Початківці гровери часто чують про Skunk. Дати повне визначення цього поняття важко. Сьогодні термін виявився збірним ім'ям багатьох розгалужень селекційного каннабісу, а також позначає смакові гами суцвіть, зовнішній вигляд рослин і ефект. Проте існував оригінальний «Сканк», про який зараз буде йти мова.

Назва початкового батька «бензиново-дизельних» належить кумедному звірку - скунсу. На території Сполучених Штатів Америки смугасті ссавці поширені майже повсюдно, метод захисту яких від небезпек усміхає і захоплює. У мить загрози тварина виплескує із залоз, розташованих поблизу хвоста, струмінь смердючої рідини, яка здатна ненадовго засліпити нападаючого. Запах субстанції нагадує аромат яєць, сміття, паленої гуми і харчових відходів, що розкладаються, у поєднанні з мертвечиною. Такі смакоароматичні композиції містилися в перших стрейнах добірної марихуани в далеких 80-х роках минулого століття.

Skunk

Коноплярі-професіонали вдосконалили і придушили жорсткий фіміам, щоб кущики можна було культивувати не лише на вулиці, а й у домашній оранжереї. Представлене в магазині насіння - вдосконалені мутанти, які зберегли малу частку пахощів свого пращура. Вони випромінюють солодко-кислі нафтові відтінки і з одного удару відправляють у нокаут.

Група сканкових каннабісових може розкачати любителя трави навіть без куріння, тільки своєю ядреним, специфічним запахом. Усі сорти лінійки утворені від одного загального родоначальника, неперевершеного Skunk №1. Автор чемпіона - брідер Sam - «людина-Скунс». Родовід заснований на трьох предках, хрест яких дозволив отримати настільки «ядерний» штам - це індіка з Афганістану, Acapulco Gold та Колумбійська золота сатіва 50%. Рівень ТГК в оригіналі сягав 24,2 – 38%.

Виходячи з критеріїв ефективності, «скунсові» лідирують серед безлічі штамів конопель. Тривала психоактивна дія межує з психоделічним станом у супроводі незабутнього ейфорічного піднесення. Відомі банки насіння маркують товарні упаковки словом «Skunky». Це лише підтверджує, наскільки унікальний і самобутній тріп викликає вживання стрейнів, що сильно пахнуть.

Генетика сканкових відрізняється нетривалим періодом цвітіння та характеризується високими показниками врожайності. Бутони розвиваються до гігантських розмірів і щедро продукують смоли. Ідеальне співвідношення листя\шишки дозволяє світлу проникати до нижніх зав'язей. Горішки показують стабільний відсоток схожості та підходять як для відкритого ґрунту, так і для умов гроубоксу.

Узагальнюючи генетику чудового Skunk виділяють параметри, властиві похідним від нього гібридам:

  • стрімкий розвиток під час вегетативного зростання;
  • жирні врожаї;
  • стійке амбре;
  • податливість та невибагливість;
  • сильна структура рослин;
  • незначна кількість листя;
  • можливість клонування;
  • збалансований пролонгуючий політ, що поєднує в собі характер індіки та сатіви;
  • тривала стадія цвітіння до 11 тижнів.

Більшість гібридів з переважанням легендарної генетики – визнані призери конкурсів та мають у скарбничці не одну нагороду. Стабільна спадковість застосовується сідбанками Канади, Нідерландів, США та Австралії для створення нових стійких та невибагливих стрейнів.