Лінія селекційних сортів коноплі Purple – справжня сапфірова скарбниця нашого магазину. Гібриди з домінуючою пурпурною генетикою відрізняються винятковими естетичними даними. На початку цвітіння листя і суцвіття рослин починають набувати фіолетових інтонацій з плавними переливами багряного і рожевого. У природі таке явище можна спостерігати лише у критичних для культивації умовах. Різке похолодання або інший стрес, пережитий рослиною конопель, може сприяти появі аметистового забарвлення листя.

Purple

Purple – це чиста індіка родом із Каліфорнії США. Була отримана шляхом схрещування легендарного Куша з не менш відомим сапфіровим Афгані. Ландрейс завоював нечувану славу серед розбірливих та естетично вибагливих гроверів. Медичні якості заслуговують на особливу увагу, адже суцвіття штаму можуть позбавити головного болю, розладів сну, а також застосовуються як заспокійливий засіб.

Рівень ТГК тримається на позначці 20%.

Структура куща, привабливий зовнішній вигляд і високий урожай тугих і липких бутонів - не межа досконалості для Purple. Сходи відрізняються стабільністю та стійкістю до несприятливих факторів культивації. Рослини мають винятковий імунітет і добре протистоять шкідникам і епідеміям цвілі. Гібриди відмінно тренуються та піддаються SCROG та SOG. Врожайність сягає 400-500 грамів з одного квадратного метра. Запах під час цвітіння помірний та наповнений солодкими фруктово-пряними нотками з відтінком вологої деревини, евкаліпту та ялини.

Фіолетовий канабіс завжди приваблював професійних садівників своєю вишуканою зовнішністю. Кожен банк насіння має у своїй лінійці ексклюзивні «квітчасті» сорти, але виростити такий кущ у себе в гроубоксі мріє кожен більш-менш досвідчений конопляр. Шишки з таких рослин вважаються елітним продуктом, який не часто зустрінеш навіть у розкручених кофешопах Амстердаму та магазинах Канади та США. Естети стверджують, що смак аметистових суцвіть набагато солодший, потужніший і приємніший, ніж класичні зелені, хоча на молекулярному рівні це твердження не підтверджується.

Своєю гаммою кольорів марихуана зобов'язана концентрації певних пігментів. Більшість представників рослин на планеті мають світло-зелене забарвлення завдяки хлорофілу – елементу, який безпосередньо бере участь у процесі фотосинтезу. Відсутність речовини унеможливило б життя флори на Землі. Коли життєвий цикл рослини закінчується, то хлорофілу в тканинах стає менше, тому чагарники та трави починають активно виробляти антоціани, які дбають про адаптацію конопель до різних стресових факторів навколишнього світу під час похолодань. Обсяг та активність антоціану залежить від спадкової схильності. Наприклад, гірські сорти виробляють його у величезних кількостях, бо за багато століть пристосувалися виживати у суворих умовах. Тому яскраво фіолетові тони можуть бути розпізнані навіть у період вегетативної стадії розвитку сходів.

Деякі пігменти можуть надавати листям відтінки рожевого, синього, коричневого чи червоного кольорів. Щоб вплинути на «райдужні переливи» своїх кущиків, досвідчені ботаніки «експериментують» із кислотністю ґрунту, тому що саме кислотність клітинного складу дозволяє видозмінювати інтонації відтінків. Якщо її знижувати - можна отримати червоне листя, а при підвищенні - синє.