Кушеві сорти канабісу є гібридами легендарного нащадка родом із гірського району Гіндукуш. Ця прихована від чужих очей частина гір Середньої Азії відома своїми врожайними долинами, а також славиться виробництвом найчистішого та найякіснішого у світі гашишу. Тисячі років природного відбору дозволяють нам зараз насолоджуватися низькорослими рослинами виду «індіка», що обсипані мільйонами трихом.

Насіння конопель з генетикою Kush

Середина минулого століття була відзначена культурою хіпі. Вони активно їздили по світу і збирали рідкісне і дивовижне насіння конопель, кактусів та інших ентеогенів. Після повернення на батьківщину в Америку, вони почали пристрасно культивувати Skunk, Куш і деякі афганські штами. Короткий цикл цвітіння рослин дозволив вирощувати їх по всій території США.

Генетика «Куш» - це, перш за все, неймовірно потужний аромат та тривалий всепоглинаючий ефект. На її основі виведено десятки гібридів, які успадкували лише найкращі характеристики батька. Kush має винятковий медичний потенціал, що не раз відзначалося на конкурсах та в різних дослідженнях. Також штам завоював популярність серед любителів ефекту, що «приковує до дивану». Досвідчені поціновувачі рекомендують не використовувати кушові шишки в денний час, оскільки плани після однієї затяжки можуть кардинально змінитись.

Десятки гібридів зі спадковістю кушових сьогодні є призерами щорічного конкурсу «Cannabis Cup». Аромат, властивий штамам, характеризується одночасно і ментоловою свіжістю і гостротою, приправленою солодкими нотками лимона та запашних спецій, а деякі фенотипи мають нафтові композиції з барбекю.

Насіння конопель з генетикою Kush

Найвідомішим представником роду кушових є OG Kush. Проведені у лабораторіях Каліфорнії випробування зафіксували рівень ТГК 24% у смолі, а також 0,24% КБД. Такий високий вміст психоактивних речовин сприяє появі «важкого», «ліжкового» ефекту, що супроводжується високим ейфорічним почуттям польоту. Деякі поціновувачі висококласних сортів марихуани описують вплив Куша як безмежний приплив енергії, інші знаходять гармонію та умиротворення.

Оригінальна назва сорту вже втратила частину свого справжнього значення. Ті гровери, хто пробував крос у далеких 80-х роках, добре пам'ятають задушливий цитрусовий букет і тугі просмолені суцвіття. Сьогодні штам уособлює міць і руйнівну силу. Один із конгресменів від штату Іллінойс на одній із сесій запропонував посилити заходи покарання саме за транспортування, вирощування та розповсюдження Kush та інших гібридів, що містять його генетику.

Розгонисті кущі загадкової індіки з багаторічною історією чудово підходять для застосування техніки SCROG під час культивації. Вони добре переносять температурні перепади, також відрізняються високими показниками врожайності.

У цьому розділі підібрані виняткові стрейни, у чиїх зелених «жилах» тече «кушова генетика». Всі гібриди стабільні і мають прекрасні смакоароматичні якості та вбивчий ефект.