Burma спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  "

  Споровий відбиток унікального штаму грибів Psilocybe cubensis Burma містить мільйони спор, які при правильному підході стрімко колонізують практично будь-яку поживну суміш і нагородять етноботаніка щедрим урожаєм воістину магічних провідників по світу абстрактних видінь і візерунків небаченої краси. Вперше стрейн був виявлений на |коржику| буйвола поблизу Бірми. Грибні тіла мають естетично прекрасний зовнішній вигляд і густо покривають весь субстратний блок. Вони однакові за розміром і формою. Штам відрізняється середнім рівнем психоактивних речовин, з яскравими візуалами.

  Опис зовнішнього вигляду Burma

  Плодові тіла великі. Парасольки можуть досягати 6 сантиметрів в діаметрі і мають опуклу форму на початку життєвого циклу. До моменту дозрівання капелюшок розпрямляється в ідеальну площину. Колірна гамма парасольки змінюється в залежності від стадії життя грибниці. У молодому віці вона має коричневе забарвлення з червонуватим відливом, а до моменту визрівання відбитка набуває жовтизну і кремовий відтінок. Вуаль відсутня.

  Ніжка може досягати 15-20 сантиметрів і відливає перловою сріблястістю з домішкою жовтого. На стовбурі зберігається чітке мембранне кільце. Зябра сірі, але знаходять чорноту через зріючі відбитки.

  Походження Стрейна Burma

  Psilocybe cubensis Burma легко відшукати на рисових полях недалеко від М'янми. Вологий клімат тутешніх місць вплинув на рясне плодоношення грибниці. Перший споровий відбиток галюциногенних грибів «Бурма» був отриманий дослідником Джоном Аленом від одного зі студентів, що займався збором і дослідженням рідкісних псилоцибінових штамів біля Янгона поруч з Бірмою. Саме з цього відбитка було отримано множинне покоління спорових відбитків, які дійшли до нас сьогодні. Тільки уявіть, що магазини по всьому світу пропонують купити спорові відбитки галюциногенних грибів, прабатьком яких був всього лише один гриб.

  Субстрат для міцелію Burma

  Даний Стрейн не вередливий, добре колонізує солому, гній, зернові культури: пшеницю, овес, жито, канарки, обсмажену перлову крупу і т.д. На всіх етапах мікологічної роботи по виготовленню спорової суспензії, інокуляції, а також засіву грибниці, повинна дотримуватися максимальна стерильність, як приміщення, так і інвентарю.

  Вихід готового продукту Burma

  Представлена культура характеризується середніми показниками врожайності. Один літр зарослого міцелію може нагородити шрумера 250 грамами «чарівних провідників» (в сирому вигляді). Після сушіння залишиться близько 25 грам. Цього цілком достатньо на 6-7 серйозних подорожей. Використовуючи інноваційні методи і техніки культивації (в монотубі або на сінній сосисці) можна домогтися ще більшої врожайності.

  Температура колонізації і плодоношення Burma

  Цей Стрейн справжній агресор в питаннях колонізації. Навіть при мінливих умовах, він швидко захопить будь-яку запропонований пастеризований субстрат. Оптимальна температура захоплення і формування стійких міцелярних ниток + 26-30 градусів за Цельсієм. В таких умовах культура охопить поживну суміш за 6-14 днів. Для забезпечення температурної сталості досвідчені мікологи використовують терма килимки.

  Після заростання зерна або гною в банках, готується спеціальна суміш, що складається їх кокогрунта з додаванням вапна і меленої кави (не обов'язково). Її піддають пастеризації, і після охолодження змішують з оброслим субстратом. Зверху насипається вологий покривний грунт, а контейнер накривають фольгою і щільно закривають. Через 7-10 днів покрив побіліє, і контейнер можна виставляти на плодоношення, яке проходить при температурі + 22-25 градусів за Цельсієм.

  Ефект від вживання псилоцибінових грибів Burma

  Добру вдачу представленого штаму робить його придатним для першої в житті грибної церемонії. Відвар або сухі плодові тіла викликають яскраві візуальні ефекти, які характеризуються розпізнаванням великої палітри кольорів, в тому числі психонавтами відкриється ще й глибина забарвлення, а вічно мінливі візерунки і мандали не дадуть нудьгувати. Слух, зір, смак, почуття простору, а також тілесні відчуття загострюються, даруючи мандрівникові цілу гаму переживань.

  Псилоцибін блокує деякі відділи головного мозку, дозволяючи свідомості об'єднатися з глибинним розумом, несвідомим. У тріп можна пережити глибокий духовний і трансцендентний досвід, отримати відповіді на будь-які життєві питання, знайти |Знання Себе| і доторкнутися до Миру Духа.

  Вживати відвар рекомендується натщесерце, попередньо витримавши мінімум триденний пост, що полягає в мінімізації спілкування, вживання наркотиків (алкоголю, опіатів) і важкої їжі тваринного походження. Для знайомства з псилоцибіном досить вжити 1,5-2 г, а для повного занурення в шаманську подорож знадобиться 3-4 г.

  Найкращим часом для грибної церемонії стане година до, або після заходу сонця.

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe cubensis Burma
  Вирощування:не вередливий, добре колонізує солому, гній, зернові культури: пшеницю, овес, жито
  Ефект:яскраві візуальні ефекти
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 6092
Buy Burma спори галюциногенних грибів
Грибні тіла мають естетично прекрасний зовнішній вигляд і густо покривають весь субстратний блок. Вони однакові за розміром і формою. Штам відрізняється середнім рівнем психоактивних речовин, з яскравими візуалами.
Артикул:GS06092
 В наявності 
799,60 грн.

2 reviews for Burma спори галюциногенних грибів

2
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 13 квітня 2021 21:04
Бурма

Посоветовали менеджеры при выборе. Очень классный сорт. Очень активно обживает зерно, сами грибы большие и их очень много, самый урожайный из всех вырщеных 100%. Силный как и все кубы. Культивируйте своё здоровье и разума и тела и живите в синергии с природой!

 • 18 червня 2019 19:01
Burma

Сколько только гадостей не пришлось попробовать.В студенческие годы ел и пробовал всё и всётаки остался на этом выборе Burma

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду