Генетика Blue – це насамперед легендарний сорт коноплі Blueberry. Десятки нових гібридів містять спадковість цього ексклюзивного стрейну. У далеких 80-х роках минулого століття селекціонер Шорт представив громадськості перше насіння всіма улюбленого Блуберрі. Найчистіша індіка за короткий термін завоювала серця тисяч гроверів по всій землі. Попит був такий великий, що виробники не встигали постачати насіння, щоб його задовольнити. Харизма і вишуканий зовнішній вигляд досі дозволяють сорту лідирувати в списках найпотужніших і найкрасивіших кущів канабісу. Унікальні зовнішні характеристики приправлені чарівним ягідним ароматом та смаком сухих суцвіть, що нагадують чорницю. Штам є неодноразовим призером "Кубка канабісу". Довгий час фотографії "Чорнички" не сходили з головних сторінок журналів, присвячених канабіс культурі.

Сорти конопель з генетикою Blue

Представлене в магазині насіння конопель ідеально підходить для культивації у відкритому грунті та в домашній оранжереї. Гібриди порадують конопляра своєю невибагливістю та податливістю. Сходи без зайвого стресу переносять прищипування, піддаються тренуванням, Scrog та клонуванню. Врожайність коливається в межах 450 грамів на один квадратний метр і залежить від створених умов. Переважання індіки в гібридах дозволяє кущам нарощувати щільні та тугі суцвіття, що щедро продукують ароматну смолу.

Крім смакових якостей, штами з приставкою Blue відрізняються потужним психоактивним впливом на свідомість курця. Насичений дим за лічені секунди відправить растамана у світ мрій та спокою. Рівень ТГК коливається не більше 16-20 %. В медичних цілях гібриди використовують як високоефективний засіб для зняття напруги, а також як знеболюючий засіб. Проблеми сну та розлади апетиту також підвладні стрейнам із чорничною генетикою.