Генетика Хейз включає в себе представників класичних сортів коноплі з домінуючою спадковістю сатіви. Сімейство завоювало популярність у всьому світі за рахунок високого рівня ТГК, а також вкрай психоделічного впливу на свідомість. Легендарні землисто-соснові нотки аромату та смаку знайомі кожному «old-гроверу». Оригінальний стрейн має тривалий період цвітіння і зростає до неймовірних розмірів, що ускладнює культивацію в скромних домашніх оранжереях. Усуненням недоліків займалися відомі брідери більшості сід-банків протягом десятків років. Сьогодні на основі виняткової хейзової генетики створено понад тридцять гібридів, які успадкували найкращі характеристики прабатька та зберегли його відмінні риси.

Насіння конопель з генетикою Haze

Історія походження законодавця класичної лінійки насіння коноплі почалася в Санта Крузі — каліфорнійському місті, яке розташовується в кліматичному поясі, що підходить для тривалого цвітіння сатіви і пізнього харвесту. Тут брати Хейз експериментували із селекцією та вивели унікальний сорт, який дарує найпотужніший «хай» ефект. Достеменно невідомо, який родовід зберігається в оригінальному Haze. Фахівці стверджують, що у ньому присутні сліди тайських, колумбійських та мексиканських штамів.

У 80-х роках оригінальний Хейза було привезено до Європи. У ті часи крос позиціонувався серед коноплярів як вередливий, також були помічені недоліки, пов'язані з тривалим циклом цвітіння 14-15 тижнів. Але знайшлися ентузіасти, готові зробити не один «танець з бубном» навколо куща для отримання надпотужної дії та шикарної врожайності.

Насіння конопель з генетикою Haze

Сьогодні генетика продовжує радувати любителів якісних сортів конопель. Хейзові гібриди користуються надзвичайною популярністю серед відвідувачів кофешопів Амстердама які приваблюють своїми божественними ароматичними композиціями перехожих. Півстолітня робота над перетворенням і посиленням вподобаних характеристик дає велику платформу для виведення нових, відточених під сучасного споживача сортів конопель.

У розділі магазину зібрані виняткові сорти з хейзового родоводу. Насіння підходить для культивації у відкритому грунті і адаптоване під домашні теплиці. Гроверу представиться можливість самостійно клонувати материнську рослину та протягом тривалого часу насолоджуватися якісним урожаєм.

Медичні властивості чистих сатів дозволяють застосовувати сухі суцвіття та екстракти КБД для лікування глаукоми, психічних розладів, бронхіальної астми, мігрені, хвороби Альцгеймера та при розладах сну.