McKennaii спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Psilocibe cubensis McKennaii – чудовий представник «філософських» стрейнів. Галюциногенні гриби McKennaii чинять середній за силою психоактивний вплив і дарують дивовижні моменти глибоко духовних переживань та філософських роздумів.

  Ростуть гриби дружніми сімейками по 4-7 штук, і доволі щільно покривають субстратний блок. Попри тонкі ніжки, McKennaii належить до високоврожайних штамів. Культура відмінно вирощується на різних видах субстрату й ідеально підійде етноботанікам-початківцям.

  Представлений стрейн несе у своїй назві пам'ять про всесвітньовідомого дослідника, філософа й знавця психоделічних вражень – Теренса Кемпа Маккенну. Складно переоцінити внесок дослідника у культуру споживання ентеогенів, як і його просвітницьку діяльність, спрямовану на революцію свідомості людства та пробудження його від нав'язаної завіси невігластва стосовно досвіду вживання психоделіків.

  Опис зовнішнього вигляду грибів Psilocibe cubensis McKennaii

  Парасольки плодових тіл мають коричневе забарвлення із золотистим вкрапленням. Діаметр капелюшків може становити 2-10 см, а ніжки витягуються до 14-17 см і мають жовтувате забарвлення зі сріблястим відливом ближче до капелюшка.

  Походження грибів Psilocibe cubensis McKennaii

  Достеменно не відомо звідки Маккенна вперше привіз цей стрейн. Загалом вченому вони діставалися у дар, а якщо він знаходив рідкісний екземпляр, то робив один зліпок. Скажемо з усією впевненістю, що спорові відбитки псилоцибінових грибів, представлені у магазині – точні копії дикорослого гриба.

  Субстрат для міцелію грибів Psilocibe cubensis McKennaii

  Psilocibe cubensis McKennaii – відмінний колонізатор. Його міцелій відмінно розростається на вівсі, соломі, гречці, житі, пшениці та ячмені. Досвідчені етноботаніки за основу можуть використовувати висушений гній травоїдних тварин перемішаний із луговою травою або соломою.

  Вихід готового продукту грибів Psilocibe cubensis McKennaii

  За грамотного підходу, з однієї літрової банки міцелію можна отримати до 400 грамів сирих плодових тіл. З урахуванням висихання, міколог отримає 40 грамів готового продукту. Такого обсягу вистачить на 10-14 подорожей.

  Температура колонізації та плодоношення Psilocibe cubensis McKennaii

  McKennaii швидко захопить будь-який запропонований субстрат за 10-15 днів від засіву спор. Колонізація відбувається за температури 25 °C. Охоплення субстратного блоку – при 23-24 °C.

  Ефект грибів Psilocibe cubensis McKennaii

  Споживання відвару представленого сорту може шокувати мандрівника-початківця безперервним потоком свідомості та проживання на досвіді більшості законів Всесвіту, а також філософських таємниць і загадок. Перед вживанням рекомендовано провести день у тиші й не обтяжувати себе турботами. Якщо мандрівник налаштований серйозно, прагне здобути безцінний досвід тимчасової загибелі его й повернення до джерел вселенської течії життя, рекомендовано дотримуватися нетривалого посту, відмовившись на деякий час від важкої їжі та алкоголю. Крім того, перед досвідом не завадить ознайомитися із настановами викладеними у Тибетській книзі мертвих. Вони допоможуть уникнути більшості пасток розуму під час психоделічного досвіду і дадуть приблизну карту, дотримуючись якої, психонавт не зіслизне у низькочастотні царини та винесе із тріпу лише найкорисніше.

  Ефект після вживання відвару настає за 20-30 хвилин. Кольори набувають багатогранних забарвлень й відтінків, перед очима рухаються незчисленні мандали, а внутрішній жар поволі перетворюється на пекучу ейфорію, що несе свідомість до джерела світла. Не аналізуючи того, що відбувається, і довірившись потоку, на мандрівника чекають насправді грандіозні відкриття. Для знайомства з грибами достатньо 2-3 грам (сухих).

  У нашому магазині представлені оригінальні спорові відбитки галюциногенних грибів McKennaii. Вони виготовлені у стерильних умовах та відправляються у фірмовому пакуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocibe cubensis McKennaii
  Вирощування:не вередливий, добре колонізує солому, гній, зернові культури: пшеницю, овес, жито
  Ефект:яскраві візуальні ефекти
  Активність:середня
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 6422
Buy McKennaii спори галюциногенних грибів
Зростають гриби дружними сімейками по 4-7 штук і досить щільно охоплюють субстратний блок. Незважаючи на тонкі ніжки, цей штам відноситься до високоврожайних.
Артикул:GS06422
 Out of stock 
599,60 грн.
0
0
0
0
0
1
без оцінки
Середня оцінка покупців
0 / 5
 • 08 листопада 2019 15:01
Дважды подумайте перед завышением дозировки

Очень мощный стрейн. Как говорится, достаточно "одной таблэтки" Растет без загонов, справится даже неопытный. Магазину респект!

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду