Колумбійська генетика представляє особливий інтерес для селекціонерів та приватних брідерів у всьому світі. На її основі щороку виводяться нові сорти конопель, що завойовують призи на конкурсах, присвячених канабіс культурі. Оригінальна Колумбійська сатіва росте на схилах гір Сьєрра-Невада-де-Санта-Марта в Колумбії. Високогірні кліматичні умови загартували характер канабісу. Рослини характеризуються висотою та невеликими, але багаточисленними суцвіттями, а також високим імунітетом, що дозволяє протистояти епідеміям цвілі та гнилі.

Сорти конопель з генетикою Colombia

Сходи добре почуваються на різних типах ґрунтів, піддаються клонуванню та SCROG. Гібриди здатні обдарувати уважних гроверів середніми врожаями в 400-500 г блискучих суцвіть з одного квадратного метра.

Ефект штамів Colombia здатний занурити курця у стан ейфорічного зльоту з яскраво вираженим творчим піднесенням. Після піднесеного сатівного ефекту слідує м'яке і приємне розслаблення.

Медичний потенціал сортів дозволяє використовувати суцвіття та екстракти для лікування безсоння, душевних недуг, а також як знеболюючий засіб.

Смакоароматична палітра наповнена фруктовими нотками з легкими інтонаціями евкаліпта та цитрусу.