Koh Samui спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Спори псилоцибінових грибів стрейну Koh Samui – чудова можливість доторкнутися до малодослідженого світу чарівних провідників. Запропонований штам від професійних селекціонерів спорового банку Gribo4ek є цілком окультуреним і одомашненим. За силою впливу відвар не поступається дикорослим представникам кубенсис і здатний занурити свідомість мандрівника у тривалу подорож всесвітом підсвідомості.

  Опис зовнішнього вигляду грибів Koh Samui

  Ніжка гриба має забарвлення перлини із золотим відливом. У довжину вкрай рідко перевищує 10-13 сантиметрів. Капелюшок – подібний до дзвіночка із соскоподібним ущільненням ближче до центру парасольки. Діаметр капелюшка коливається у діапазоні 3-6 см. Зябра сірі, але ближче до терміну дозрівання плодового тіла, чорніють.

  Походження гриба Koh Samui

  Галюциногенні гриби Koh Samui поширені на острові Самуї, розташованому у Сіамській затоці Тихого океану. Місцеві жителі вважають цей стрейн священним і за його участі у виді відвару влаштовують різноманітні святкові заходи (фестиваль Повного місяця). Саме там уперше був зроблений оригінальний споровий відбиток. Першовідкривачем штаму вважається славнозвісний дослідник Джон Аллен.

  Субстрат для гриба Koh Samui

  Грибниця представленої культури чудово опановує зерновий і гнойовий субстрат. Етноботанікам, які тільки роблять перші кроки, рекомендується почати з пшениці, вівса або жита.

  Врожайність гриба Koh Samui

  За оптимальних умов культивації, грибниця нагородить ботаніка 200-330 грамами сирих плодових тіл з однієї літрової банки міцелію.

  Температурні норми

  На етапі активного розростання міцелію (після інокуляції) має підтримуватися температура 23-25 °C. Плодоношення починається у діапазоні 21-26 °C.

  Ефект гриба Koh Samui

  Вживати Koh Samui можна у сирому та висушеному вигляді. Оптимальний спосіб вживання – у вигляді чаю. Ефект настає швидше і супроводжується більш насиченими візуальними трансформаціями. Танок візерунків, загострений зір, здатність зазирнути за лаштунки реальності та стійке відчуття шаленого щастя – перші двері, що ведуть до повноцінної мандрівки, котра характеризується розчиненням свідомості у єдиному теперішньому моменті, зрощенням уваги й духовного тіла із безмежним вселенським потенціалом умиротворення, безтурботності та вікової мудрості.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe cubensis Koh Samui
  Вирощування:не вередливий, добре колонізує солому, гній, зернові культури: пшеницю, овес, жито, гній кінський, коров'ячий, козячий, кролячий
  Ефект:яскраві візуальні ефекти
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
 • Koh Samui спори галюциногенних грибів Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 7101
  Buy Koh Samui спори галюциногенних грибів
  Ніжка гриба має перлинне забарвлення із золотим відливом. Завдовжки рідко перевищує 10-13 сантиметрів. Капелюшок дзвоновий з соскоподібним ущільненням до центру парасольки. Діаметр капелюшка коливається в діапазоні 3-6 см.
  Артикул:GS07101
   В наявності 
  799,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду