Генетика по праву заслуговує найкращих відгуків. Сьогодні Калі входить у топ найкращих сатівних сортів коноплі. У генотипі домінує іранське коріння дуже рідкісних фенотипів. Вперше виведена у 90-х роках минулого століття, після чого покращена у 2000-х. Гібриди з переважанням спадковості штаму відрізняються високим ростом, міцною структурою куща, а також рідким листям, що дозволяє світлу проникати до нижніх суцвіть. Шишки формуються важкими та смолистими. Рослини здатні обдарувати гровера неймовірно великим урожаєм в умовах відкритого ґрунту.

Насіння конопель з генетикою Kali

Kali — вибір професіоналів та коноплярів, які бажають отримати вишуканий продукт з приємним ароматом та чудовим ефектом при мінімальних зусиллях. При тестуванні в Іспанії штам продемонстрував унікальні якості благородних сатів та вразив своєю стійкістю та імунітетом у дощові періоди. Перший приз стрейн завоював у 95-му на всесвітньому конкурсі «Кубок канабісу», а через п'ять років здобув перемогу. У 2008 він знову відзначився і взяв приз «Насіннєвий кубок» у 2008 в Італії, а у 2009 на Ібіці. Останньою з нагород був Кубок у Барселоні у 2012 році.

Ефекти характеризуються потужним, збуджуючим, ейфорічним хаєм, який підносить свідомість до самих зірок і дарує нескінченну низку прекрасних ідей та піднесених устремлінь. Відчуття неймовірного щастя, відчуженості та задоволення плавно змінюється спокоєм та красою навколишнього світу.

Медичний потенціал представленої лінійки гібридів дозволяє використовувати їх як сильний болезаспокійливий засіб, а також як панацею при лікуванні різних психічних недуг. Прекрасна половина людства полюбила похідні від Калі сорти за їхню здатність швидко знімати больовий синдром у критичні дні.

Представлене в магазині насіння конопель пройшло найвищий контроль якості та протестовано тисячами задоволених покупців. Тепер і Вам надається можливість спробувати себе в мистецтві грова разом із чудовим та загадковим Калі.