Селекційні сорти канабісу з домінуючими генами Cheese завоювали серця більшості гроверів по всьому світу. Унікальні сирно-вершкові нотки квітучих суцвіть надають ексцентричності всьому процесу вирощування. Пікантність смакоароматичних інтонацій благородних сортів сиру робить лінійку «Чіз» найзатребуванішою на ринку насіння конопель.

Оригінальна ароматна генетика виникла в Англії у 80-х роках минулого сторіччя. Основою та оплотом для виведення початкового Cheese послужив всіма улюблений та знаменитий Skunk. Кожен сідбанк намагався обзавестися своїм сирним фенотипом, щоб задовольнити попит досвідчених і розпещених гурманів.

Сорта конопли с генетикой Cheese

Сьогоднішній ринок пропонує понад сорок гібридів з яскраво вираженими композиціями трюф'є та пармезану. Кожен штам по-своєму унікальний і несе в собі частинку того самого фіміаму родом з вісімдесятих.

Представлене насіння ароматних стрейнів підходить для культивації у відкритому грунті та в домашніх оранжереях. Невисокий зріст, щільні тугі суцвіття та повальний аромат – далеко не всі позитивні характеристики сортів із перевагою сирного генотипу. Досвідчені садівники відзначають невибагливість і податливість сходів, а високий імунітет до захворювань та епідемій цвілі дозволяє культивувати штами навіть недосвідченим коноплярам. Рослини добре тренуються і не бояться прищипування, піддаються техніці SCROG і чудово клонуються. Середня врожайність з одного квадратного метра становить 400-600 грам іскристих смолистих шишок.

Рівень ТГК сягає 16-20 %. Медичний потенціал дозволяє використовувати екстракти смоли рослин для лікування глаукоми, бронхіальної астми, а також як знеболюючий засіб при мігренях та больових синдромах різного походження.

Ефект потужний, церебральний. Густий дим з першої затяжки дарує відчуття цілковитого благополуччя та щастя. Недовгий політ серед великих ідей та творчих відкриттів плавно змінюється тривалим стоуном, який м'яко заколисує та обдаровує спокоєм та умиротворенням. Довгограючий вершковий післясмак часто рясніє ледь вловимими відтінками польових трав і висококласного гашишу.