В даному розділі представлене насіння конопель, що ідеально підходить для кімнатної оранжереї. Індор - з англійської перекладається як «всередині», тобто в закритих приміщеннях. Індорні сорти каннабісу набули великого поширення у жителів холодних регіонів планети з коротким літнім періодом, що не дозволяє рослинам повністю розкрити свій потенціал на вулиці. Індорне вирощування може здійснюватись у гроурумі, теплиці або гроубоксі.

Насіння конопель для закритого ґрунту - Indoor

Переваги indoor культивації:

  • Садівник має унікальну можливість створювати, підтримувати та змінювати клімат та умови для своїх рослин. У такій обстановці вони будуть захищені від різких перепадів температур, тривалих дощів та інших погодних негараздів, крім того, знижується можливість «підхопити» кліщів та іншу «живність», здатну послабити сходи та позбавити гровера заповітного врожаю.
  • Крім примх природи існують регіони, де вирощувати канабіс просто неба неможливо. Для розвитку рослинам необхідна особлива температура і певний рівень вологості, які не можна знайти, скажімо, у Сибіру.
  • Вирощування indoor підходить для «прихованого» гровінгу (stealth). У скромному гроубоксі можна висадити 1-2 карликових кущі. Деякі коноплярі досягають чудових результатів у маленьких тумбочках, на балконі і навіть у системних блоках.
  • Коноплеводу доведеться розщедритися на придбання лампи, вентилятора та гроубокса. Якщо не переслідувати комерційних цілей, то сума витрат значно знижується.
  • Ботаніки повинні мати досвід у культивації, а також мати достатній багаж знань та умінь на відміну від аутдорної методики.
  • Кущі, що визріли на вулиці, принесуть набагато більший урожай, ніж у гроурумі, але якість кінцевого продукту залишається незмінною.

Недоліки:

Критий грунт таїть деякі негативні моменти:

Яке насіння конопель підходить для домашнього грову?

Насіння конопель для закритого ґрунту - Indoor

Якщо після ретельного вивчення позитивних і негативних сторін критого ґрунту гровер зупинить свій вибір на індорній методиці, то слід відповідально і педантично підійти до вибору відповідного насіннєвого матеріалу. За відсутності достатнього досвіду, але з наявністю яскравих амбіцій, ми пропонуємо звернути увагу на автоквітучі стрейни cannabis. Присутність у їхньому генному коктейлі рудералісу забезпечує сходам входження в стадію цвітіння, практично минаючи вегетацію. Життєвий цикл автоквітів від насіння до харвесту становить 55-80 днів залежно від штаму. Крім швидкого дозрівання дані сорти мають високу опірність несприятливим факторам, добре протистоять епідеміям цвілі та гнилі, а також прощають новачкам помилки з переливами та недоліками зволоження.

Насіння конопель з приставкою «авто» формує швидкі сходи, які можуть переносити нестачу підживлення та надлишок добрив. Їм не потрібен штучний перехід на цвітіння, достатньо підтримувати режим освітлення 18/6 або 20/4.

Найкращі сорти для indoor

Не кожен strain, представлений на вітринах магазину Ganja Seeds, підходить для закритого приміщення. У нас організований зручний сервіс, що дозволяє швидко знайти потрібний покупцеві товар, достатньо перейти в потрібний розділ або скористатися розширеним пошуком.

Нижче наведені відомі та затребувані штами, що підходять для домашнього гровінгу:

  • Auto Elektra feminised від Ganja VIP. Чудовий гібрид із цитрусовою смаковою палітрою. Повністю готовий до харвесту за 70-75 днів від розсади. Сходи порадують стрімким розвитком, компактністю та невибагливістю. Розмір куща рідко перевищує 80 см у висоту. Урожай від 300 грамів з квадратного метра.
  • Насіння коноплі Auto Cheese feminised від Ganja Seeds формує напрочуд стійкі до захворювань, компактні кущі, що виділяють сирний аромат. Показують чудовий результат навіть у стисненому боксі і обдаровують уважного садівника 400 г блискучих суцвіть з 1 м2. Рівень ТГК сягає 18%.
  • Auto Anubis regular від «Ганджа Cідс» буде цікавий не тільки шанувальникам індору, але й аутдору. Він демонструє вищий пілотаж стійкості та адаптації до погодних негараздів та формує щільні важкі бутони, вкриті мільйонами тріхом. Рівень ТГК – 17-19%. Аромат цитрусу та гіркуватого лайма. Домінантна індіка наділила смолу заспокійливою дією. Позбавляє депресії та знімає стрес.