• Огляд
  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Argentina дозволить виростити витончені і естетично прекрасні гриби з високим вмістом психоактивних алкалоїдів. Мікологи, вперше спробувавши культивацію Argentina, можуть бути спокійними. Стрейн не обтяжить зайвими «капризами» і порадує прекрасним урожаєм.

  Штам легко дасть відсіч будь-якої інфекції. Не варто недооцінювати середній розмір грибних тіл, в них таїться велика психоделічна сила.

  Опис зовнішнього вигляду Argentina

  Конічна форма капелюшки Argentina нагадує «Касу» - національний одяг японців. Діаметр ковпачка досягає 2,5-8 сантиметрів. До моменту повного дозрівання гриб розпрямляє свій конусоподібний «очіпок» до форми «млинця» з загнутими догори кінчиками.

  Парасолька мідного кольору з золотисто-коричневим центром. Пошкоджені ділянки або зріз моментально набуває фіолетофо-зеленого відтінку.

  Пластини слаборозвинені, бежеві, але до моменту дозрівання спори фарбуються їх в темно-коричневий тон.

  Довідка! Стрейн розпорошує мало спір на відміну від інших Кубенсісов.

  Походження Стрейна Argentina

  Стрейн виростає в субтропічному кліматі на території Південної Америки і був названий на честь місця, де його вперше знайшли. У природному середовищі його можна знайти в непрохідних вологих лісах і саванах Аргентини.

  Субстрат для міцелію Argentina

  Субстрат слід вибирати з наступного переліку:

  Зерновий:

  • Пшениця:
  • Жито:
  • Овес:
  • Ячмінь.

  Рослинний:

  • Сіно:
  • Солома.

  Професійний:

  • Суміш сіна і сухого гною.

  Початківцям рекомендується використовувати зерновий субстрат. Його обробка не викличе труднощів. Професійним мікологам для культивації підходить гній.

  Вихід готового продукту Argentina

  З літра міцелію 250-320 грам сирих грибних тел. Плодоносить субстратний блок в 5 хвиль. Найбільш продуктивними є перша і друга хвиля.

  Температура колонизации и плодоношения Argentina

  Активність стрейна при колонізації субстрату дуже висока. Проявити всю агресію Argentina зможе при температурі + 27-30 градусів за Цельсієм, а плодоношення при +23-26 С°.

  Довідка! Під час роботи зі спорами, міцелієм і субстратним блоком необхідно дотримуватися максимальної стерильності.

  Коли гриби дозріли, кожен гровер може власноруч виготовити спорові відбитки стрейна «Argentina».

  Рекомендація! Готові спорові відбитки псилоцибінових грибів зберігають у холодильнику.

  Ефект Argentina

  Гіпнотичні барвисті візерунки і образи почнуть виникати перед «мандрівником» на 25-40 хвилині після вживання. При достатньому самовладанні Argentina дозволить заглянути вглиб себе і викинути звідти непотріб: накопивчийся негатив, страхи, сумніви і невпевненість. Набравши повну силу, відвар викличе містичний екстаз, і зробить спілкування із Всесвітом легким і зрозумілим. На будь-яке задане питання буде дана відповідь, потрібно тільки слухати.

  Грибний тріп триватиме 4 години. Час може здатися «вічністю» або пролетіти як одна хвилина. Вживати відвар слід в хорошому настрої, з чистим розумом і намірами.

  Познайомитися зі стрейном можна при дозуванні в 1,5-2 г. сухих грибів. Більш досвідчені «туристи» можуть сміливо вживати 3-4 г.. Для повного занурення і розчинення в «грибах» рекомендується використовувати 4,5-5 г продукту.

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis argentina
  Вирощування:легко дасть відсіч будь-якої інфекції. Не варто недооцінювати середній розмір грибних тіл, в них таїться велика психоделічна сила
  Ефект:високодуховні переживання, яркія візуалізація, ейфорія
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 2235
Buy Argentina спори (відбиток)
Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocibe Cubensis Argentina дозволить виростити витончені і естетично прекрасні гриби з високим вмістом психоактивних алкалоїдів.
Артикул:GS02235
 Залишилося кілька штук  Україна
599,60 грн.

5 reviews for Argentina спори (відбиток)

5
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 23:45
Argentina

Прекрасные грибы для расслабления то что надо Огромное спасибо!

 • 08 травня 2019 15:54
Argentina

когда гриб дозревает то стаёт зонтик медного цвета с золотисто-коричневым центром. Поврежденные участки или срез моментально приобретает фиолетофо-зеленый оттенок.

 • 23 жовтня 2017 15:52
отпечаток Аргентины

Аргентинку я заказал сразу как она тут появилась.Сейчас этот отпечаток уже у меня ,варю тут зерно и делаю всвесь по технологии Джафарчика с сайта Грибо4ек инфо.
по отпечатку могу сказать что сделан грамотно,акуратно .Прислали тоже быстро я дадже не ожидал скорости такой.В этом плане-магазин молодцы

 • 25 вересня 2017 12:24
гРИБЫ!

Я так долго искал эти споры! несколько раз натыкался на этот вид и стрейн на торг площадке- но сделки что то не получались не по моей вине.Видать Джа уберегал! но вот я купил именно в этом магазине в конце августа Аргентинку,сейчас у меня уже стоят кексы в панике,я жду плодов! Трудностей никаких не миспытывал в делании мицелия,заразы с принта не полезло,все 10 баенок что делал- все отлично заросли пушистым мицелием.По цене- она тут на принты поменьше чем в других магазинах.По обслуживанию- обрабатывали заказ быстро,я оплатил с карты сразу как пришел счет к оплате - и через 2 дня споры были уже у меня в нгороде я их получил на НП! Следущей своей покупкой сделаю споры панилоусоф,как найду навоз.! и куплю я их тоже тут ,тут на них ниже цена чем даже на торговых людских площадках! отличный магазин!

 • 05 серпня 2017 01:22
rfrf
Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду