Велику популярність серед любителів селекційних різновидів марихуани здобули гібриди, здатні радувати величезними врожаями, вражати невибагливістю та балувати почуття нюху вибагливих гроверів. Сьогодні безліч магазинів насіння рясніє пропозиціями ягідних сортів конопель. Вони мають яскраво виражений полуничний або чорничний аромат у період цвітіння і залишають чіткий і насичений суничний післясмак.

Не існує жодного досвідченого гровера, який би хоч раз у своєму житті не вирощував подібний ексклюзив. Всі відомі банки насіння мають у своїх лінійках кілька фенотипів конопель з ягідними нотками. Вони мають великий попит у селекціонерів і брідерів по всьому світу, тому що на їх основі виводяться сорти з чарівними композиціями.

Ягідні сорти

Найпершим і найзнаменитішим ягідним гібридом на світовому ринку канабісу вважається Blueberry. Його легендарність та визнання підтверджуються численними нагородами на тематичних фестивалях та конкурсах, присвячених канабіс культурі. З нього починається історія поширення сортів з переважанням відтінків чорничного соку. Брідери провели неймовірно складну роботу для того, щоб додати солоденький смак улюбленої фіолетової ягідки до найвідоміших сортів канабісу. Результатом їх роботи можна вважати появу на світ понад 30 нових хрестів з різним яскраво вираженим, змішаним смаком. У ньому виразно відчуваються нотки полуниць, суниць, чорниць і навіть малини.

Крім смакових якостей Blueberry, як родоначальник ягідної лінійки, передав новим гібридам психоактивну міць, ефект якої більшість гроверів порівнюють з дією психоделіків.

Ягідні представники каннабісових заслужили любов серед досвідчених гурманів, у представниць прекрасної половини людства та любителів солодощів. В даному розділі Ви зможете підібрати найсмачніші сорти конопель з насиченим ягідним амбре не тільки під час цвітіння, але й у момент вживання. На особливу увагу заслуговують сорти з генетикою Blueberry, а також з присутністю в генному коктейлі стрейну Bubblegum.