Бразильська генетика в сучасних гібридах каннабісу дозволяє селекціонерам збільшувати врожайність індічних сортів конопель. Оригінальний «Brasil» – чиста індіка родом із Південної Америки. Вологий тропічний клімат Амазонії дозволив рослинам виробити імунітет до епідемій цвілі та гнилі. Ця характеристика є домінантною ознакою, яка добре передається при селекції.

Сорта конопли с генетикой Brazil

Підібрані сорти відрізняються невибагливістю в культивації та дають стрімкі сходи, що піддаються тренуванням, техніці SCROG та клонуванню. Аромат під час цвітіння нагадує екзотичні фрукти з домішкою запашних спецій.

Медичні характеристики гібридів дозволяють застосовувати суцвіття та екстракти в рекреаційних цілях. Їх часто призначають пацієнтам з порушенням сну та апетиту, а також як знеболюючий засіб при гострих мігренях та ПМС.

Бразильські сорти здатні подарувати спокій та занурити у солодкий сон. Після першої затяжки хвиля релаксу стрімким потоком змиває всі м'язові та ментальні зажими, дозволяючи насолодитися заколисуючим впливом, що плавно переходить в сон. Суцвіття ідеально підходять для зняття напруги після важкого дня, а також перегляду фільмів або вечірньої прогулянки.