Генетика Jack Herer є оплотом та основою більшості відомих гібридів селекційного канабісу. Вперше сорт був виведений знаменитим голландським брідером Б. Дронкерсом, а гучне ім'я отримав на честь письменника Дж. Херера, відомого публікаціями на конопляну тематику, а також книгою The Hemperor Wears No Clothes. Вона розійшлася півмільйонним тиражем у дуже короткі терміни. Він вважав, що кримінальні аспекти коноплі пов'язані насамперед із можливістю проведення активних політичних репресій до вихідців із Мексики, потім до «Хіпі» та прогресивної молоді, яка ставить багато питань і не підпорядковується системним цінностям. Оригінальний «Джек» - це хрест популярних та всесвітньо відомих штамів Northern Lights, забійного Skunk#1 та «Хейз». Гібрид успадкував чудовий, тривалий сатівно-індічний ефект, який завоював серця тисяч гроверів по всій планеті.

Jack Herer Семена Конопли

Отримані гібриди зі спадковістю «JH» виділяються компактними розмірами, унікальною структурою листя, величезними бутонами та стійкою ароматичною композицією з відтінками солодко-вершкових тонів, що більше нагадують домашній йогурт. Залежно від фенотипу рослинам властиво відцвітати за 7-12 тижнів. Суцвіття щедро продукують липку смолу. Використовуючи потужні лампи можна досягти результату, при якому стовбур кущів сяє незліченною безліччю трихом нарівні з листям і шишками. Маслянистий густий дим відомий своїм фруктовим післясмаком і прирікає курця на переживання піднесеного ейфорічного польоту з м'яким приземленням у води спокою та розслабленості. Після першої затяжки відчувається приплив найвищого Вселенського добра.

Jack Herer Семена Конопли

Належить до сортів-чемпіонів. У його скарбничці лежить «Кубок коноплі» та інші нагороди різних конкурсів, присвячених канабіс культурі. Його по праву зараховують до найкращих стрейнів, які будь-коли бачив світ.

З медичної точки зору Джек має особливу цінність. Препарати на його основі чудово утихомирюють тривогу, а також позбавляють депресії та мігрені. Високий вміст ТГК і КБД дозволяє використовувати сухі бутони для боротьби з глаукомою, бронхіальною астмою та різними розладами психіки. У рекреаційних цілях підходить як для вечірнього, так і для ранкового вживання, оскільки не викликає відчуття занепаду сил і не затуманює свідомість.

Насіння з домінуючою спадковістю JH ідеально підходить для культивації на вулиці, а також в умовах домашньої оранжереї. Невисокий зріст забезпечить кущикам маскування у високій траві, а запах середньої інтенсивності на стадії цвітіння не приверне уваги цікавих сусідів і дозволить гроверу заощадити на установці потужного вугільного фільтра.