Генетика Мазар має довгу історію, яка бере свій початок із далеких 80-х минулого століття. В її основі лежить оригінальний Skunk та чиста Індіка з Афганських гір. Востаннє генотип Mazar оновлювався в 1997 р. Тоді ж він придбав своє ім'я (раніше він був відомий як «Сканк» «Афгані»). Номінант безлічі нагород і визнаний чемпіон, штам зробив неоціненний внесок у світовий генофонд селекційної марихуани. У його скарбничці золото у 2008 році на фестивалі «Tipo Forte» у Барселоні та друге місце у 2002 на «Кубку канабісу». Неперевершені «мазарські» гени стали платформою, що дозволяє вивести багато нових гібридів, які успадкували унікальні якості батьків і зберегли відтінки «того найпотужнішого» і ароматного стафа.

Насіння конопель з генетикою Mazar

Найчистіший індічний біопотенціал у лінійці кросів дає можливість успішно вирощувати гібриди в домашніх оранжереях та в умовах відкритого ґрунту. Низький ріст та податливість дозволяють застосовувати до рослин зі спадковістю «Мазар» всі можливі техніки та методи вирощування (SOG, SCROG). Кущі рідко перевищують метрову висоту і формують тугі та смолисті шишки, повністю покриті мільйонами блискучих тріхом. Рівень ТГК коливається на позначці 19-20%, що досить непогано, враховуючи невибагливість і простоту в культивації.

Насіння конопель з генетикою Mazar

Mazar - це, звичайно ж, неповторний аромат та вишукана композиція м'якого та чарівного смаку. За короткий період цвітіння 8-9 тижнів гровер зможе насолодитися коктейлем терпких, землистих і благородних гашишних інтонацій, які закрутять голову та подарують справжнє естетичне задоволення. Щоб приховати стійкий запах потрібна хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром.

Вживання сухих суцвіть сприяє не тільки «стоуну», але і пробуджує креативність, підвищує концентрацію уваги і дарує воістину плавне невимушене розслаблення, що неспішно переходить в сон. Побічні ефекти виражаються в сухості очей та легкій тривожності, яка швидко минає.

Медичний потенціал характеризується здатністю усувати різні типи болю та відновлювати апетит, а також використовується для зняття стресу та нав'язливих станів. Його часто призначають пацієнтам, які страждають на мігрень, безсоння і як засіб для підняття життєвого тонусу.

Представлені в розділі сорти коноплі мають чисту спадковість легендарної класики, над якою не владний час.