Panaeolus Tropicalis спори галюциногенних грибів

 • Огляд
  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Panaeolus Tropicalis - унікальна можливість для початківця мікології досягти хорошого врожаю. Стрейн любить теплі умови і наземний субстрат. При наявності живильної альтернативи і невеликого відхилу від норми температури, міцелій не стане різко реагувати і подарує довгоочікуваний результат уважному Гроверу.

  Плодові тіла виростають великого розміру, а їх психоделічний ефект немає рівних в Природі. Завдяки високій врожайності, яскравого і тривалого польоту, штам знайшов неймовірну популярність у любителів чарівних грибів.

  Довідка! «Тропічні» розпилюють багато спор, тому гровер зможе зробити власні спорові відбитки, які доповнять колекцію і стануть хорошим презентом друзям.

  Опис зовнішнього вигляду Panaeolus Cyanescens Tropicalis

  Плодові тіла повністю покривають субстратний блок. Висота порожніх ніжок здатна варіюватися від 6 до 13 см, а товщина 2-3 мм. Стовбур широкий біля основи і має відмінні риси у вигляді вертикальних смуг на зовнішній поверхні. Колір сіро-чорний, а ближче до капелюшку майже білий (блідий тон).

  Парасолька має напівсферичну форму і ніжно-бурий окрас на ранній стадії зростання. До збору врожаю вона розкривається і досягає в діаметрі 1,5-2,5 сантиметра, а іноді утворює плоский «млинець». Композиція капелюшки в зрілому віці наповнена сіро-зеленим відтінком, площина гладка і волога.

  На стадії дозрівання тіла відкривають сірі пластини з пігментними чорними плямами, в яких протягом життєвого циклу утворювалися і зріли спори. Від'єднувана захисна велюма опадає на грибну ніжку, утворюючи витончену «спідничку», а з зябер розпорошуються спори галюциногенних грибів.

  На відрізку пошкодження, забиття або зрізу забарвлення змінюється на синьо-зелений.

  Походження стрейна Panaeolus Cyanescens Tropicalis

  Panaeolus Cyanescens Tropicalis був знайдений на території Гавайських островів на екскрементах тварин. Подальші дослідження виявили, що вони виростають в Камбоджі, Флориді, Центральній Африці, Мексиці, Японії, Танзанії і Філіппінах. Своєю назвою штам розкриває свою головну особливість - любов до теплого клімату.

  Цілющий коктейль для міцелію Panaeolus Cyanescens Tropicalis

  В якості інгредієнтів підходить послід травоїдних тварин змішаний з травами.

  Важливо! Всі етапи культивації необхідно проводити в стерильному приміщенні.

  Вихід готового продукту Panaeolus Cyanescens Tropicalis

  Покривний грунт приємно дивує мікологів кількістю міцних плодів. Один літр оброслої субстанції виробляє від 100 до 200 грам сирих грибних тіл. Психоделічний ефект в п'ять разів могутніше впливу Кубенсісів, тому врожаю вистачить на кілька глибоких і активних подорожей.

  Цікаво! Гроверу слід знати, що більшою врожайності можна досягти при культивації в монотубі.

  Panaeolus Cyanescens «Tropicalis» плодоносить на субстраті 5 разів. Найбільш продуктивними є 1 і 2 хвиля, а наступні можуть порадувати лише парою грибочків.

  Колонізація і плодоношення Panaeolus Cyanescens Tropicalis

  Захоплення середовища проходить в середньому темпі. Забезпечивши температуру повітря в + 25-28 градусів за Цельсієм, спори активуються максимально швидко, а це значить, що щільний міцелій буде готовий вже через 12-16 днів.

  Порада! Підтримувати стабільну t ° C допоможе термо-килимок.

  Плодоносить стрейн при + 23-26 C °. При дотриманні теплового режиму появи примордіїв очікують на 6-9 день.

  Ефект Panaeolus Cyanescens Tropicalis

  Відвар викликає потужний психоделічний вплив на організм, тому потрібно бути обережним при виборі дозування. Хорошою порцією для знайомства зі штамом є 0,7 грам сухих грибків. Для професійних мандрівників доза може бути збільшена до 2 грам.

  Візуали надзвичайно яскравих кольорів очікують психонавта в момент занурення в тріп. Через 10-15 хвилин настає невеликий напад нудоти і запаморочення, які проходять непомітно, якщо не звертати уваги. Простір наливається кольором, тече і рухається. Повністю стираються всі грані таких понять як «верх-низ», «ліво-право» |добро - зло|.

  Вир візерунків захоплює своїм достатком і танцем, викликаючи ейфорійний захват і барвисті переживання. Маючи навик управління своїм спостереженням, мандрівник легко зможе переміститися в будь-яку точку Буття, а також відправитися в майбутнє або пропрацювати своє минуле.

  У тріпі не існує обмежень і відсутній рахунок часу. Все відбувається «Тут і Зараз», тому настрій, що панує всередині, залежить від напрямку думок і прагнень. Рухаючись разом з почуттям любові, позитиву і радості, психонавт знайде неймовірно прекрасний досвід.

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Panaeolus Cyanescens Tropicalis
  Вирощування:любить теплі умови і наземний субстрат
  Ефект:яскрава візуалізація, ейфорія веде до екстазу
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 938
Buy Panaeolus Tropicalis спори галюциногенних грибів
Плодові тіла виростають великого розміру, а їх психоделічного ефекту немає рівних в Природі. Завдяки високій врожайності, яскравого і тривалого польоту, штам знайшов неймовірну популярність у любителів чарівних грибів.
Артикул:GS065854
 Out of stock 
799,60 грн.

11 reviews for Panaeolus Tropicalis спори галюциногенних грибів

10
1
0
0
0
1
без оцінки
Середня оцінка покупців
4.9 / 5
4.91 із 5 зірок
 • 03 жовтня 2023 19:45
Добрий день

Будуть колись в наявності?

 • 18 червня 2019 22:13
Tropicalis

Всем доброго времини! Грибы просто огонь эфект доставляет кучу имоцый рекомендую

 • 08 травня 2019 14:49
Tropicalis

Как только увидел первые шапки, еле сдерживался, чтобы не собрать урожай раньше времени.

 • 10 серпня 2015 06:59
Лимузин и муравей

Лимузин и Муравей.

Всем доброго времи, - кнечно, я могу многое по сайту отпостить так, что - ааА-АХх...... сайт всегда был - ВЫШКА иии, чтоб отпостится - месяца не хватит, - все АХУЕННО - НО!!!, этот пост, я все таки повешу, - он не для меня и не для вас и даже не для сайта:

Двенадцать ночи - лимузины, - она впервой встречается с пси, - пледик в бэг и в магаз за водичкой.....

Спортивный комплекс, открытое поле по метанию ядра - правильное освещение, пес, речка, лесок, звезды - подходящая обстановка, - своими глазами видеть надо.
Лимузины не давали лезть через забор, легче было пролезть, но все таки перелезли, даже - перепорхнули и мы на месте.

Она сама выбрала место на этом - открытом, спорт поле где, с одной и другой стороны речка с фонарными отражением в не, правильное освещение, открытое - звездно-чистое небо и ПЕСИКУС. - говорю - видеть надо. всегда мечтал там трипануть, - а с другой стороны - за забором, спальный-микрорайон в освещении фонарей.
Выбрала место то, где я пару раз валялся днем, в лучиках солнца - оставив свой кусочек энергии и понял, что сейчас вываляюсь в звездных лучиках, что так и было.......

А это то, что она написала мне после - та, которая, даже и понятия не имела о псилах, да еще и какой стрейн:


"Вот это конечно сегодня был подарочек для меня от тебя -цветы ,ливчики ,трусы -все это дерьмо по сравнению с тем что ты мне подарил ,я тебя за это не то, что обожаю ,а люблю до кончиков...."

А что она говорила, когда смотрела на звезды:
"- я знаю - знаю, они что-то там мутят, - я знаю..."
"- как мне ахуенно, - вечно меня накормишь всякой... - но мне ахуенно" и многое другое.

Да, было дело, приготовил ей напитком, чтоб месячные прошли безболезненными так, что потом, даже наркозы не брали, - ну эт в другой истории

Все было бомбово,- обваливались по полю так, что даже вкатились в маленькую яму, с небольшим, единственным, маленьким кустиком крапивы и не чувствовали этого пока, меня не укусил - маленький, черный муравей, который забэдил меня. Скажу вам, что укус был с приходом муравьиного яда, после чего я начал чувствовать крапиву, мур яд, даже обколы травы, тк она была сухая из-за жары, а с девочкой все было хорошо, тк ее не куснули.
НЕРЕАЛЬНОСУПЕРМЕГОАХУЕННО!!!!!!

 • 02 лютого 2015 17:51
Very good

очень сильные споры, мне нереально понравились, буду еще брать, и всем советую)

 • 26 січня 2015 19:13
wdw

Грибы просто огонь, мне очень понравились эффект это что-то с с чем-то просто шикарен)

 • 22 січня 2015 17:16
nicee

Офигительные споры, просто шикарны, спасибо вам за качество)

 • 21 січня 2015 14:59
Советую

Очень классный, гриб да не мгоно сложно выращивать, но оно того стоит, всем советую!!

 • 20 січня 2015 17:08
kryt

отличнейший гриб все выросло, спасибо)

 • 19 січня 2015 18:25
sex

Клёвый сорт. мне очень понравился!! будем еще брать))

 • 19 січня 2015 14:07
COOLL

Хорошие споры, очень понравились пробовал первый раз и хочу еще, выросло все сразу!!

 • 16 січня 2015 18:12
wetry

Офигительные грибочки, эффект доставляет очень все круто!!)

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду