Представлені в даному розділі спорові відбитки грибів — це справжня скарбниця, колекція добірних і популярних штамів. Ми підібрали стрейни як простих у культивації «магічних грибів», так і таких, що потребують певного мікологічного досвіду. Кожен «відбиток» зберігає в собі мільйони спор і за умови правильного використання дозволить виростити великий урожай.

Спори галюциногенних грибів

За допомогою «зліпка», етноботанік-початківець зможе легко приготувати завись і перейнятися захоплюючим заняттям — вирощуванням псилоцибінових грибів. У магазині можна купити спорові відбитки рідкісних та незвичайних штамів. Вони стерильні та герметично упаковані.

Основні правила культивації грибів

Розведення псилоцибінових грибів не викликає серйозних труднощів навіть у недосвідчених етноботаніків. В даний час найпоширенішим способом культивації є вирощування на зерновому субстраті в герметичному контейнері.

Psilocybe досить примхливі до температурних режимів та освітлення. Як і їх «природні родичі», окультурені стрейни воліють рости за високої вологості в температурному діапазоні від +20 до +28 градусів за Цельсієм. Найбільшої психоактивності та врожайності можна досягти, культивуючи їх на посліді травоїдних тварин.

На кожному етапі потрібно дотримуватися максимальної стерильності. Нехтування цим головним правилом може спричинити загибель всього врожаю.

З детальною інформацією з культивування можна ознайомитись на форумі Ganja live.

Зберігання

Спори галюциногенних грибів

Спорові відбитки псилоцибінових грибів зберігають у сухому та темному місці. Для цього згодиться шафа або холодильник. Зібраний урожай плодових тіл сушать і поміщають у холодильник у відділення для овочів. Деякі «шрумери» примудряються виготовляти пігулки з перетертих на порошок грибів і зберігати їх у свіжому вигляді, «маринуючи» в меді.

Вживання грибів

Вживають гриби, як правило, натще. Досвідчені шамани і мандрівники по Світу абстрактних образів і неймовірних видінь попередньо витримують пост, що полягає у відмові від м'ясних продуктів, не вживають алкоголю та інших одурманюючих речовин.

Препарат вживають у сирому та висушеному вигляді. Найчастіше ефект від смакування культури настає через 25-40 хвилин і характеризується підвищенням чутливості, ейфорією та видіннями. Під час тріпу відчуття часу, простору та відстані стираються, і мандрівник потрапляє у безперервний момент «Зараз». У стані повного спокою і дивовижної радості людині відкриваються багато таємниць духовного, приходять відповіді на хвилюючі питання, а шукачам духовних благ розкривається диво невидимого оку, але не менш реального Всесвіту.

Багато мандрівників описували ефект від вживання псилоцибінових грибів як найяскравішу подію свого життя, що супроводжується екстазом і дивним польотом по барвистій тканині з якої витканий Всесвіт.

У зв'язку з тим, що склад спорових відбитків знаходиться в Україні, відправлення цієї групи товарів здійснюється лише після повної передоплати.