Генетика тайських сортів конопель підкреслює багатогранність і унікальність кожного окремого виду канабісу залежно від його історичного поширення та географічного зростання. Сатівні представники Таї та гібриди, виведені на їх основі, відрізняються гігантськими розмірами та тривалим періодом дозрівання. Оригінальні, чисті штами Таїланду повністю відцвітають за 12-16 тижнів і можуть досягати п'ятиметрової висоти. Сьогодні легендарні гени Thai присутні у найкращих селекційних сортах канабісу. Генофонд використовують селекціонери для надання новим гібридам виняткових якостей: смаку, кольору, структури куща та ефекту.

Thai

Окремо хочеться зупинитися на неперевершеному впливі ландрейсів. Вживання сухих суцвіть може подарувати настільки потужну зміну стану свідомості, що навіть досвідчений курець буде здивований. При передозуванні думки починають плутатися, стає складно сконцентруватися, а розмова може перетворитися на нескладне мугикання. Помірне дозування подарує піднесений ейфорічний підйом із плавним зануренням у гавань умиротворення та релаксації. Рівень ТГК у штамах може досягати 22-27%, що автоматично зводить їх до списку «найпотужніших».

Культивація гібридів не викликає труднощів у гроверів-початківців. Сходи податливі та стабільні. Швидко витягуються та нарощують велику кількість ароматних суцвіть. Thai відрізняється збалансованим, але інтенсивним смаком і ароматом, що нагадує тропічні фрукти та лісові ягоди з ледь вловимими деревно-пряними нотками.

Представлене в магазині насіння підходить для вирощування у відкритому грунті та закритій оранжереї. Рослини піддаються клонуванню та прищипуванню. Збільшити врожайність допоможуть тренування, а також загинання центральної коли. Досвідчені етноботаніки рекомендують завчасно підв'язувати найперспективніші суцвіття, щоб уникнути надлому під вагою витончених бутонів.

У медицині сорти з домінантною сатівою з Таїланду застосовують для лікування психічних розладів та мігрені. Призначають екстракт або сухі суцвіття як панацею при глаукомі, бронхіальній астмі, хворобі Альцгеймера та ранніх стадіях ракових захворювань.