Albino A+ спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Albino А + - ще одтн діамант нашої колекції. Перловий колір плодових тіл, високий зріст і невибагливість у вирощуванні, дозволили йому завоювати серця багатьох етноботаніків планети. Середня психоактивність даного штаму, дасть можливість з легкістю увійти в тріп і зберегти почуття контролю над тим, що відбувається.

  Опис зовнішнього вигляду грибів Albino А+

  Білі і високі плодові тіла, з легким відтінком сірого на капелюшку. Ці гриби досягають 20 см у висоту і ростуть сім'ями-кластерами по 3-6 штук. Спори мають темно-коричневий колір. Колонізують субстрат досить швидко, але віднести їх до високоврожайних стрейнів все-таки не можна.

  Перлинно-бліде забарвлення викликає «отруйні» асоціації, але це тільки на перший погляд. Штам надає виключно «теплий прийом», що нагадує вхід в задзеркаллі.

  Походження стрейна Albino А+

  Альбіноси виведені шляхом селекції в лабораторних умовах. Володіють унікальним зовнішнім виглядом, реалізованому в повній або частковій відсутності забарвлення. «Albino A +» під впливом світла, виявляють пігменти коричневого кольору, тому не можна з упевненістю віднести їх до «чистих» альбіносів. Штам відноситься до сімейства Strophariaceae, роду Psilocybe Cubensis.

  Зустріти в природі такий гібрид не вдасться.

  Субстрат для міцелію Albino А+

  «Albino A +» вважає за краще зернові культури. Добре себе показав на субстратах на основі пшениці і вівса.

  Вихід готового продукту Albino А+

  Залежно від створених умов і досвіду гровера, отримують мінімум 180 грам з літра міцелію. Якщо забезпечити належну температуру на період зростання, то гібрид показує результат 200-280 грам.

  Вирощування |Albino A +| підійде скоріше для експериментальних цілей, ніж для комерційних. Естети грибного грова, по достоїнству оцінять зовнішній вигляд даної культури.

  Температура колонізації і плодоношення Albino А+

  Колонізація субстрату відбувається при температурі 25 - 30 за Цельсієм, а плодоношення при 23-25 градусів. Помічено, що підвищення температури всередині теплиці або контейнера до +28 прискорює ріст в два рази, але при цьому провітрювати контейнер доведеться частіше.

  Ефект грибів Albino А+

  Ефект при вживанні відрізняється від відомих стрейнів на перших стадіях тріпу. М'який вхід, з незвичайним відчуттям «білого шуму» або своєрідного «мерехтіння» повітря. Далі наступають яскраві візуалізації, що затягують у вир структурних, і постійно мінливих шаманських візерунків (мандал). Якщо підтримувати в собі вогник радості і подяки, то гриби проведуть Вас по Вселенської бібліотеці таємниць.

  Добре підходить для самоаналізу. Але якщо адепт вже «присвячений» в таємниці світу грибів і повністю довіряє «перловим провідникам», то дозування в 5-6 грам сухого продукту, затягне його в джерело нескінченних візерунків і дозволить доторкнутися до таємниць Всесвіту, уплетеним в тканину Буття.

  Тривалість тріпу становить 3-5 годин.

  Довідка! Оптимальне дозування становить 3 грама сухого або 30 грам сирих грибних тіл на одну людину.

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Albino A +
  Вирощування:воліє зернові культури. Добре себе показав на субстратах на основі пшениці і вівса
  Ефект:легка ейфорія, самоаналіз
  Активність:середня
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1406
Buy Albino A+ спори галюциногенних грибів
Білі і високі плодові тіла, з легким відтінком сірого на капелюшку. Ці гриби досягають 20 см у висоту і ростуть сім'ями-кластерами по 3-6 штук.
Артикул:GS01406
 Out of stock 
799,60 грн.

3 reviews for Albino A+ спори галюциногенних грибів

3
0
0
0
0
1
без оцінки
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 09 грудня 2020 17:18
Суппер

Что этот стрейн что его гибрид пробовал. Все эта линия отличные по урожайности и по мультикам))

 • 13 жовтня 2020 10:35
Все четко!

Ном грибочки! )

 • 18 червня 2019 20:14
Albino

Сразу видно что грыбы хорошые

 • 08 травня 2019 15:21
Albino A+

мне понравелось всё было класно.Всё супер

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду