвилі. Етапи колонізації та плодоношення вимагають від міколога дотримання ще однієї важливої умови – абсолютної непроглядної темряви.

  Ефект грибів Panaeolus Goliath

  Перші натяки прояву психоделічної природи стартують буквально за пів години. Навіть дебютанти у психонавтиці зрозуміють, що тріп вже почався за візуальними змінами оточення; не поспішайте, це лише передмова. Згодом психонавт цілком втратить зв'язок із реальністю, поринувши у пізнання. Тривалість впливу становить гарантовані 4-5 годин. Для проби обмежтеся трьома грамами сухого готового продукту і сміливо вирушайте у подорож.

  Важливо! Зберігання грибочків після харвесту рекомендовано в овочевому ящику холодильника.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Panaeolus Cyanescens Goliath
  Вирощування:не вередливий, добре колонізує солому, гній, зернові культури: пшеницю, овес, жито, гній кінський, коров'ячий, козячий, кролячий
  Ефект:яскраві візуальні ефекти
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
 • Panaeolus Goliath спори галюциногенних грибів Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 7100
  Buy Panaeolus Goliath спори галюциногенних грибів
  Цей штам від професіоналів Gribo4ek має особливий попит серед шанувальників етноботаніки. Причин тому кілька. Наприклад, спорові відбитки цікавлять знавців, які вирішили випробувати щось нове, неординарне.
  Артикул:GS07100
   Out of stock 
  799,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду