Сімейство Widow представляють гібриди, які дбайливо зберігають у своєму генетичному пантеоні частинки легендарного сорту «Біла вдова». Цей дивовижний крос був створений у 90-х роках минулого століття і прогримів славою на всю конопляну спільноту, завойовуючи нагороди та Кубки канабісу. Сьогодні White Widow, як і раніше, популярний, а виведені на його основі гібриди користуються неймовірним попитом. Сухі суцвіття штаму мали приголомшливий успіх у відвідувачів кофешопів Амстердама.

Нагороди:

  • 1995 р. Номінація «Біо». Кубок каннабісу;
  • 1995 Номінація «Найкраща конопля»;
  • 1 місце «Найкращий гашиш» 1996;
  • третя позиція у номінації «Біо» 1998.
Widow


Навколо «Вдови» досі поширюються чутки та міфи щодо походження. Нагнітаючим фактором є прогалина в історії створення сорту. Хто був творцем забійного штаму - як і раніше, не відомо. Деякі віддають усі лаври відомому брідеру Інгемару, інші вважають творцем Шантібабу. Одне нам відомо точно, White Widow – сатівно-індічний гібрид, створений на основі чистої індійської Індіки та благородної Бразильської Сатіви. Комбінація спадковості наділила представлені в магазині сорти силою, міццю, невибагливістю та смолистістю. При належному освітленні в домашній оранжереї кущі до кінця життєвого циклу покриваються «сніговим нальотом» із кристалів, створюючи враження пухнастої ялинки в зимовому лісі.

Представлене насіння коноплі підходить для культивації у відкритому грунті та домашній оранжереї. Сходи піддаються тренуванням та SCROG. У гроубоксі рослини рідко перевищують 100-150 сантиметрів у висоту, а просто неба досягають 2 метрів. Рівень ТГК коливається не більше 20-24%. Враховуючи міць та високий вміст психоактивних речовин у смолі, Біла Вдова була і залишається у топі вкрай сильних сортів. Урожайність в домашніх умовах досягає 500-600 грамів з одного метра квадратного, а вирощений на вулиці двометровий монстр здатний порадувати конопляра смолистими, іскристими шишками до 700 грамів з однієї рослини. Ніжні, але стійкі пахощі під час зростання вимагатимуть встановлення хорошої вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

Новачкам, ще не знайомим з приковуючим, майже психоделічним ефектом, здатним відправити в нокаутичний 3-х годинний роздум, потрібно бути обережнішим з дозуванням порцій і не скупитися.

Медичні характеристики дозволяють застосовувати суцвіття гібридів для лікування безсоння, психічних розладів, а також як знеболюючий засіб.

Смак та аромат похідних від «Вдови» ландрейсів можуть мати свої унікальні інтонації, але ялиновий гашишний післясмак - візитна картка, яка збереглася майже у всіх.