Tasmanian спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  "

  Споровий відбиток псилоцибінових грибів Tasmanian - найкраща основа для отримання першого досвіду. Дивовижний, невибагливий і високоврожайний штам псилоцибінових грибів здатно здивує кількістю плодових тіл даже досвідченого |Шрумера|. Якщо відсутній досвід по вирощування псилоцибінових, то вибирайте Tasmanian. Стрейн виробляє багато грибів невеликого розміру, які мають середній психоактивних ефект і прекрасно підходять початківцям для першої подорожі.

  Опис зовнішнього вигляду Tasmanian

  Капелюшки пофарбовані в темно-жовті тони з білими цяточками. Ніжка водяниста, але щільна. Плодові тіла мають розмір від 6 до 10 см. Ростуть сім'ями і дуже швидко.

  Походження стрейна Tasmanian

  Psilocybe Cubensis Tasmanian - легендарний штам, батьківщиною якого вважається острів Тасманія, розташований в 220 км на півдні від Австралійського материка. На острові переважає субтропічний клімат.

  У місцях зростання стрейна 4 сезони, один з яких вельми суворий і холодний. Гриби добре адаптувалися до частої зміни погоди, і легко переносять температурні перепади, тому помилки початківців при вирощуванні ні відбиватимуться на розвитку грибниці.

  Субстрат для міцелію Tasmanian

  Штам не примхливий до субстрату, тому однаково добре росте як на зернах вівса, пшениці, жита і суміші гною і соломи.

  Довідка! Гровер при варінні зерна, додають деяку кількість гранул сухого кінського гною. Запах - це єдиний мінус таких експериментів, а ось врожайність, як і «міць» грибів помітно зростає.

  Вихід готового продукту Tasmanian

  З літра міцелію можна зняти 300 грам сирих грибних тіл. Друга хвиля не менша першої, що вельми радує.

  За Тасманським помічено дивна особливість. Примордії грибів починають з'являтися буквально через 2-3 дня після зняття першої хвилі. Таким чином, грибниця плодоносить практично без перерви, що дозволяє отримати урожай набагато швидше, ніж при вирощуванні інших штамів.

  Температура колонізації і плодоношення Tasmanian

  І в цьому Tasmanian підтверджують свою невибагливість. У рекордні терміни міцелій охоплює субстрат при + 22-24 за Цельсієм. Якщо збільшити температуру до + 25-30, то можна спостерігати стрімку атаку зерна міцелієм. Така швидкість обумовлена географічним походженням стрейна і його адаптації до мінливих пор року.

  Плодоносить грибниця також при + 19-22 за Цельсієм.

  Ефект Tasmanian

  Ефект від прийому дуже доброзичливий і яскравий. Володіючи середнім рівнем психоактивності, гриби плавно і ніжно занурюють в стан хвильового релаксу і дозволяють відправитися в подорож без нічого. У першу годину після прийому відвару, хочеться прилягти, спостерігаючи танець простору і постійно мінливих візерунків. Барвисті мандали, лише заграють з мандрівником, але не втягують у вир.

  Стрейн з ніжністю проводить Вас в світ чарівного танцю і казкових видінь. У стані, викликаному вживанням псилоцибіну, немає потреби кудись поспішати і Всесвіт буде хитати Вас в своїх долонях.

  Рекомендоване дозування для однієї персони становить 3-3,5 г.. Менша кількість поверхнево введе Вас в абстрактний світ видінь.

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Tasmanian
  Вирощування:не примхливий до субстрату, тому однаково добре росте як на зернах вівса, пшениці, жита і суміші гною і соломи
  Ефект:легка ейфорія, яскрава візуалізація
  Активність:середня
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1413
Buy Tasmanian спори галюциногенних грибів
"Споровий відбиток псилоцибінових грібів Tasmanian - найкраща основа для отримання першого досвіду. Дивовижний, невибагливий і високоврожайній штам псилоцибінових грибів здатно здивує кількістю плодових тіл даже досвідченого |Шрумера|."
Артикул:GS01413
 В наявності  Україна
599,60 грн.

5 reviews for Tasmanian спори галюциногенних грибів

5
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 12 серпня 2019 13:42
Самый урожайный

Неприхотливый и очень урожайный стрейн. Бро, который на агар засеивает...на зерно не пробовал или пшеница не для высшей лиги? ))

 • 18 червня 2019 21:32
Tasmanian

Брал себе этот сорт грибов. я как растаман со стажем, вижу небольшую аналогию с реальностью.... Советую это очень круто

 • 08 травня 2019 15:49
Tasmanian

буквально через 2-3 дня после снятия первой волны. Таким образом, грибница плодоносит практически без перерыва

 • 18 травня 2018 15:42
как ростить

где почитать как ростить грибочки

 • 09 грудня 2016 14:59
ShrOOM!

как вырастить грибы дома?

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду