Генетика Northern Light входить у велику трійку світових прабатьків сучасних гібридів канабісу. Свої витоки «Північне сяйво» бере у далеких 80-х роках минулого сторіччя. На той час NL встановив непохитний стандарт якості селекційної марихуани. На основі штаму було виведено безліч нових сортів, для яких характерний «сніговий наліт» на листі та суцвіттях. Підвищена смолистість, помножена на невибагливість та нокаутуючий ефект, дозволяє навіть недосвідченому гроверу отримати максимальний урожай за мінімальних витрат і зусиль.

Northern

Протягом десяти років NL тримає позицію чемпіона та продовжує номінуватися на різноманітних конкурсах, присвячених канабіс культурі. Будучи «законодавцем» бридерського мистецтва «Сяйво» вплинуло на весь існуючий генофонд світової коноплі. Дивовижні риси, властиві благородній індіці, можна виявити у кожному відгалуженні гібридів із присутністю домінантних генів сорту. Під час цвітіння чітко виділяються соснові нотки з плавними солодкими переливами. Період дозрівання, властивий «Північним» стрейнам, рідко перевищує дев'ять тижнів, а врожайність коливається від 350 до 500 грамів з одного квадратного метра за техніки SCROG.

Представлені у розділі сорти ідеально створені для культивації у закритому ґрунті. Сходи утворюють компактні кущі з гармонійним поєднанням листя та бутонів, що обдаровують насиченим, але нейтральним на смак димом. Ефекти відрізняються яскраво вираженим консервативно-медичним потенціалом. Після вживання спостерігається відчуття сп'яніння без ознак психоделічного забарвлення. Говорячи простою мовою, накриває сильно, довго, але по одному вектору гармонії, спокою та умиротворення, як і належить найчистішій Афганці. Відмінно підходить для перегляду фільмів та вечірнього релаксу. Новачкам слід бути обережнішими при повторенні порції.