Генетика Critical – це домінантна індіка. Гібриди на її основі відрізняються низькорослістю і рідко досягають метра у висоту, проте формують величезну кількість щільних суцвіть. Виникнення Critical стало можливим завдяки хресту сатіви (40%) та індіки (60%). Більшість гроверів вибирають саме цей генотип для комерційних цілей, адже врожайності «Крітікал» можуть позаздрити найтоповіші та найпопулярніші сорти. Підходять стрейни також для любителів «тихого грову», адже сходи непомітні у високій траві і не видадуть приховану галявину випадковим перехожим.

Critical Насіння Коноплі

Період цвітіння лінійки стрейнів становить 7-8 тижнів, а врожай сягає 550-700 грамів з одного квадратного метра. Сходи невибагливі, піддаються тренуванням та SCROG. Харвест порадує садівника шишками з високим рівнем ТГК в смолі до 22%.

Аромат під час зростання конопель наповнить приміщення солодкувато-земляними нотками, а сухі суцвіття порадують кислувато-сосновим букетом. Дим густий і маслянистий. Залишає яскраво виражений деревний післясмак з легким відтінком прянощів та висококласного гашишу.

Вживання культури подарує ідеально збалансований ефект, що характеризується послідовним піднесенням та ейфорічним польотом, за яким піде плавне розслаблення з зануренням у країну мрій та релаксу. Високий вміст психоактивних речовин натякає новачкові на дотримання дозування, перевищення якого може викликати вкрай потужний сковуючий симптом з повним знерухомленням і втратою контролю над цілісністю мислення.

Медичний потенціал гібридів дозволяє використовувати смолисті суцвіття як знеболюючий засіб, а також як панацею у боротьбі з безсонням та депресією. У США екстракти Critical призначають пацієнтам зі зниженим життєвим тонусом, а також як препарат, що знімає постстресові симптоми.

Представлене насіння канабісу ідеально підходить для культивації у відкритому грунті та домашній оранжереї. Податливість сходів - запорука отримання хорошого врожаю навіть недосвідченим ботаніком.