Цей розділ магазину присвячений аутдорним сортам канабісу. Представлене насіння конопель ідеально підходить для культивації в умовах відкритого ґрунту та теплицях. Природні умови допоможуть сходам розкрити свій потенціал і нагородити гровера щедрим урожаєм смолистих суцвіть. Якщо легкий вітерець відтворюється в гроубоксі за допомогою обдування, сонячне світло не здатна зімітувати жодна відома лампа. Вирощування каннабісу на вулиці здасться гроверу-початківцю простим, але це не так. Різкі температурні перепади, затяжні зливи, а також усілякі паразити та дикі звірі можуть зіпсувати рослини та залишити аутдорника без шишок.

Насіння конопель для відкритого ґрунту – Outdoor

Насіння конопель для вулиці

Селекціонери щороку випускають на ринок нові гібриди каннабісу, спеціально виведені для культивації надворі. При схрещуванні батьківських генів віддається перевага витривалим сортам, що не бояться різких перепадів температури і легко протистоять епідемії цвілі та гнилі. Особлива увага приділяється розмірам та запаху рослини. Стрейн повинен мати компактні розміри і не виділятися яскравим забарвленням листя. Чим менше кущ виділятиме аромат, тим більша ймовірність залишитися не виявленим випадковим грибником або ягідником, безсумнівно, здатним розпізнати чудову композицію селекційного каннабісу. Практично кожна людина знає, як виглядають коноплі, а переважна більшість ще й у курсі, як вона пахне.

Правила висадки у відкритий ґрунт

Перед висадженням у землю насіння конопель попередньо замочують у чистій воді на 12 год і пророщують між вологими ватними дисками. «Горіхи», що проклюнулися, висаджують у торф'яні таблетки або маленькі стаканчики, наповнені кокосовим грунтом, торфом або землею. Глибина посадки становить 04-06 мм. Горщики поміщають під лампу або виставляють на підвіконня і чекають на сходи. Поливати потрібно чистою водою у міру висихання ґрунту з пульверизатора. Як правило, за кілька днів з'явиться розсада.

Правила высадки в открытый грунт

Перші тижні сходи мають провести у гроубоксі та зміцніти. Висаджують рослини в заздалегідь підготовлені лунки, наповнені живильною сумішшю, що складається із землі, вермикуліту та кокосового волокна. Можна придбати готовий субстрат, а можна виготовити його самостійно.

Приблизний склад на 20-ти літрову ямку:

  • 10 літрів компостної землі;
  • 6 л вермикуліту;
  • 4 л коковолокна.

Поживний субстрат містить достатньо харчування, тому вносити добрива починають тільки на цвітінні. Десантування розсади в підготовлені лунки проводять при нічній температурі +10. Вибираючи насіння конопель для аутдора, гровер повинен враховувати географічне розташування. Коротке літо натякає, що слід вибирати стрейни із коротким періодом цвітіння. Кращим варіантом для середніх широт стане автоквітуче насіння конопель, що формує сходи, у яких практично відсутня вегетативна стадія. Їхній життєвий цикл від насіння до харвесту становить 60-80 днів, що дає змогу зняти кілька врожаїв за сезон.