Amazonian спори галюциногенних грибів

 • Огляд
  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Amazonian - прекрасна можливість без зайвих зусиль виростити магічні гриби. З штамом «Amazonian» впорається навіть початківець гровер, оскільки для культивації не буде потрібно надприродних умов і пристосувань. Стрейн продуктивно поглинає будь-який наданий йому субстрат, а швидкість колонізації здивує навіть досвідченого |Шрумера|.

  Довідка! Дуже важливо на кожному етапі роботи дотримуватися максимальної стерильності. Чистота в приміщенні і стерильні інструменти - гарантія здорового субстрату і відмінного врожаю.

  Опис зовнішнього вигляду Amazonian

  Спостерігати за ростом і розвитком грибних тіл - одне задоволення. Для першої хвилі характерні грибні тіла висотою 12-17 сантиметрів. Ніжки мають золотистий відтінок і гладку поверхню. На 1,5-2 сантиметри вгору від грибниці стебло покрите білим пухом. До моменту дозрівання на стовбур опадає мембранне кільце кремового кольору. Здобуваючи пилоподібний коричнево-фіолетовий відтінок, «спідничка» інформує міколога про готовність до харвесту.

  Капелюшок гладкий, напівсферичний і на момент дозрівання загинає свої краї вгору. Його діаметр варіюється від 3 до 7 сантиметрів, але розмір ковпачків другої хвилі досягає 10-12 см. У момент появи з покривного грунту парасольки мають темно-коричневий колір, але в міру зростання фарбуються в медовий. Пластини сірі.

  Довідка! Якщо пошкодити або зрізати гриб, то колір «порізу» знайде блакитно-зелений відтінок.

  Походження стрейна Amazonian

  Мікологи компанії Pacifica Exotica Spora поліпшили «дикий» стрейн і пристосували його до вирощування вдома. Згодом компанія вперше здійснила продаж даного штаму за кордон, дозволивши кожному етноботаніку зануритися в чарівний Амазонский тріп.

  Стрейн від Pacifica Exotica Spora отримав назву в честь місцевості, де він був знайдений. Це стосується і «Amazonian», виявленого в Амазонських джунглях Південної Америки.

  Основа для міцелію Amazonian

  В умовах волого-тропічних, вічнозелених, широколистяних лісів Амазонії штам можна зустріти в будь-якому місці. Він прекрасно розташується на гнойових коржиках або в купі листя. У домашніх умовах шикарно пристосовується і моментально «поїдає» зернові культури, такі як жито, пшениця, овес і ячмінь. Відмінно підійде солома або сіно.

  Вихід готового продукту Amazonian

  Забезпечивши субстратний блок відповідними умовами, гровер з легкістю зніме 230-300 грам сирого продукту з літра міцелію.

  Довідка! Сирі грибні тіла втрачають вагу під час сушіння в 10 разів. Урожай в 300 грамів за підсумком дасть 30 г., а це 6-10 повноцінних подорожей.

  Вирощуючи псилоцибінові в монотубі, врожайність помітно збільшується. Розрахувати можливу вагу грибних тіл можна за допомогою формули «врожайності». Вага врожаю дорівнює 20-25% маси субстратного блоку.

  Температура колонізації і плодоношення Amazonian

  Захоплення зернового субстрату стрейном проходить за 9-18 днів при постійній температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Температуру для плодоношення слід підтримувати на рівні + 22-25 С °.

  Важливо! Протягом життєвого циклу грибниці необхідно здійснювати провітрювання субстратного блоку.

  Ефект Amazonian

  Psilocybe Сubensis Amazonian порадує мандрівника яскравими візуалізаціями, а також дозволить зайти за завісу «невідомого» і проникнути в найвіддаленіші куточки Всесвіту.

  Вічно мінливі візерунки приведуть до багатьох корисних відкриттів, а також заспокоять розум «мандрівника». У тріпі представиться можливість заглянути в самі глибини своєї душі. Відвар допоможе отримати відповіді на питання, що цікавлять, а також усвідомити єдність з енергіями Всесвіту.

  Тривалість тріпу 4 години, але час під впливом псилоцибіна не вийде розглянути як змінну.

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocibe cubensis Amazonian
  Вирощування:продуктивно поглинає будь-який наданий йому субстрат, а швидкість колонізації здивує навіть досвідченого "Шрумера"
  Ефект:високодуховні переживання
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1407
Buy Amazonian спори галюциногенних грибів
Спостерігати за ростом і розвитком грибних тіл - одне задоволення. Для першої хвилі характерні грибні тіла висотою 12-17 сантиметрів. Ніжки мають золотистий відтінок і гладку поверхню.
Артикул:GS01407
 В наявності  Україна
599,60 грн.

3 reviews for Amazonian спори галюциногенних грибів

3
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 10 лютого 2022 19:38
Amazonian

Cпасибо за шикарный стелс и быструю доставку, Вы номер 1. Заказывал споры грибочков и любимые семена Satori Feminised, которые не так то просто достать! Из 14ти семян одно не проросло, но ничего, такое бывает :) споры выглядят отлично, в качестве уверен. Еще раз спасибо всей команде!

 • 18 червня 2019 23:47
Amazonian

Уважаемый и любимый грибы Amazonian !! Ребята Вы профессионалы высочайшего уровня!!

 • 08 травня 2019 15:24
Amazonian

интересно наблюдать за ростом и развитием грибных тел - одно удовольствие.

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду