Panaeolus Cyanescens Jamaica спори галюциногенних грибів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд
  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Panaeolus Jamaica - унікальна перлина колекції родом з Карибських островів. Стрейн завоював любов багатьох гроверів і набув широкого поширення по всій Землі. Штам відноситься до |Панів| і вимагає особливого догляду на відміну від представників кубенсіс.

  Panaeolus Cyanescens Jamaica любить гнойовий субстрат і формує дивовижні бліді тіла, що володіють неймовірною психоактивністю.

  Довідка! Якщо Вам пощастить побувати в Негріле на Ямайці, то обов'язково відвідайте грибну хатину Tedd's, в якій можна скуштувати свіжий магічний чай.

  У багатьох країнах стрейн використовується в медичних цілях. Вони прекрасно усувають мігрені, а також їх застосовують для лікування захворювань головного мозку. Велике медичне поширення штам отримав в Португалії, Швеції, Норвегії та Іспанії. Його активно використовують в неврології.

  Чарівні відвари прописують при стаціонарному лікуванні. Вони очищають і омолоджують клітини мозку і часто застосовуються при закупорці судин.

  Стрейн відносять до лінійки найсильніших, тому вживати їх слід в значно менших порціях, ніж псилоцибінові кубенсіси.

  Зовнішній опис Panaeolus Cyanescens Jamaica

  Кластери густо покривають колонією субстратний блок і утворюють чудові плодові тіла. Капелюшок 1,5-4 сантиметри в діаметрі змінює форму в міру дозрівання від колоколообразної до опуклої. Кромка парасольки спочатку напівпрозора. На початку життєвого циклу капелюшки насичено-коричневі і стають блідо-сірими в зрілому віці.

  Ніжка 8-11 сантиметрів в довжину і 1,5-3 мм в ширину. У підставі стовбура можна спостерігати дрібні волокнисті цятки. Захисна мембрана, у вигляді спіднички, не зберігається, а сліди універсальної вуалі на площині капелюшка зникають в ранньому віці. М'якоть синіє відразу в місцях пошкодження.

  Зябра сірого кольору, але до моменту дозрівання темніють. Спори насичено-коричневі.

  Походження стрейна Panaeolus Cyanescens Jamaica

  Батьківщиною представленого штаму є Ямайка. Вид зустрічається на Гаваях, Центральній Африці та Камбоджі, а також Мексиці, Танзанії, Філіппінах, Флориді та Японії.

  Субстрат для міцелію Panaeolus Cyanescens Jamaica

  Грибниця добре розвивається на посліді травоїдних тварин.

  Вихід готового продукту Panaeolus Cyanescens Jamaica

  Грибниця виробляє багато грибних тіл, які ростуть на тонких ніжках. З літра міцелію знімають 50-150 грам. З урахуванням того, що |Пани| в 4-5 разів сильніше звичайних кубенсісов, то мікологу вистачить на кілька серйозних подорожей.

  Температура колонізації і плодоношення Panaeolus Cyanescens Jamaica

  Panaeolus Cyanescens Jamaica охоплює гнойовий субстрат на середніх швидкостях. При температурі + 25-28 градусів за Цельсієм банки повністю заростають за 12-20 днів з моменту інокуляції спорової суспензією. Штам може виростати в широкому діапазоні температур, але рекомендується постійно підтримувати + 25 і вище. Плодоносить при t ° + 23-25 градусів за Цельсієм.

  Ефект Panaeolus Cyanescens Jamaica

  Panaeolus Cyanescens Jamaica сильна культура і викликає вкрай насичений тріп. Для першого знайомства досить порції в 0,5 г. сухих грибів, а для повноцінної подорожі буде потрібно 2 г..

  Кожен вид псилоцибінових чарівних грибів унікальний. |Ямайскі Пани| відрізняються яскравими візуальними ефектами. Через 15-30 хвилин після вживання порції, всі кольори починають набувати неймовірну глибину і нові відтінки. Ще через 15-20 хвилин вже можна спостерігати яскраві візерунки, які гармонійно сплітаються в неймовірні мандали. Їх танець втягує психонавта в вир і через якийсь час поняття право-ліво, верх-низ, чорно-біле також розпливаються в одне єдине «Зараз».

  З кожною хвилиною внутрішній діалог психонавта буде мовчати, а Свідомість перейметься чудової Вселенської тишею. Можна почути, про що шепочуть зірки, і зазирнути в глибини Вищого Я. Мандрівник зможе отримати відповіді на будь-які питання і розкрити свої сплячі таланти.

  Науково доведено, що псилоцибін блокує певні інформаційні фільтри, які служать бар'єром між зовнішнім і внутрішнім світом. Зигмунд Фрейд називав їх Супер Его. При вживанні відвару ці ділянки головного мозку припиняють «фільтрувати» інформаційний потік ззовні і мандрівнику стають доступні Всі знання Миру.

  Ефекти тривають 5 годин. В кінці подорожі не можна однозначно сказати, скільки воно тривало. Деяким, здається, що пройшла вічність, а хтось помітить лише мить.

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Panaeolus Cyanescens Jamaica
  Вирощування:воліє гнойовий субстрат
  Ефект:високодуховні переживання, яскрава візуалізація веде до екстазу
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1410
Buy Panaeolus Cyanescens Jamaica спори галюциногенних грибів
Panaeolus Cyanescens Jamaica любить гнойовий субстрат і формує дивовижні бліді тіла, що володіють неймовірною психоактивністю.
Артикул:GS01410
 Out of stock 
599,60 грн.

3 reviews for Panaeolus Cyanescens Jamaica спори галюциногенних грибів

3
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 23:49
Jamaica

Добрый вечер, хотелось бы поблагодарить сотрудников и администратора этого магазина доставили грибы в хорошом качестве

 • 08 травня 2019 15:37
Jamaica

Во многих странах стрейн используется в медицинских целях.Я щетаю это вообще супер

 • 30 вересня 2017 18:50
панелоусы за дешево

Во как! у вас принты панелоуса дешевле на почти 3 бакса чем даже на канабее! вот за что я люблю ваш магазин ! Все для бро делается! Я уже покупал у вас тропикалисов панов.Были хорошие урожаи и резвенько росли грибы ! Сейчас и этот принт закажу! ай спасибо-удружили! я давно присматривался к Джамайке пану!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду