Tapalpa спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів cubensis Tapalpa представляють чудовий стрейн, що характеризується середніми розмірами плодових тіл і виявляють високу стійкість до заражень. Міцелій дуже агресивний і швидко колонізує субстрат. Грибні тіла ростуть сім'ями по 2-4 штуки і не завжди повністю покривають субстратний блок.

  Tapalpa легко піддаються культивації і не викличуть труднощів у початківця мікології. Штам рекомендований для першого грова.

  Кожен стрейн по-своєму унікальний і Тапальпа не виняток. Він дивує психоактивно, тому початківцям потрібно бути обережніше з дозуванням.

  Опис зовнішнього вигляду Tapalpa

  Тіла утворюють на грунті «зріджений ліс» грибів, які організовані в окремі родини. Капелюшок виростає до розмірів 3-7 сантиметрів в діаметрі і має насичено кремовий колір з жовтизною по краях. «Спідничка» відділяється легко і не потребує втручання мікології. Ніжка тверда і м'ясиста, має колір від яскраво-жовтого до світло-коричневого. У підставі стовбура можлива невелика «пухнастість» до кінця життєвого циклу.

  На відміну від інших штамів кубенсісів штам не утворює однакового розміру плодові тіла. З найбільших представників можна виготовити спорові відбитки галюциногенних грибів і поповнити свою мікологічну колекцію.

  Походження стрейна Tapalpa

  Psilocybe cubensis Tapalpa був знайдений на півдні від Гвадалахари в Мексиці біля невеликого містечка Тапальпа, розташованого в районі Халіско. Цей дивовижний різновид ріс на висоті 2000 метрів над рівнем моря. Гірський клімат батьківщини дозволив виробити культуру з стійким імунітетом і «агресивністю» в освоєнні субстрату.

  Основа для міцелію Tapalpa

  Різновид псилоцибінових показує дивовижну швидкість захоплення практично будь-якої поживної основи. Вони добре розвиваються на пшениці, вівсі, соломі, ячмені, а також рисових коржиках, гної і перлової крупі. Деякі гровери успішно заражали споровою суспензією канарки і гречку.

  Щоб Psilocybe cubensis могли безперешкодно охоплювати поживну суміш, його потрібно «очистити» від патогенної «живності» - різних спор грибків і плісняви, а також бактерій. Для цього зерно спочатку варять у воді з антибіотиком або перекисью водню, а після пастеризують.

  Довідка! Багато етноботаніків, що використовують для пастеризації мікрохвильові печі, кажуть про непотрібно додавати антибіотики.

  Вихід готового продукту Tapalpa

  Tapalpa средньоврожайний стрейн, який за сприятливих умов може обдарувати турботливого |Шрумера| 200-250 грамами сирих тіл з літра міцелію. Гровер може підвищити врожайність стрейна, використовуючи сучасну техніку вирощування кубензісів з допомогою «монотуб». Субстратний блок за загальним правилом видає врожайність 20-25% від власної ваги. Відповідно, якщо в монотубі буде близько 6 кілограм субстрату, то можна розраховувати на 1000-1200 грам з першої хвилі. Друга і наступні хвилі будуть менш врожайними, але все-таки заслуговують на увагу початківця мікології.

  Температура колонізації і плодоношення Tapalpa

  Агресивний міцелій через 7-12 днів після інокуляції банки з зерном повністю охопить його при температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Підтримуючи максимально рекомендовану t °, через тиждень можна буде висівати грибницю в кейси або «монотуб».

  Хитрість! Щоб контейнер з субстратом швидко заріс, його ставлять на спеціальний термо-килимок.

  Занадто низька t ° сповільнить розвиток грибниці, а може і зупинити її. Плодоношення кейса відбувається при температурі +22-25 C°.

  Ефект Tapalpa

  Вживання відвару дозволить мандрівникові перейнятися Вселенськими вібраціями, а також «побачити» музику, що оточує нас. Хвилюючий танець шаманських візерунків і квітів паралельних Галактик допоможе зрозуміти природу багатьох речей на Землі, а також очистити розум «подорожуючого» від |вавилонських| уроків і догм минулого. Протягом 4-х годин психонавта буде оточувати аура спокою в абстрактний світ Духа.

  Відвар допоможе розкрити таланти і вказати на справжні життєві цілі. У тріпі час згортається, а простір набуває багатогранність, з мінливим виглядом. Якщо інтереси мандрівника лежать не тільки в матеріальній площині, то гриби проведуть його по таємних стежках Вселенської бібліотеки мудрості і знань, допоможуть в досягненні духовних цілей, а також розважать нетілесними польотами і новими знайомствами.

  Мінімальна доза для знайомства становить 1,5-2 г. сухого продукту. Якщо мандрівник вже мав досвід, то для хорошого тріпу буде потрібно 3-4. Ну а якщо психонавт вирішить повністю довіритися і відпустити ілюзорну дійсність, то можна вжити порцію 4,5-5 грам.

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Thapalpa
  Вирощування:дуже агресивний і швидко колонізує субстрат
  Ефект:легка ейфорія, яскрава візуалізація
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 2240
Buy Tapalpa спори галюциногенних грибів
Tapalpa легко піддаються культивації і не викличуть труднощів у початківця мікології. Тіла утворюють на грунті «зріджений ліс» грибів, які організовані в окремі родини.
Артикул:GS02240
 В наявності  Україна
599,60 грн.

1 review for Tapalpa спори галюциногенних грибів

1
0
0
0
0
1
без оцінки
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 19:09
Thapalpa

Добрый вечер! Сегодня заказал жду доставки

 • 08 травня 2019 11:30
интернет-магазин

Очень интересно и полезно. Обязательно возьму на вооружение

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду