Panaeolus Cambodginiensis спори галюциногенних грибів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд
  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Panaeolus Cambodginiensis дозволять виростити найпотужніші психоактивні гриби на планеті. Штам воліє виростати безпосередньо на гної травоїдних тварин, а також на пасовищах і фермах. Були зафіксовані факти, коли стрейн повністю покрив всю галявину біля будинку в Швейцарії. Господар щедро удобрив її кінським послідом і заклав міцелій.

  У природі культуру можна зустріти в Центральній Західній Африці, а також Мексиці і деяких країнах Південної Америки і Камбоджі. Міцелій Cambodginiensis пухкий і тонкий. На відміну від кубенсісов пани НЕ колонізують субстрат так агресивно і лише злегка поширюються по ньому у вигляді сіруватою павутинки з срібним відливом.

  Австралійський любитель-мікології, що зібрав величезну колекцію Panaeolus, зазначив, що Cambodginiensis є кращими представниками даного виду.

  Штам вимогливий до температурного режиму і підходить для вирощування більше досвідченим мікологам.

  Опис зовнішнього вигляду Panaeolus Cambodginiensis

  Капелюшок гриба діаметром 1,5-4 сантиметри має зеленувато-сірий окрас. Якщо забезпечити достатню вологість, то парасолька набуває чорного забарвлення.

  Форма парасольки з невеликим горбком біля основи. По кромці капелюха можна побачити білі зубчики, що роблять край злегка вигнутим.

  Зябра змінюють свій колір на протязі всього життєвого циклу від сіруватого, до насичено чорного з посвітлілими ребрами.

  Спори мають яскраво виражений коричневий колір і рясно випадають в момент дозрівання. М'якоть буває світло сірою або коричневою і має своєрідний м'який борошнистий запах.

  Ніжка блідо-сіра і рідко перевищує розмір 10-12 сантиметрів і 0,3-0,4 сантиметра товщиною. Стовбур порожнистий і ламкий.

  Походження Стрейна Panaeolus Cambodginiensis

  Камбоджійський |Пан| виростає в помірному Середземноморському кліматі. Поширений в Камбоджі, Іспанії, а також в Швейцарії і на Гавайських островах. Такий широкий ареол проживання робить культуру ідеальної представницею для досліджень.

  Спорові відбитки беруть початок від зліпка з колекції Frizzie aka Subbalteatus 8/2010, але ходять чутки, що нинішній штам є дітищем мікології Спокан.

  Субстрат для грибниці Panaeolus Cambodginiensis

  Panaeolus Cambodginiensis можна культивувати на різних типах субстрату. Виростити міцелій можна на зерні, соломі, сіні, і сухому посліді травоїдних тварин.

  Вихід готового продукту Panaeolus Cambodginiensis

  З літра міцелію отримують 180-200 грам сирих плодових тел. Збільшити врожайність допоможуть більш якісні суміші і добавки. Грибні тіла ростуть дуже щільно, покриваючи весь субстратний блок своєю колонією, але їх вага значно відрізняється від представників кубенсісів.

  Температура колонізації і плодоношення Panaeolus Cambodginiensis

  Протягом 10-20 днів банки з живильною основою повністю заростають. Незважаючи на лояльність штаму до показників температури, досвідчені мікологи радять підтримувати + 26-29 градусів за Цельсієм. Для зручності підтримки постійної температури можна використовувати спеціальні термічні килимки. Плодоносить при + 24-26.

  Ефект Panaeolus Cambodginiensis

  Для знайомства рекомендується почати з порції в 0,5 г.. Якщо планується більш тривала і насичена подорож, то можна підвищити дозування до 1,5 г.. Повноцінний шаманський досвід мандри по світу Духа буде доступний після прийому 2-3 грам.

  Неймовірно потужний вибух різнокольорових візерунків, що танцюють під неспішну музику Всесвіту, заспокоїть думки і дозволить споглядати внутрішній спокій. Відчуття простору і часу втрачається і не сприймається в тріпі.

  Гриби дозволять зануритися в магічний світ і наповнять мандрівника яскравими переживаннями і піднесеними емоціями. Шукачі духовних знань будуть приємно здивовані відкриттям і інформацією, яку отримають в тріпі. Ефекти тривають 5 годин.

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Panaeolus Cambodginiensis
  Вирощування:складнощів немає, але потрібно знати що плодоносити цей гриб буде з використанням гною жуйних тварин (корова, кінь, бик, як) і кейс повинен покриватися покровом (невеликим шаром грунту)
  Ефект:високодуховні переживання, яскрава візуалізація веде до екстазу
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1412
Buy Panaeolus Cambodginiensis спори галюциногенних грибів
Panaeolus Cambodginiensis можна культивувати на різних типах субстрату. Виростити міцелій можна на зерні, соломі, сіні і сухому посліді травоїдних тварин.
Артикул:GS01412
 Out of stock 
599,60 грн.

2 reviews for Panaeolus Cambodginiensis спори галюциногенних грибів

2
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 23:52
Cambodginiensis

Заказал посадил жду результат, доставка пришла быстро

 • 08 травня 2019 15:45
Cambodginiensis

Шляпка гриба диаметром 1,5-4 сантиметра имеет зеленовато-серый окрас. Если обеспечить достаточную влажность, то зонтик приобретает черный окрас. Это так круто наблюдать состороны.

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду