Скільки б не виникало нових сортів канабісу, все одно досвідчені гровери не перестануть тяжіти до неймовірного сирно-вершкового аромату окремих кущів. Вперше марихуана із сирним післясмаком була селекціонована англійськими брідерами. У короткий термін вона набрала неймовірну кількість шанувальників і завоювала гучну популярність серед гроверів. Потужний церебральний ефект і чарівні смакові якості дозволили сорту Cheese тримати лідируючі позиції з продажу та завоювати численні нагороди у різноманітних конкурсах, присвячених канабіс культурі. Оригінальний Cheese є фенотипом Skunk. Його не можна зустріти на прилавках магазинів насіння, тому що він поширений в Англії і передається від гровера до гровера виключно у вигляді клонів.

Сирний

На основі однойменного Cheese було виведено безліч нових гібридів з довгограючим химерним амбре. Кожен банк насіння прагнув створити свою унікальну молочну добірку. Хочемо обмовитися, що, незважаючи на поширеність та позитивні відгуки, сирні сорти підходять не всім. В аромасмаковому букеті можна відчути не тільки нотки гіркуватих благородних сирів з пліснявою, які, до речі, не у всіх викликають захоплення, але також і відлуння пряних трав та польових квітів. Якщо ви гурман і поціновувач вершкових інтонацій, то в розділі знайдеться те, що воістину розбурхає розпещений нюх і залишить незабутній післясмак у пам'яті.

Сорти «сирної лінійки» наділені характерними лише їм ознаками. Крім вершково-сирного аромату присутній яскраво виражений мускусний післясмак з тонким відтінком солодких пахощів і прянощів. Ефект, як правило, дуже інтенсивний, потужний, тривалий та хвилеподібний. Повальний «стоун» чергується з м'якими, але впевненими психоделічними поштовхами, які порівнюють із впливом ЛСД. Вершкові гібриди хороші у стимуляції апетиту, а також позитивно впливають на життєвий тонус. Медичний потенціал також заслуговує на особливу увагу. «Сирні» представники каннабісу з легкістю справляються з різними типами болю та допомагають налагодити сон.

Сьогодні в лінійці існує понад сорок представників каннабісових з яскраво вираженим смаком трюф'є та пармезану. Кожен стрейн - це унікальний насіннєвий матеріал, готовий передати смакові характеристики новим гібридам і порадувати чудовим фіміамом найприскіпливіших любителів шишок.