Генетика Bud має історію завдовжки сорок років. Вперше стабільну індіку привезли на європейський континент із США у далеких 80-х роках минулого сторіччя. Популярність штаму збільшувалася з кожним роком, наче снігова куля. У 90-х роках гібриди з генетикою Bud отримали визнання всього конопляного співтовариства, а гени стрейну стали справжньою знахідкою для брідерів з усієї земної кулі. Похідні стрейни почали завойовувати нагороди та кубки та подарували своїм творцям нечуваний успіх.

Сорти конопель з генетикою Bud

Сходи сімейства "Bud" порадують любителів домашнього та тихого грову. З насіння коноплі формуються невисокі, кремезні рослини з дивовижним балансом листя та суцвіть. Урожайності гібридів можуть позаздрити найвідоміші сорти, адже з одного квадратного метра гровер зможе отримати до 700 грам шишок, повністю облитих смолою. Кущі піддаються SCROG, SOG і не бояться прищипування центральної коли. Великі врожаї доступні для тих садівників, які організують рослинам гідний догляд, освітлення від 400 ват ДНАТ та регулярний полив. Аромат під час цвітіння може бути нейтральним, фруктовим, землистим. Деякі сорти мають цитрусовий аромат, залежно від фенотипу. Кущі повністю відцвітають за 50-80 днів. Насіння підходить як для відкритого грунту, так і для домашньої оранжереї. У середніх широтах харвест настає на початку жовтня. Досвідчені садівники рекомендують завчасно підв'язати найперспективніші суцвіття, щоб уникнути надлому під вагою липких як мед суцвіть.

Сорти конопель з генетикою Bud

Ефект від вживання «бадівських» суцвіть характеризується не тривалим, м'яким впливом, що пробуджує почуття заспокоєння та всесвітньої гармонії. Насичений маслянистий дим позитивною хвилею змиє м'язову та ментальну напругу і подарує справжню радість Буття наодинці із собою. Сорти підходять для невимушеної дружньої бесіди, перегляду цікавих фільмів та лісової прогулянки. Придатні для цілодобового вживання.

Медичний потенціал заслуговує на особливу увагу. Рівень ТГК у стрейнах може коливатися від 9 до 20 %, а КБД сягає 1 %. Сухі бутони та екстракти призначають пацієнтам, які страждають на мігрень, безсоння та порушення апетиту.