Hybrid Albino A+ спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Гібрид, виведений виключно для культивації вдома – відмінний варіант для освоєння навичок роботи з псилоцибе. Купуючи спори псилоцибінових грибів Hybrid Albino A+, недосвідчений етноботанік без особливих труднощів впорається з процесом, дійшовши до неймовірного харвесту. Поціновувачам духовних практик галюциногенні гриби Hybrid Albino A+ прийдуться до вподоби, оскільки їх вплив на тривалий час занурить у різнобарвний стан зміненої свідомості.

  Опис стрейну Hybrid Albino A+

  Грибні тіла, які щільно зростають, вражають своїм винятковим забарвленням. Капелюшки, подібні до дзвіночків, вирізняються кольором молока зі сріблястим відливом. Зрілий капелюшок, що інтенсивно розпилює чорні спори, схожий на розкриту парасольку діаметром близько 50 міліметрів.

  Блідо-пісочного забарвлення стовбур не має внутрішньої порожнини та зростає прямим до 150 міліметрів заввишки.

  Походження стрейну Hybrid Albino A+

  Hybrid Albino A+ створений професіоналами у стерильних лабораторних умовах. Які стрейни були використані як були використані як генетична основа, невідомо.

  Субстрат стрейну Hybrid Albino A+

  Складні субстратні суміші, як і просте зерно або сіно, відмінно сприймаються цим гібридом. Чим поживніша основа, тим більше корисних мікроелементів отримає грибниця, а це наслідок чудової продуктивності психоактивного продукту.

  Врожайність стрейну Hybrid Albino A+

  Використовуючи всього лише літр якісно виготовленого міцелію, шрумер отримає врожай вагою 300 грамів сирих плодів з першої родючої хвилі.

  Температурні норми

  Найшвидше основа перетворюється на міцелій за умови підтримання температури 25-30 °C.

  Плодоутворення кубенсиса активно відбувається у приміщенні, розігрітому до 22 °C.

  Ефект стрейну Hybrid Albino A+

  Магічні гриби дарують відчуття суцільної свободи. Прийнявши порцію у 3 грами сухих плодових тіл, людина перебуватиме під сильним впливом псилоцибіну протягом 5 годин. Якщо психонавт не має досвіду психоделічних переживань, варто обмежитися 2 грамами продукту.

  Барвиста абстракція супроводжує мандрівника під час усієї сесії. Галюцинації переважно не пов'язані між собою, але тривають нескінченним потоком впродовж усієї церемонії. Запобігти проявам паніки чи параної вдасться, якщо дотримуватися позиції спостерігача, тобто споглядати видіння без глибокого занурення у картину.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocibe сubensis Hybrid Albino A +
  Вирощування:не вередливий, добре колонізує солому, гній, зернові культури: пшеницю, овес, жито
  Ефект:яскраві візуальні ефекти
  Активність:середня
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 6424
Buy Hybrid Albino A+ спори галюциногенних грибів
Гібрид, виведений виключно для культивації вдома - чудовий варіант для освоєння навичок роботи з псилоцибінами. Купуючи споры псилоцибінових грибів Hybrid Albino A+, недосвідчений етноботанік без особливих складнощів впорається з процесом, дійшовши до вражаючого харвесту.
Артикул:GS06424
 Out of stock 
799,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду