Z-strain спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Z-strain - рідкісний екземпляр колекції, що дозволяє недосвідченому етноботаніку виростити чудовий урожай високо психоактивного магічного гриба. Деякі дослідники вважають, що Golden Teacher і Z - одне і те ж, проте це не так. Множинні досліди показали відмінності в зовнішньому вигляді грибних тіл і в концентрації алкалоїдів, що викликають змінений стан свідомості.

  Досвідчений гровер повинен хоча б раз виростити чудовий штам Z-strain, звичайно, є величезний ризик закохатися і втратити інтерес до інших штамів Psilocybe Cubensis.

  Опис зовнішнього вигляду Z-strain

  Плодові тіла утворюють на субстратном блоці справжній ліс, де кожен гриб являє «дерево» з товстим білим стовбуром і кроною ніжно-коричневого кольору, що нагадує формою половинку сфери. На капелюшках спостерігаються нечисленні білі точки.

  Кремові капелюшки з жовтизною біля основи мають розмір 2-5 см в діаметрі. Ніжки сріблясті, міцні і м'ясисті 5-15 см. При пошкодженні синіють.

  Зябра сірувато-зелені, але забарвлюються в чорні тони до кінця життєвого циклу, випускаючи темні суперечки.

  Походження стрейна Z-strain

  У природі не існує багатьох штамів, які продаються на прилавках спеціалізованих магазинів і Z-strain не виняток. Він виведений шляхом селекції в лабораторних умовах. За основу генетики був узятий дикий стрейн з відмінною і приголомшливою продуктивністю.

  Субстрат для міцелію Z-strain

  Штам прекрасно харчується і росте в різних типах субстрату: пшениці, вівсі, ячмені, соломі або навіть рисових коржиках. Головна умова в підготовці субстрату - його стерильність, тому перед тим як засіяти спорову суспензію необхідно ретельно простерилізувати поживну основу і очистити від можливих інфекцій згідно з правилами.

  Вихід готового продукту Z-strain

  Урожайність гібрида перевершує всі очікування. Процес збору врожаю неабияк стомлює, оскільки на викручування грибів з субстратного блоку йде багато часу. Незалежно від досвіду гровер зніме 270-300 грам сирого продукту з літра міцелію. Йдеться тільки про першу хвилю, але наступна зовсім не поступається попередній.

  Цікаво! Етноботанік самостійно може підготувати спорові відбитки галюциногенних грибів.

  Температура колонізації і плодоношення Z-strain

  Стрімка колонізація субстрату штамом відбувається при постійній температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Не варто експериментувати і знижувати градус під час заростання. Від сталості клімату повністю залежить весь процес захоплення зерна, перетворення його в міцелій.

  Утримуючи позначку термометра на + 22-25, гровер допоможе субстратному блоку створити всі сприятливі умови для формування сильних грибниць, які в прискореному режимі почнуть плодоносити.

  Ефект Z-strain

  Ефект, який надає на організм відвар, викликає потужну ейфорію і яскраві бачення. Після вживання відвару танець простору помічається через 30-40 хвилин. Всі предмети, що знаходяться навколо мандрівника підсилюють свій колір в кілька разів.

  Стають доступними будь-які куточки Землі і Всесвіту. Штам здатний відкрити таємниці минулих реінкарнацій і допомогти зазирнути в майбутнє. Не слід сподіватися, що ефект закінчитися за бажанням або піддасться контролю. Від грибного тріпу не втечеш, не сховаєшся і не перемкнеш увагу. Час, простір і відстань втратять фундаментальний принцип змінних, за допомогою яких люди сприймають навколишню дійсність.

  Оптимальне дозування на людину становить 3 грама сухого продукту. Менше вживати не бажано, оскільки тріп буде дуже поверхневим і не зможе дарувати справжню шаманську подорож.

  Досвідчені туристи сміливо можуть вдатися до 4-5 грам.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Z-strain
  Вирощування:плодові тіла утворюють на субстратном блоці справжній ліс, де кожен гриб являє «дерево» з товстим білим стовбуром і кроною ніжно-коричневого кольору
  Ефект:високодуховні переживання
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 1405
Buy Z-strain спори галюциногенних грибів
Штам прекрасно харчується і росте в різних типах субстрату: пшениці, вівсі, ячмені, соломі або навіть рисових коржиках. Головна умова в підготовці субстрату - його стерильність.
Артикул:GS01405
 В наявності  Україна
599,60 грн.

3 reviews for Z-strain спори галюциногенних грибів

3
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 15 січня 2022 10:58
Лучший излучших.

Это самый лучший сорт за 4 года испытаний. Мицелий быстро захватывает субстрат, так же быстро переходит в фазу плодоношения. Субстрат выдает ВСЕ, до последнегогрибочка. 2я и 3я волны радуют грибочками огромных размеров.

 • 18 червня 2019 23:58
Z-strain

Заказал грибы пришли быстро, заказ делал ради что бы взять участь в конкурсах. Очень интересный у вас сайт. Постоянно есть хорошые настроения спасибо большое вам за это

 • 08 травня 2019 15:03
Z-strain

Запах просто супер был от грибочков.Спасибо большое ребята очень вам благодарен.

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду