Ecuador спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Cubensis Equador - ідеальна основа для першого досвіду в мікології. Штам легкий в культивації, а значить гровер незалежно від досвіду отримає відмінний грибний урожай.

  Спираючись на практику бувалих етноботаніків, можна відзначити особливість Equador, яка виявляється в повільному охопленні зернової культури.

  Не всі Стрейна Psilocybe Cubensis відрізняються неймовірно потужним ефектом, однак на Equador можна сміливо покластися, надавши Гроверу пристойної ваги урожай. Штам моментально відправить в барвисту ейфоричну подорож будь-кого, хто його буде вживати.

  Простота вирощування невибагливого штаму перетворює процес культивації в задоволення, якщо гровер віддасть перевагу придбати споровий відбиток для першого досвіду, то ніколи не пошкодує і буде приємно здивований отриманому результату. Еквадорський «казковий» стрейн не злякає «початківця» складнощами приготування субстрату і стійко перенесе перепади температурного режиму.

  Опис зовнішнього вигляду Equador

  Грибні тіла формуються середнього розміру. Висота ніжки досягає 15-17 сантиметрів і у свого заснування має невелику «мохнатість». Ближче до капелюшку тіло гладке, щільне і м'ясисте з кремово-золотистим відливом.

  Капелюшок в залежності від умов вирощування досягає від 5 до 15 сантиметрів в діаметрі. У «дитячому» і «підлітковому» віці має сферичну форму і переважно темно-коричневий колір з червоним відливом, а в міру розвитку «парасольки» набувають невеликого конусу по центру і забарвлюються в медовий.

  Походження Стрейна Equador

  Гірський стрейн Equador в дикій природі виростає на просторах Анд. Даний регіон один з найвищих гірських систем планети, розташованих на Перуанському хребті. Знайти такий природний ексклюзив можна подолавши висоту 3500 метрів над рівнем моря.

  Субстрат для міцелію Equador

  Psilocybe Cubensis Equador невибагливий до субстрату стрейна, але кращі результати демонструє на суміші гною і соломи. Початківцям етноботанікам рекомендується використовувати сіно, жито, пшеницю, овес або ячмінь.

  Вихід готового продукту Equador

  З літра міцелію виходить 200-280 г. сирих грибних тіл. Виривати або зрізати гриби з субстратного блоку не рекомендується. Єдиний і вірний спосіб - викручування.

  Температура колонізації і плодоношення Equador

  Оптимальною і придатною для колонізації поживної основи є температура + 26-30 градусів за Цельсієм. На початку процесу заростання банок «Equador» проявляє себе неспішно, але на 7-9 день починає стрімке захоплення.

  Температура для плодоношення повинна утримуватися на позначці в + 22-25 C °.

  Ефект Equador

  Вся сила та міць гір укладена в найпотужнішому ефекті, який надає відвар на організм. Через 30-40 хвилин після вживання мандрівник спостерігає втрату зв'язку із зовнішнім світом. Кольори починають пістрявити новими фарбами і глибинами. Простір наповниться танцюючими візерунками і фантастичними образами. Вогняний жар ейфорії від'єднує прив'язки розуму від фізичної оболонки (тіла) і дозволить випробувати містичний екстаз.

  Перебуваючи під вплив «Еквадору» можна відправитися в самі незвідані куточки свого «Я», розкласти всі роздуми, думки і недозволені ситуації «по поличках». Піддавшись спогляданню яскравих барвистих мандал, мандрівник попрямує на вивчення таємниць світобудови і відкриє для себе раніше небачені Всесвіти.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe сubensis Ecuador
  Вирощування:Не всі Стрейна Psilocybe Cubensis відрізняються неймовірно потужним ефектом, однак на Ecuador можна сміливо покластися, надавши Гроверу пристойного ваги урожай
  Ефект:яскрава ейфорія веде до екстазу
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1411
Buy Ecuador спори галюциногенних грибів
Простота вирощування невибагливого штаму перетворює процес культивації в задоволення, якщо гровер віддасть перевагу придбати споровий відбиток для першого досвіду, то ніколи не пошкодує і буде приємно здивований отриманому результату.
Артикул:GS01411
 В наявності  Україна
599,60 грн.

3 reviews for Ecuador спори галюциногенних грибів

3
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 08 лютого 2022 22:07
покупной

Больше больше больше, пусть будут большие отпечатки всегда)спасибо за быструю отправку и обслуживание, отпечатки пока тестирую и учусь и верю что вырастут джунгли грибов...............................................................

 • 18 червня 2019 21:30
Ecuador

нестрашно вообще постояно закузую себе грибы. Не знаю, может я совсем уже зажрался)))))

 • 08 травня 2019 15:41
Ecuador

Люблю это. Есть некоторое доверие к магазину, оно появляется сразу за счет профессионализма.

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду